Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan nő aki úgy csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki úgy csalja a férjét, hogy közben szereti is?

Figyelt kérdés
Nem olyan bölcselkedésre vagyok kíváncsi, hogy "aki szereti a férjét az nem csalja", hanem saját élményt. Hogy csalod a férjed de közben szereted is.

2017. jan. 20. 18:19
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
38%
Én most készülök hozzámenni valakihez, aki szexuálisan szinte egyáltalán nem vonz. GYerekünk biztosan lesz, mert együtt leszünk, nem védekezünk és lesz. Csak és kizárólag vele tudom elképzelni az életem. Nem csalom meg jelenleg, de a jövő egy nagy rejtély mindkettőnk számára. De soha senkit nem szerettünk így és egymással szeretünk lenni a legjobban. EGy része hiányzik a kapcsolatnak, illetve nem olyan szenvedélyes, egyszerűen egymásból nem hozzuk ki, de minden más tökéletes. Nem hagyjuk el egymást, de hogy megcsalni sem fogjuk soha, ez egy nagy kérdés. MIndenesetre hamarosan házasodunk!
2017. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
58%
11-es vagyok ismét: és boldognak vallom magam. Ez a legfontosabb. És ő is. Tudjuk, látjuk ami hiányzik, de ha feltesszük a kérdést: boldogok vagyunk, mint társak! Intellektus, humor, család, minden tökéletes közöttünk...illetve tökéletes nincs is talán, szóval minden rendben, egy dolog nem, de nem fogjuk azt kergetni egy életen át és közben ezt a csodát elengedni, ami közöttünk van! :)
2017. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Rengeteg.
2017. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
81%

Jó volt olvasni 78%-os válaszát, mert őszinte. (meg egy picit rossz is, de ez az emberi természet átka miatt )


És ugyanezt akartam írni én is előtte, hogy egyébként miben jobb "szerelemből" házasodni, és arra építeni, amikor a szerelem nem egy állandó dolog? Az miért normális? Inkább ijesztő.. A letisztultabb érzelmekkel, szeretettel lehet szerintem is építkezni, de a "szerelemre" egyenesen őrültség szerintem.

2017. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
68%
Én szeretem a férjem de nem vagyok belé már szerelmes. Nem is vonzódok már szexuálisan hozzá de minden másért szeretem mint a társam.
2017. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
72%

78%-os.

Örülök, hogy ilyen őszinte választ olvashattam, megértem a helyzeted. Az érdekelne engem is, hogy a férjed tudja-e?

(Bár abból, hogy kevés meg rosszabba szex, gondolom ez idők alatt ő is máshol pótolja, hiszen a férfinek is szüksége van rá.)

2017. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy van, bár soha nem beszéltünk róla konkrétan, ahogy az ő kis kalandjairól sem. Ha már sok éve együtt vagy valakivel, nem is kell sokszor szó. A mozdulataiból a hangulatából látom, hogy hol járhatott, mit csinálhat ott, s ez kölcsönös.
2017. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
51%
14. Az igazi szerelem nem múlandó dolog. Ha valódi akkor halàlig tart, nem csökken, nem múlik el pàr év utàn, nem alakul sehovà. Nem kell önigazolàst keresni. Szomorú de persze vannak akiknek elég a kevesebb is, a többség viszont ennél igényesebb. Ès nem élnek le egy életet olyannal akihez nem vonzódnak.
2017. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
#18 na megjöttek a 18 évesek. Rossz hírem van. A szerelem simán elmúlik.
2017. febr. 4. 21:37
 20/37 anonim ***** válasza:
65%

14-es vagyok.

"Az igazi szerelem nem múlandó dolog.

Ha valódi akkor halàlig tart, nem csökken, nem múlik el pàr év utàn, nem alakul sehovà. - - DE az, még tudományos cikkekben is az. Még ha nem is szeretnénk. Az nem egy állandó "normális" állapot, különben az agyad is leépülne hosszútávon (Komolyan). Már az a szerelem, amire te gondolsz, az a nagybetűs bizsergető.


"Ès nem élnek le egy életet olyannal akihez nem vonzódnak."

- Akkor a gond az, hogy te kevered a vonzalmat a szerelemmel.


Abban igazad van, hogy nem éri meg olyannal együtt élni, akihez nem vonzódsz.

Viszont definiálni kéne, te mit tartasz szerelemnek, és én mit. Ugyanis vonzalom nélkül számomra sincs szerelem.

A gond ott kezdődik, hogy számodra az az igazi, nagybetűs, ami szenvedélyes, nagy lánggal égő.- Számomra az nem igazi szerelem. :) Gondolom most meglepődsz ezen. Az bizony elmúlik. De még csak a plátói se igazi szerelem.

Ezek sokszor csak a saját projekcióid a másikon, elképzelésed a másikról, egy idilli dolog.

Akkor van még a vonzalom. Meg van még az erős szeretet, kötődés, a biztonságot nyújtó, törődő.


Mégis miben jobb egy lángoló szerelem egy hosszabb távúra képes, nyugodtabb és kiegyensúlyozott, ám kevesebb lánggal érőnél? Számomra pl igenis többet ér. ÉS a láng ebben a biztonságosabban ugyanúgy fel-fel gyúlhat időnként.


De ahogy mondták, majd 5-10 év múlva neked is több tapasztalatod lesz. A szerelem nem állandóan tüzes és szenvedélyes.

2017. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!