Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok,3éve van barátnom,jól megvagyunk,meg minden.Most bejott a képbe egy 53(!)éves no,melóban,ismerkedtem meg vele,nagyon csini,10 évet simán letagadhatna,simán belemenne alkalmi kapcsiba.Mit tegyek?hasonló korú pasik véleményére lennék kiváncsi.

2012. ápr. 9. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Amit nem kell megjavítani, azt békén kell hagyni...én egy 53 éves miatt nem kockáztatnék egy kapcsolatot ahol jól megvagyunk.
2012. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egy hűséges típus lehetsz.. Ha nagyon fontos lenne a barátnőd,nem gondolkoznál ilyeneken.Ha szeretem a barátnőm,kitartanék mellette,ha nem,akkor meg szakítanék vele,aztán jöhet az alkalmi kapcsolat.
2012. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmi képpen sem! gondolj bele: ezt a barátnőd megtudja (és nincs olyan,hogy nem!), akkor ott maradsz egyedül...mert kedved támadt egy 53 évesd tugdosni...gondolozzál már ember!..nem értem, hogy 36 évesen hogy lehet ennyire "éretlen" az ember..
2012. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én másképp látom:o egy érett no, sokat tanulhatsz tole, és már ilyen korban,hallgatnak is ,mint a sír.Van olyan,h. a nok a fiatalabb pasira buknak és a fiatalabbakat izgatja az idosebb no.
2012. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha minden oké akkor ne... Csak amikor majd bukta van akkor fogod bánni igazán. Ennyire nem kéne megaláznod a párod.

36F

2012. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hagyd el a szerencsétlen nőt! te nem férfi vagy, hanem egy igénytelen f@sz!! rakosgasd azt a vén csontot. Gratulálok.

:D

2012. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!