Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köztetek van/volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van/volt már olyan, hogy tönkrement emiatt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Tehát, kapcsolatban vagytok valakivel és csak úgy szexelhettek, hogy a barátnőtök nem hajlandó semmilyen más védekezési módot bevállalni, csak az óvszert.

Ez a helyzet áll fent nálunk is és a problémám nekem ezzel az, hogy az óvszer megöli az egész együttlét intimitását, üres, rossz.


Felhoztam ezt neki, hogy ha egy férfi elmegy prostihoz azzal csinálják gumiban, azt hogy ez teljesen érthető azt aláírom egy prostival én sem csinálnám nélküle, DE egy párkapcsolatban a barátnőddel? Pont akkor mikor "egyesültök" és átadjátok magatokat egymásnak ilyen "szennyet" kell használni közben? Hát megöli az egész intimitását a dolognak, ráadásul - legalábbis ahogy én látom - nincs is bizalom abban a kapcsolatban ahol ehhez folyamodik az ember.


Lányok, ti ha kapcsolatban vagytok mindenképpen azt szeretnétek ha használna óvszert a barátotok? Ha elhagyjátok mennyi idő elteltével? Egyáltalán miért akarjátok ezt? Nem rontja el az élvezeti faktort? Mert a pasinak elrontja, szerintem ezt nyugodtan mondhatom más férfiak nevében is, attól függetlenül azt is tudom, hogy sokan viszont bevállalják több okból, általában a 3 legnyomósabb okok a következők:


1. Nem kívánt terhesség

2. Annyira szereti a lányt, hogy így is megteszi

3. De legalább van szex


Én ezekkel találkoztam eddig ezek a leggyakoribbak de ti HA használtok miért használtok? Nem öli meg az intimitását a dolognak?



#óvszer, szeretkezés, gond, férfi, lány, kapcsolat, intimitás, terhesség
2020. jún. 14. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
24%

Kapcsolatom nem ment tönkre emiatt, de mikor átmenetileg csak gumival tudtunk védekezni, akkor a szexuális életünket tönkre tette, és igen nehéz volt helyre hozni. Az exem már, de neki sem volt jó gumival és nekem sem. /Lehet, mégis az tette tönkre? :/ /

A mostani kedvesemmel az első alkalommal sem használtunk gumit. Megismertük egymást alaposan, mielőtt így döntöttünk, ismerjük egymás szexuális előéletét. Ha ragaszkodott volna a gumihoz, akkor egy ideig persze alkalmazkodtam volna ehhez, mondjuk néhány hónapig. Spirállal védekezem. Próbáltam pesszáriumot, tablettát, de elvetettem mindkettőt. Tablettát a fent említett okokból. Pesszárium macera, és zavaró volt mindkettőnknek. Nekem fontos a minőségi, zavartalan, spontán szex, úgyhogy nálam a gumi kilőve. Alkalmi kapcsolatokba sosem bonyolódtam. Hosszú évekig tartó kapcsolatomban megcsaltak és elkaptam fertőzést. Bíztam benne, de kár volt. Úgyhogy az sem biztosíték sajnos, ha te hűséges vagy.

Egyébként nekem eddig az a tapasztalatom, hogy a férfiakat zavarja az óvszer, lekonyulnak tőle. De ismerek olyan házaspárt, akik gumival szexelnek és elégedettek. Nem vagyunk ebben sem egyformák.

2020. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

Oke, kerdezo, nekem se vagy szimpatikus, de a baratnod kedveert megprobalok segiteni:

Nekem rez spiralom van 2 eve, hormonmentes es kenyelmes vedekezesi mod, szerintem ennel jobb modszer nincs. Es nem szultem meg, 29 eves vagyok.

Valaki mar javasolta korabban, hogy sziveskedj neki kifizetni, kb 30 ezer lehet harom evre.

2020. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:
Miért, 1 gyerek után 30.000 ft-ot kell fizetni???? w(゚Д゚)w
2020. jún. 14. 15:58
 54/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát mire azt a gyereket felneveled, jóval többe fog kerülni mint 30000 😂
2020. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:
🤔 Lehet. Na mindegy éljen a szex! Óvszer nélkül.
2020. jún. 14. 16:08
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
És eldöntöttük a csaj feje felett, hogy beledugunk egy idegen tárgyat, hogy a faszija bele tudjon élvezni?
2020. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
Ok.
2020. jún. 14. 17:09
 58/70 anonim ***** válasza:
76%

És ha beadod neki az italba, attól még rajtad marad a koton.


Amúgy az a gond vele, hogy kicsi bele a cerka? Mert vannak kicsi, ázsiai méretek is.

2020. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
Igen, biztos az. 🤦‍♂️
2020. jún. 14. 17:23
 60/70 anonim ***** válasza:
100%
2-3 éven belül gyereket akarsz egy olyan nőtől, akinek nem mered elmondani, hogy utálod a gumit? :D
2020. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!