Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen az a nő, aki belemegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki belemegy egy szeretői kapcsolatba? Ő a harmadik, tehát nős férfivel kezd.

Figyelt kérdés
ápr. 23. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
A 80# folytatás, csak véletlen elküldtem😂 Szóval, sajnálom, hogy nem előbb ébredtem. De most itt a nagy kérdés. Becsüljem meg a férjemet, aki tényleg jó ember, vagy éljem ki magam? És ha igen, ezt gerinces módon, felvállalva magam tegyem vagy éljek kettős életet. Ezért írtam Neked, sose légy biztos semmiben.
ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
70%

81. Én sosem léptem félre, én vagyok a nagy becsületes férj, ennek az az ára, hogy nincs szexuális életem.


Ma már bármikor belemennék egy szexkapcsolatba, csak ma már nincs nő aki hasonlóan gondolkozna. Régen voltak, nemet mondtam. Meg is érdemlem a sorsom.

ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
56%

82#

Egyrészt tisztelet Neked , ritka és becsülendő ez, még ha nem is tűnsz boldognak.

Másrészt szerintem pont most lazább a morál, az erkölcs, ráadásul az online világ sokkal egyszerűbbé teszi a kaland keresést.

ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
56%

83. Dehogy is! Az online inkább elcseszte. Csak a 20 éveseknek pörög a dolog, én nem találok még olyat sem, akivel egy mondatot lehetne váltani. Mindenki a full extrát keresi, kipróbáltam a visdzony.hu-t is. Egy év alatt 4-en írtak vissza, de a hozzám illő nők elmondták, hogy 45 éves létükre 30 éves, 25cm-es farkú body buildert keresnek. Szóval ha csak szeretőzés, akkor a nőket kizárólag a top kategóriás test érdekli, még akkor ha ők 90kg-ot nyomnak. Már annyira levettem a szintet, hogy gyakorlatilag nem is vállaltam volna be már. Viszont még nekik is a 30 éves méteres kékeres pasik a célcsoportjuk. Arról nem is beszélve, hogy egy nőre minimum 10-15 pasi jut.


Szóval hiába mondom hogy zöldút a szexkapcsolatokhoz, a valóság az hogy teljesen reménytelen az egész. Szexkapcsolatra kigyúrt fiatal modelleket keresnek és találnak is. Az igaz hogy egy ilyen hapsi 10 nőt kezelget, de ez a nőknek belefér. Nagyjából férfi prostira vágynak, persze ingyen.

ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
56%

84# Megleptél azzal, amit az online partnerkeresésről írtál. Még nem probáltam, a viszony. hu-t nézegettem, de nem regisztráltam. De elég életszerű, amit írtál. Viszont ha úgy nézzük, legalább ezen a téren kiegyenlítődnek a nemi esélyek, mert legyünk őszinték, ha a férfiak is fiatalabb, lehetőleg jóval fiatalabb és csinos szeretőt keresnek, akkor ez a nőknek is kijár!

Neked a legjobbakat és valami jó kalandot kívánok!

ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:

85. Köszi! A viszony.hu leginkább női oldal, olyan mint a rosszlanyok.hu, de az a férfiaknak szól, na meg ott fizetni is kell a nőkért. Elvileg a viszony.hu házasoknak, párkapcsolatban élőknek szól, de ez így nem igaz, ugyanis tele van fizetős prostikkal, meg egyedülálló pasikkal. Megnéztem már a férfi felhozatalt is, hááát, elég erős meg kell mondjam. Ezután döntöttem el hogy hagyom a fenébe.


Nem mondok nagy számot, de fél óra alatt minimum 50 olyan pasit láttam, akik a csúcskategóriát képviselik. Meg is értettem hogy a regisztrál pasik 95%-a miért marad hoppon. Persze, ahogy a nők is lapozgatnak, minden oldalon 2-3 top kategóriás pasi van, 30-40-esek, baromi jó testalkattal, szinte modell arccal, sármosak, jól ötlözöttek, látszik rajtuk hogy a nőzésnek élnek. Ha szexkapcsolat, akkor ha nő lennék, én is ilyeneknek írnék. Én meg naivan csak vártam hogy válaszoljon már valaki! :)


Szóval online nem való átlagos férfinak, még átlagosként is, átlagos vagy átlag alatti nők is választási pozícióban vannak a férfiakkal szemben. Szóval elengedtem ezt a kaland dolgot, ez ma már nem működik, csak egy szint felett. Tettem egy próbát, hogy számomra nem hogy vonzó, hanem kifejezetten taszító nőkre írtam rá, egy sem válaszolt. Szóval többet nem tudok tenni. Ha ez velem megtörtént, akkor biztosra veszem, hogy a férfitársaimmal is ugyanez van. Az meg a másik, hogy a nőknek nem igazán kell férfi, csak és kizárólag a csúcsok csúcsa. Ha ez nem jön, ők akár évekig, évtizedekig is jól elvannak.

máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!