Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köztetek van/volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van/volt már olyan, hogy tönkrement emiatt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Tehát, kapcsolatban vagytok valakivel és csak úgy szexelhettek, hogy a barátnőtök nem hajlandó semmilyen más védekezési módot bevállalni, csak az óvszert.

Ez a helyzet áll fent nálunk is és a problémám nekem ezzel az, hogy az óvszer megöli az egész együttlét intimitását, üres, rossz.


Felhoztam ezt neki, hogy ha egy férfi elmegy prostihoz azzal csinálják gumiban, azt hogy ez teljesen érthető azt aláírom egy prostival én sem csinálnám nélküle, DE egy párkapcsolatban a barátnőddel? Pont akkor mikor "egyesültök" és átadjátok magatokat egymásnak ilyen "szennyet" kell használni közben? Hát megöli az egész intimitását a dolognak, ráadásul - legalábbis ahogy én látom - nincs is bizalom abban a kapcsolatban ahol ehhez folyamodik az ember.


Lányok, ti ha kapcsolatban vagytok mindenképpen azt szeretnétek ha használna óvszert a barátotok? Ha elhagyjátok mennyi idő elteltével? Egyáltalán miért akarjátok ezt? Nem rontja el az élvezeti faktort? Mert a pasinak elrontja, szerintem ezt nyugodtan mondhatom más férfiak nevében is, attól függetlenül azt is tudom, hogy sokan viszont bevállalják több okból, általában a 3 legnyomósabb okok a következők:


1. Nem kívánt terhesség

2. Annyira szereti a lányt, hogy így is megteszi

3. De legalább van szex


Én ezekkel találkoztam eddig ezek a leggyakoribbak de ti HA használtok miért használtok? Nem öli meg az intimitását a dolognak?



#óvszer, szeretkezés, gond, férfi, lány, kapcsolat, intimitás, terhesség
2020. jún. 14. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
87%

"a barátnőtök nem hajlandó semmilyen más védekezési módot bevállalni, csak az óvszert."


Azèrt kíváncsi lennèk milyen más vèdekezèsi módokat vetettèl mèg fel. Gondolom a tablettában ki is merült a felsorolás...

Tudod nem mindenki szedhet hormontartalmú dolgokat, ès ha egèszsègügyileg nem is tiltott, tart a mellèkjatásoktól ès inkább mellőznè. A spirál se teljesen veszèlytelen, ès annak aki nem szült mèg, fel sem teszik. Legalábbis règen úgy volt, lehet hogy azóta ez változott. A hormonmentes kenceficèk még nem biztonságosak a terhessègmegelőzès terèn.

Èn elhiszem, hogy neked mint fèrfi az a legegyszerűbb, ha a csaj tabit szed, aztán le a gond, lehet szexelni gond nèlkül, csak èppen nem te terheled vele a szervezeted. Egyet èrtek veled abban, hogy így nem olyan bennsősèges az együttlèt, nőkènt èn is úgy èrzem, hogy nèmileg ront a minősègèn, de ez van, el kell fogadni, ha valaki nem tud vagy nem akar hormonokhoz nyúlni.

Azèrt jó lenne, ha lassan eljutnánk oda, hogy a fèrfiak számára is kifejlesszenek ilyen fogamzásgátló tablettákat, hogy már ne csak a nőn legyen a teher.

2020. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
85%

Szóval kapjak trombózist a tabitól, mert NEKED megöli a hangulatot a gumi. Szép. :)

(Öröklött hajlamom van a trombózis kialakulására, ergo nem szedhetek tabit, mert az jelentősen növeli a veszélyét... ezek szerint akkor velem együtt se lenne egy ilyen férfi/szakítana velem, mert nem tudok bogyót szedni...)

Amúgy a spermicid krémek nem ölik meg a hangulatot? 10-15 perccel az együttlét előtt fel kell kenni, tehát előjáték közben kb, és 1-3 órát hat. Szóval sietni kell az előjátékkal, nem nyúlhat el véletlenül se, nehogy kifussunk az időből. Ha még egy menetet szeretnénk, akkor újra kenegetni kell, stb. Vagy pont hogy nem lehet "azonnal" nekiesni a dolognak, mert várni kell, mire kifejti a hatását. Arról nem is beszélve, hogy nagyobb a teherbeesés kockázata, mint óvszerrel.

(Nem állítom, hogy az előjátéknak több órásnak kell lennie, de nekem meg az tenné tönkre az együttlétet, ha azt érezném, hogy siettet a párom meg minél hamarabb csak be akarja tenni, és nem a kölcsönös örömszerzés a fontos.)

Pesszárium - szóval ÉN dugdossak magamba megint valamit minden együttlét előtt (+6-8 órán át még legyen bennem), amivel a teherbeesés esélye 30% körül van, aha, + kapjak tőle húgyúti fertőzést (igen, ezt se tudják sokan, hogy nagyban növeli az ilyen fertőzések elkapását a pesszárium).

2020. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
97%

Kíváncsi lennék ha a férfiaknak lenne fogamzásgátló tabletta azt hány férfi szedné be?

Ja csak a nőknek kéne szedni a táblettát? Ugye?

Én úgy tudom, hogy a spirált felteszik már olyan nőknek is akik nem szültek még. Beszéld meg vele fizesd ki neki ha neked ez ennyire fontos. Én értelek, hogy ront valamennyit. De, a tabletta rossz hosszútávon. A spirál amúgy rohadt fájdalmas legalább is egy barátnőm szerint. És bizonyos idő után ki is kell venni. De ez még egy jobbik megoldás talán...

A megszakításos védekezés meg nem védekezés, simán teherbe eshet az előváladéktól.

Vagy elfogadod a gumit vagy utána nézel milyen más megoldások vannak még.

2020. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%
#11, az a baj, hogy még ha meg is jelenne a férfi fogamzásgátló tabi, azt a férfiak kicsi százaléka szedné be, mert mi az hogy ő terhelje a szervezetét... de a nőktől szinte elvárás...
2020. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom ha lenne férfi fogamzásgátló ugyanolyan hatásokkal és mellekhatas okkal, te verned a legjobban a nyálad, hogy nem szeded be.

Fel kellene végre fogni, higy a tablettának lehetnek egészségügyileg káros következményei, míg a guminak nem.

Én bevállaltam a tablettát, de első sorban nem a védekezés, hanem egyéb ok miatt. Érdekes módon egyik párom sem akarta rám kényszeríteni. Sőt, mikor beszélgettünk erről, elmondták, hogy igazából nekik nem különösebben csökkenti az élvezetet, ez inkább pszives dolog, hogy jobb nélküle.


Amikor ezeket a kérdéseket olvasom, őszintén örülök, hogy nem olyan pasikat fogtam ki, mint te vagy.

2020. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%

15-os vagyok. Annyit még megkérdeznék, hogy arra azért hajlandó lennél, hogy elménk egy komplett nemibetegség szűrésre, mielőtt elhagyjatok a gumit? Mert a férfiak többsége még ezért is képes rinyálni. A nő szedjen tabit, de persze feltétlen bizalommal fogadja, ha ő addig az x mennyiségű nőjével (ami gondolom nem egyetlen szűzlányban merül ki) gumi nélkül kefélt.

Hagy ne mondjam, hogy nőgyógyászaton hány HPV-s még chlamydiás szerencsétlent látok, aki megbízott a partnerével, hiszen "csak normális nőkkel volt" előtte. Ja, csak a normális jók is voltak fejenként másik 3 pasival előtte, így kB a fél város florajat gyűjtötte össze.

2020. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
17%

Az első egy két hónapban én gumi párti vagyok. Addigra kiderül megfelelő-e a partner intim higiéniája és hogy működik-e a kapcsolat kezdemény.

De én addig is szedek gyógyszert. Én egyedül abban bízom bár ugye az se 100%. Viszont nem tud kilyukadni.

2020. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
89%

Én jobban ragaszkodom a gumihoz mint egy olyan pasihoz, aki rá akar venni a fogamzásgátló szedésére.

Természetesen teljesen megértem, ha egy férfi nem akar óvszer én szeretkezni. Nyilván ő is megérti, hogy én meg nem akarok óvszer nélkül szeretkezni. Így maradunk barátok.

(Hozzáteszem még egy pasi sem mondta azt, hogy inkább ne szexeljünk.)

2020. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:

👏👏👏👏 Olyan jó hogy kisarkítottátok erre a "mi lenne ha a férfi is szedne fogamzásgátló tablettát egyből kussolna" dologra, miközben fel sem merült bennem (nem értem bennetek hogyan) az, hogy ráerőltessek bárkire bármit.


Sőt (!) mivel ez a helyzet áll fent ezért én vagyok az aki 10-ből 8-szor (!) visszautasítom a szexet, mivel nem élvezem gumiban, ennyi. A barátnőm meg állandóan kérdezgeti tőlem, hogy valami baj van-e, és hát nem mondom meg neki mi a bajom, elvagyunk így is, de nincs kedvem vele szexelni, inkább menjünk erre arra, csináljuk ezt csináljuk azt és hagyjon engem békén ezekkel a dolgokkal.

2020. jún. 14. 13:21
 20/70 anonim ***** válasza:
95%

Így van sokkal jobb megoldás a szőnyeg alá sepregetni mint nyíltan elmondani neki mi a problémád. Nehogy véletlen még meg is tudd, hogy ő mit gondol az egészről és hajlandó e váltani csak te miattad.

Az meg végképp eszedbe se jusson, hogy magadtól keress a problémádra megoldást. Várj csak az égből pottyant sült galamb által hozott megoldásra majd ő megment téged. Nehogy inkább a tettek mezejére lépj. És valami köztes megoldást találjátok közösen a barátnőddel együtt ami megfelelő lenne számotokra eldobva azt a nagy egót.

Na ezekből lesz a sivár kapcsolat és a megcsalás, szakítás. Gratula.👌

2020. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!