Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen az a nő, aki belemegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki belemegy egy szeretői kapcsolatba? Ő a harmadik, tehát nős férfivel kezd.

Figyelt kérdés
ápr. 23. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
Olyan no, aki hiszekeny vagy szerelmes vagy onzo. Attol fugg, hogy az adott no milyen, johiszemu, jolelku vagy rosszindulatu.
ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
42%
#36 Nagyon ki fogok kapni ezért is, de én határozottan állítom, hogy rosszabb a felhozatal egyedülállókból. Írtam, van kivétel, elvétve. Meg nyilván nem a 18-19 éves korosztályt nézzük, ahol még nagyobb számban van nem reménytelen egyedülálló is. Gondolkodjunk 25-től fölfelé vagy még szemléletesebb, ha 30-tól. Ha nem egy barlangban él az ember remeteként, tessék már alaposan szétnézni maga körül, milyen "férfiakat" lát egyedül... Bocs, de inkább a foglalt jó férfi "ingyen kuruca" leszek, ez egy pillanatig sem kérdés. Elég szomorú, hogy ha nincs szerencséje az embernek, akkor ennyi a választási lehetősége. Azokkal a foglaltakkal, akik valaha is tetszettek vagy tetszenek jelenleg, lehet, hogy teljesen jól meg tudnék lenni én is. Nem (volt) különb, nem tud(ott) többet a feleségük sem, van, amelyikkel eléggé hasonlít(ott)unk is egymásra. Annyi történt, hogy ők előbb találkoztak. Mondom, épp jókor voltak jó helyen. Ennyi a nagy varázslat az egészben. És pont ez a baj. Ezt, a vakszerencsét nem lehet befolyásolni, itt nincs mit magába néznie meg magán dolgoznia az embernek...
ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
100%

#39


Én inkább egyedül "döglenék meg" mint megcsaljam a párom. De hát ja nem gondolkodunk egyformán. Azzal amit leírtál egyetért a feleséged? Tud róla, hogy nyugodtan mehetne másokkal dugni és te is mennél ugyanúgy? Nyitott kapcsolatban vagytok?


Meg is megérkeztünk az egyik megoldáshoz a váláson kívül ami nem más mint a nyitott kapcsolat/házasság.

Nos, ezzel én nekem az ég adta semmi bajom nincs mert a mindkettő fél részt vesz benne, élvezi (ideális esetben).


Az őszinteség, a korrekt viselkedési forma nálam plusz. Nem a sunnyogás a másik háta mögött.


Meg lehet egyezni, hogy együtt marad a két fél, felépítettek valamit együtt, ott a kevés/sok pénz, gyerekek, de vágynak másokra, izgalmakra és máshol keresik.

Ugye?

ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
66%

"Ezt, a vakszerencsét nem lehet befolyásolni, itt nincs mit magába néznie meg magán dolgoznia az embernek..."


Te veled is találkozott, elhagyhatná érted ha annyira oda lenne érted, nem lenne beszarva, nem tartaná a pénzt előbbre amit felépített mint téged.


Nincs szerencse, te vagy a sorsod kovácsa, te hozol meg döntéseket és azok tettekben nyilvánulnak meg.


Már ha legalább nyitott kapcsolatban lévő férfival folytatnál viszonyt, de ha a nőt csalja veled és téged nem zavar, egyszer nem fordult meg a fejedben, hogy nem kéne vele szexelni inkább választás elé állítani az a te döntésed volt.


Hogyan jön ide a szerencse?


A szerencse lehet mondani egyenlő a véletlennel. Szerinted létezik véletlen? Vagy inkább sors? Én szerintem szabad akarat van!


Gyengék kibúvója a szerencse. Te felelsz az életedért teljes mértékben!

ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
34%

#40 Félreértés van. Én azt a részt, amit tőlem idéztél, hogy "azokkal állok le...", arra értettem, hogy azokkal, akikkel legalább a vonzalom, az alap adott. Nem arra, hogy normálisak. Bár így belegondolva, de... Nem annyira erkölcsösek, ez igaz, de ettől eltekintve ezerszer inkább normálisak, mint a sok szingli. Mert tudod, adnék én azoknak esélyt, de sem nem normálisak, sem nem jóképűek, semmi, még az életről is lehoznak. Komolyan, én nem tudom, milyen burokban élsz, ami tele van független jó férfiakkal, de nem ez a valóság... Mondom, sokszor még a foglaltak is olyanok, hogy én elsírnám magam, ha nekem kellene az ő párjuknak lennem.

Dehogy adok én ultimátumot senkinek. Én sem tűrném, ez az egyik. A másik meg, hogy akármilyen szánalmas is, de akkor még, ahogy fogalmazol, a morzsákat is elveszíteném. És akkor vesződhetnék a gyászos szinglikkel vagy körbevehetném magam 50 macskával.

ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem akarsz szerelmet, boldog párkapcsolatot évekig? (Ha később megcsal megcsal, te választasz utána mit teszel)

Neked mindegy tényleg, hogy csak pótlék vagy, ingyenlyuk?

ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
51%

45. Én mint írtam, valahol megértem. Én is 25 vagyok. Jó pasik körülöttem főleg foglaltak, vagy évekkel fiatalabbak. De valahogy szexkapcsolatra még a fiatalabb is jobban vonz, mint a foglaltak, aki unaloműzésre használ.

Mert most maradjunk a szexkapcsolatnal, hiszen a házas embertől is csak ennyit kapsz. Azt már tényleg nehezen hiszem, hogy szexért néha osszejarni, erre sem találsz szingli férfit.

ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
100%

De mitől jó pasi a jó pasi? Ismered őt eléggé, hogy ki tudd jelenteni, hogy jó pasi? Az rendben van hogyha valakitől a hányinger kerülget nem jössz vele össze. Még az is, hogy fiatalabb SZINGLI fiúkkal vagy együtt akár kapcsolatban, akár szexben. De miért kell foglaltakkal összebújni?

Egy csomó párkapcsolat barátságból alakul ki, nem tetszenek egymásnak, bár látják, hogy nem csúnyák és idővel kialakul a szerelem.

Muszáj minden pasit akiben egy hiba van elutasítani? Senki se tökéletes! Mindenkinek, nekem is vannak "defektjeim". Lehet az a pasi önbizalomhiányos, lehet pont nem jó passzban van, nincs diplomája, de a jövőben bármikor lehet jobban, kereshet többet, továbbtanulhat. Az a baj sokszor női oldalról nézve, hogy tökéletes férfit akarnak akik nem léteznek.

ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
10%
#47 Jót arra sem találni a szingli férfiak közül. Jól kinézőt esetleg. Azt is már nehezebben ebben a korban. A fiatalok mondjuk engem nem vonzanak, a kiskölköt látom bennük, nem a férfit. Na de visszatérve: a jól kinéző még mindig tud béna lenni, esetleg nem működik a cerkája, vagy hangulat- és vágygyilkos a viselkedése, kommunikációja.
ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
62%

#49:

A te kommunikációs képességed tökéletes mindemegyes alkalommal? El nem tudom képzelni, hogy beszélgetést folytatsz és egyszercsak már nem tetszik ahogyan kifejezi magát olyan szempontból nézve, hogy nem mondott semmi sértőt, semmi rosszat csak te benned taszítást eredményezett.

Senki nem érdemel második esélyt? Te tökéletes vagy az ágyban is? A kommunikáció, szex, igazából bármi ami ismerkedés, párkapcsolat tartományban határolódik el két emberen múlik.

Hogyan lehetséges, hogy téged igazából csakis foglalt férfiak hoznak tűzbe? Szerinted úgy, hogy te nem mersz/akarsz megállapodni.

A feleségből, a női társadból nyersz önbizalmat, hogy te biztosan jobb, szebb, ügyesebb vagy hiszen elcsábult a férfi.

De nem vagy igazából magabiztos, el vagy veszve, nem belülről fakad az önbizalom és épp azért nem tudod kamatoztatni az életben független férfiak mellett.

Másokból indulsz ki, másokban látod a hibát, mások a rosszak, csak te és az aktuális szeretőd nem az hiszen ti csak keresitek a boldogságot pl. pár óra erejéig a héten egyszer.

Vannak sajnos ilyen nők, férfiak egyaránt.

Súlyos probléma és valószínű, hogy te már változtatni nem fogsz tudni, 40 felé nagyon nehéz már, talán lehetetlen gyökerestől jobb irány mentén haladni...🥴🥺

ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!