Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen az a nő, aki belemegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki belemegy egy szeretői kapcsolatba? Ő a harmadik, tehát nős férfivel kezd.

Figyelt kérdés
ápr. 23. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
100%

#57 ugyanolyan mint a szeretőcske #4-es!


Aki hajlandó szerető lenni, aki hajlandó megcsalni a párját ahelyett, hogy válna, vagy nyitott házasságot javasolna, akár hármast, orgiát az egyszerűen a végtelenségig gusztustalan egoista, gyáva alak!


Ezen nincs mit szépíteni.


Az a feleség lehet simán belemenne abba, hogy másokkal is szexeljen, hiányzik neki is az izgalom, az újdonság varázsa és mégse csalja meg míg a hűtlen férj simán részt vesz benne mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül hiszen nincs se szíve, se lelke, se gerince!


Az a legjobb amikor egymást csalja a két fél és nem tudnak róla. Vagy tudnak, de "néma megegyezés", folyik kettőjük között ahelyett, hogy bevallanák, hogy egyáltalán nem jó nekik együtt.


Szánalom a köbön és akkor ők nyitogatják a csőrüket másokra akikben legalább van bátorság és bedobják a nyitott kapcsolatot, vagy elválnak!

ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:

#29 Az én tapasztalatom meg az, hogy 5 éve együtt vagyunk.

#27 vagyok

ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
27%

58. Ki mondta hogy meguntam a feleségem? Nem cserélném el senkire. Egy dolog nincs meg benne, a romantika meg a szex. Ez csak egy dolog a 30 közül ami fontos nekem. A többi megvan.

Ha a szexet kívül találom meg, az nekem vállalható. A feleségem elmondta, hogy neki sosem volt szempont a szex, nem is szereti, nem fontos neki. Miért vettem el? Mert a többi dologgal nagyon rendben van. A sok nő közül benne volt meg a legtöbb dolog. Nem kerestem sosem a tökéleteset, de törekedtem a legjobbra. Vele létrehoztunk egy kis birodalmat, teljesen szuper párost alakítunk, intellektuálisan, életvitelileg, szellemileg, érzelmileg. Akkor mi is a gondod?


Ha jó lenne vele a szex, nem kerestem volna szeretőt. Ő viszont közölte, hogy neki a szex csak a kötelező rossz. A simogatásokat, az érintéseket szereti, de tovább nem megy, vagy az már kényszer neki.


60. Én nem tudok megmaradni? Végtelen a türelmem, ez az óriási nagy bajom.

ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
100%

63

De akkor ti nyíltak vagytok, az teljesen más, mint a megcsalás, ezzel semmi baj nincs

ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
100%

A nyílt kapcsolattal nincs gond!


De a megcsalás probléma. Aki úgy pattog, hogy nyílt kapcsolatban van annak nem kéne mert nem rá vonatkozik a kérdés és a válaszok sem.

ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
60%
63-as vagyok. Azokat én is elítélem, amikor az egyik fél mindent megtesz, majd a tejben-vajban fürdetett herceg/hercegnő mással hempereg. Na ez ultra gáz!
ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
100%

"Nektek miért fáj ha házas emberek kívül keresik a kalandot/szórakozást/szexet? Ezt sosem fogom megérteni. Van akiknek pálya, van akiknek nem. Ettől bárki lehet értékes ember. Uncsi már ez a pálca törögetés mások feje felett."


Akkor ez mire vonatkozik? Te most akkor eltöröd a képzeletbeli pálcát vagy se?

ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
25%
67. Én nem minősítettem vele senkit, ellenben mások férgeznek, takony gerinceznek stb. Van különbség a negatív és agresszív véleményezés között, és a szimpla reagálás között. Tudod, az ítélkezésről van mondás is, és milyen igaz.
ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
44%
Általában, az esetek jelentős részében nagyon szerelmes….
ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:

#54 Mit kezdjek a "rosszfiúkkal"?

Mintha itt csak az a 25 éves, sok férfi között dolgozó hozzászóló látná a valóságot...

ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!