Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan nő aki úgy csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki úgy csalja a férjét, hogy közben szereti is?

Figyelt kérdés
Nem olyan bölcselkedésre vagyok kíváncsi, hogy "aki szereti a férjét az nem csalja", hanem saját élményt. Hogy csalod a férjed de közben szereted is.

2017. jan. 20. 18:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Van.Szereti csalni a férjét.
2017. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Ez az egyik leghasznosabb poszt, amit valaha itt olvastam. Tele van a világ álszent emberekkel, akik előszeretettel játszanak erkölcscsőszt. Én is csalom a barátnőmet. Eléggé lelkiismeret furdalásom van emiatt, de a szexet leszámítva tökéletes a kapcsolatom vele, és nem találnék még egy olyan nőt, mint ő. Szeretem, és vele akarom leélni az életem, de szexuálisan nem vonz annyira, mint kellene. Így kénytelen vagyok néha félremenni, bár félek, hogy egyszer le fogok bukni.
2017. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Lifeishard ***** válasza:
32%

Ugyan én férfi vagyok, mégis leírom a véleményem.

Nem ítélkezem és nem török pálcát senki felett, már csak azért sem, mert én is voltam már megcsaló... Azóta persze idősebb lettem, érettebb.

Nincs azzal baj, ha a kitekintés kvázi "közös megegyezésen" alapul, mert akkor nincs átverés, hátba támadás.

Ha nincs meg ez a(z akár kimondott, akár kimondatlan, de létező) megegyezés, akkor bizony a megcsalás a másik elárulása. Nem azt mondom, hogy nem szeret(het)i a párját, aki megcsalja, de azért valahol mégiscsak átveri, becsapja. A partner (barát, vőlegény, férj) azt gondolja, ők PÁRkapcsolatban élnek, ami két emberről szól - mind a szellemi, mind az érzelmi, mind a fizikai intimitás síkjain. A megcsaló pedig ide beenged egy harmadik felet, ezzel megkurtítva a másikat. Visszaél a másik bizalmával, aki úgy gondolja, van egy világ, amely csak a kettejüké, ahová ő a párja iránti tiszteletből és szereteből nem enged be mást.

Lehet azt mondani, hogy ha "nekem jobb, neki is jobb", de biztos ez? Biztos 100%-osan tudom, hogy ez így van? Megköszönné, ha kitudódna? Nem haragudna? Nem fájna neki? Akkor is dolgozna a közös életünkön, a kettőnk biztonságán, a közös jövőnkön, ha tudná, hogy mással is lefekszem? Nem akarná eldobni úgysem azt, amit elértünk?

Nem keresne helyettem mást, akivel mindezeket elérheti, mindezek felett még őszinte is vele és nem csalja meg?

Úgy vélem, ezek azok a kérdések, amelyekre egész egyszerűen nincsen jogunk megadni a választ a párunk helyett, leginkább azért, mert mi magunk sem szeretnénk, ha ezekben helyettünk döntenének.

Az ugyanis nem párkapcsolat lenne, hanem az "ÉN meg a másik" formáció.

Egy párkapcsolatban közös felelősség, hogy a másiknak minden téren jó legyen (minden teljesen tökéletes szerintem nem lehet, mert nincs tökéletes ember), mint ahogy a problémák megoldása is az (legalábbis annak kéne lennie).

Még egyszer, nem ítélkezem, mert egyrészt nincs rá jogom, másrészt az életben ritka a fekete meg a fehér, mindezek mellett a megcsalás "megideologizálása" számomra visszatetszést keltő dolog, mert a legtöbb esetben az önzés és a gyávaság elfedése a célja.

Lehet lepontozni. :)

32/F

2017. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Igen,én. Halálosan szeretem a férjemet,7éve. 3éve derült ki 1 éves viszonya amikor terhes voltam. Azóta folyamatosan csalom.
2017. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Van, mikor valakinek több szeretője van, mint gerince.
2017. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nekem, eddig, minden párban lévő nő, azt mondta, imádja a párját, minden rendben van közöttük, csak szex ami nincs, vagy minimális és az sem az a jaj de jó.
2017. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
én egyelőre nem vagyok férjnél, de komoly kapcsolatban vagyok, gyerekprojektben vagyunk. a szex mindkét részről nem 100%-os, nem volt részemről szerelem soha, de nagyon szeretem az illetőt, gyengédséget érzek iránta, nagyon jó és bensőséges a kapcsolatunk. eddig nem zavart annyira a szexualitásunkban az a hiány, de most felbukkant valaki, akibe lassan kezdek beleszeretni, nem történt közöttünk semmi, de folyton a fejemben jár. Kölcsönös a vonzalom, ami egyértelműen egy szexuális töltetű vonzalom. Pont ez az, ami hiányzik a kapcsolatomból, és most nem igazán tudom, mit tegyek, bár még nem érkezett el az a pillanat, hogy döntenem kéne, de itt vagyok egyrészt egy emberrel, akit nagyon szeretek, és aki hasonlóan szeret engem is, és nem tudnám elképzelni, hogy ne legyen már az életem része, nem tudom elképzelni, hogy megbántsam, elhagyjam. Másrészt itt van ez az új, kezdődő szerelem is, ami annyira de annyira hiányzott már az életemből, és azt sem tudtam, hogy képes vagyok még egyáltlán erre az érzésre, engem is meglepett, nem vettem először komolyan ezt az egészet, de mivel munkatársak vagyunk, sokat látjuk egymást, napról-napra érzem, hogy mélyül a vonzalom közöttünk.
2017. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!