Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köztetek van/volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van/volt már olyan, hogy tönkrement emiatt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Tehát, kapcsolatban vagytok valakivel és csak úgy szexelhettek, hogy a barátnőtök nem hajlandó semmilyen más védekezési módot bevállalni, csak az óvszert.

Ez a helyzet áll fent nálunk is és a problémám nekem ezzel az, hogy az óvszer megöli az egész együttlét intimitását, üres, rossz.


Felhoztam ezt neki, hogy ha egy férfi elmegy prostihoz azzal csinálják gumiban, azt hogy ez teljesen érthető azt aláírom egy prostival én sem csinálnám nélküle, DE egy párkapcsolatban a barátnőddel? Pont akkor mikor "egyesültök" és átadjátok magatokat egymásnak ilyen "szennyet" kell használni közben? Hát megöli az egész intimitását a dolognak, ráadásul - legalábbis ahogy én látom - nincs is bizalom abban a kapcsolatban ahol ehhez folyamodik az ember.


Lányok, ti ha kapcsolatban vagytok mindenképpen azt szeretnétek ha használna óvszert a barátotok? Ha elhagyjátok mennyi idő elteltével? Egyáltalán miért akarjátok ezt? Nem rontja el az élvezeti faktort? Mert a pasinak elrontja, szerintem ezt nyugodtan mondhatom más férfiak nevében is, attól függetlenül azt is tudom, hogy sokan viszont bevállalják több okból, általában a 3 legnyomósabb okok a következők:


1. Nem kívánt terhesség

2. Annyira szereti a lányt, hogy így is megteszi

3. De legalább van szex


Én ezekkel találkoztam eddig ezek a leggyakoribbak de ti HA használtok miért használtok? Nem öli meg az intimitását a dolognak?



#óvszer, szeretkezés, gond, férfi, lány, kapcsolat, intimitás, terhesség
2020. jún. 14. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
96%
Nőként is utálom. 🙄 Viszont hormonokkal sem tömném magam semmi pénzért. Hormonmentes Janka módszerét használtuk, amikor éppen nem akartunk babát.
2020. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
94%
Te gratulálsz nekünk, holott Te nem vagy képes megbeszélni a barátnőddel a dolgot és megoldást keresni, hanem inkább lemondasz a szexről. :) Ez felettébb vicces, és egyben szomorú is.
2020. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
93%

Fú, most nagyon kiakadtam, mert mintha exemről olvastam volna ahogy írsz.

Ő is kerülgette a témát, nem akart erőltetni semmit, de azért a világfájdalom kiült az arcára a gumi miatt.

Nagyon szerelmes voltam, bevállaltam a bogyót.

1 év alatt híztam 10 kilót, pedig nem vagyok hízékony, csomók lettek a mellemben a hormonok miatt amiket azóta is pár havonta ellenöriztetni kell, totál tönkre vágott a tabletta, libidómat lenullázta(sajna ez gyakori mellékhatás)

Közben az ex továbbállt miután már nem voltam 45kg, mert neki az a zsánere. Ő vígan kefél tovább, miközben én egy életen át küzdök az elcseszett hormonháztartásommal.

2020. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Utolsó, az hogy téged be lehetett palizni az a te szegénységi bizonyítványod, te aki azt írtad, hogy 10 kilót híztál tőle meg stb. stb. Ez röhej semmi mást nem tudok írni rá, és nem a mellékhatásokra értem ezt, hanem arra, hogy rá tudott téged venni akár tudatalattin is hogy szedd. Ezért te vagy a hibás senki más.
2020. jún. 14. 13:49
 25/70 anonim ***** válasza:
90%
Húzzál gumit és nem bízz senkiben, még saját magadban sem! Ezt minden fickónak tudnia kellene. (F)
2020. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
97%

De bunkó paraszt vagy! Szóval #23-ast "lenézed", amiért szerelmesen a párja kedvéért/kényelméért elkezdte szedni, te TE nem tudod elfogadni, hogy a saját párod nem akarja szedni miattad, a TE kényelmed miatt, és inkább nem szexelsz vele.

Szóval amit más megcsinált a párja kedvéért, azt lenézed, de elvárnád a saját barátnődtől, és mivel nem teszi meg, inkább leredukálod az intimitást. Gratulálok!

Undorító vagy, remélem hogy kidob a csaj.

És még ilyeneknek van barátnőjük.... =(

2020. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%
Most konkrétan mit szeretnél? Ne kelljen gumi, de a barátnődet ne is lehessen belezsarolni a fogamzásgátló szedésbe, hanem önszántából, örömmel szedje? Nyilvánvalóan nem szeretné szedni, ha eddig nem tette, viszont a duzzogásoddal pont, hogy ugyanúgy zsarolod, mint az előző válaszolót a pasija.
2020. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%

Megszakításos módszerrel szeretnéd?

Ha igen és ha besikerülne a baba ne csodálkozz vállald érte a felelősséget majd. Kivéve ha abortuszt akartok. De azt se neked kellene elszenvedned. Hanem a nődnek.

Szánalmas vagy kérdező, hogy azt aki bevállalta a fogamzásgátlót a párja miatt majd elhagyta őt, azt lenézed.

Na ez van akkor amikor sok mindent adunk meg a másiknak pedig nem érdemlitek meg.

Remélem a nőd rájön milyen egy kétszínű, tutyi mutyi vagy aki még a legegyszerűbb problémáját se tudja nyíltan közölni csak nyafog rajta.

2020. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:

"Megszakításos módszerrel szeretnéd?"


Igen. Azzal szeretném.


"Ha igen és ha besikerülne a baba ne csodálkozz vállald érte a felelősséget majd."


Ez egyébként tervben van, egy 2-3 évet szeretnék még várni, meg ő is teszem hozzá.


"Szánalmas vagy kérdező, hogy azt aki bevállalta a fogamzásgátlót a párja miatt majd elhagyta őt, azt lenézed."


A hülyesége miatt nézem le, amiért rátudták venni akarva akaratlanul is, hogy szedje, nem azért nézem le, mert a párja kedvéért tesz meg ezt meg azt mert az egy nagyon jó, önzetlen dolog, félreértés ne essék.


"Remélem a nőd rájön milyen egy kétszínű, tutyi mutyi vagy aki még a legegyszerűbb problémáját se tudja nyíltan közölni csak nyafog rajta."


Pont azért nem mondom el neki mert nem akarom ezzel megbántani.

2020. jún. 14. 14:12
 30/70 anonim ***** válasza:
96%

Miért hülye az a válaszoló, aki a párja kedvéért megtette? Hol az összefüggés? Te normális vagy? Ebben mi volt a hülyeség?


Te nem vagy komplett, jobb lenne, ha nem szaporodnál...

2020. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!