Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köztetek van/volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van/volt már olyan, hogy tönkrement emiatt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Tehát, kapcsolatban vagytok valakivel és csak úgy szexelhettek, hogy a barátnőtök nem hajlandó semmilyen más védekezési módot bevállalni, csak az óvszert.

Ez a helyzet áll fent nálunk is és a problémám nekem ezzel az, hogy az óvszer megöli az egész együttlét intimitását, üres, rossz.


Felhoztam ezt neki, hogy ha egy férfi elmegy prostihoz azzal csinálják gumiban, azt hogy ez teljesen érthető azt aláírom egy prostival én sem csinálnám nélküle, DE egy párkapcsolatban a barátnőddel? Pont akkor mikor "egyesültök" és átadjátok magatokat egymásnak ilyen "szennyet" kell használni közben? Hát megöli az egész intimitását a dolognak, ráadásul - legalábbis ahogy én látom - nincs is bizalom abban a kapcsolatban ahol ehhez folyamodik az ember.


Lányok, ti ha kapcsolatban vagytok mindenképpen azt szeretnétek ha használna óvszert a barátotok? Ha elhagyjátok mennyi idő elteltével? Egyáltalán miért akarjátok ezt? Nem rontja el az élvezeti faktort? Mert a pasinak elrontja, szerintem ezt nyugodtan mondhatom más férfiak nevében is, attól függetlenül azt is tudom, hogy sokan viszont bevállalják több okból, általában a 3 legnyomósabb okok a következők:


1. Nem kívánt terhesség

2. Annyira szereti a lányt, hogy így is megteszi

3. De legalább van szex


Én ezekkel találkoztam eddig ezek a leggyakoribbak de ti HA használtok miért használtok? Nem öli meg az intimitását a dolognak?



#óvszer, szeretkezés, gond, férfi, lány, kapcsolat, intimitás, terhesség
2020. jún. 14. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
98%

Dettó mint a 12es, leiden szindrómám van, majd persze bevállalok egy jó kis trombózist csak mert a párom nem szereti a gumit.

Megszakítás... És még te nevezel minket hülyének. Vicces. Ha kombinálod naptármódszerrel, akkor működhet, de az meg milyen már, hogy nagyon kívánjátok egymást, de "jaj most épp ovulációs hét van, most nem lehet, majd jövőhéten"...

2020. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
😒 De még mindig azt nem értem, hogy titeket ki kényszerít rá, hogy olyat tegyetek ami nincs ínyetekre? Hát ti vagytok a hülyék ha be lehet titeket etetni... A kérdésben hol, melyik része utal arra, hogy én bárkire bármit ráerőszakoljak, vagy hogy azt akarom, hogy hagyjátok hogy rátok erőszakoljanak valamit?
2020. jún. 14. 14:54
 43/70 A kérdező kommentje:

De az megvan, hogy nem akarom s*ggbe d*gni hiába nem akarja punciba gumi nélkül? Ki akarná oda dugni ahol...

Szájjal csinálja de akkor van az a hiányérzet.

2020. jún. 14. 14:59
 44/70 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam az összes kommentet, de inkább hagyjuk is, válaszolok inkább a kérdéseidre.

Köztetek van/volt már olyan, hogy tönkrement emiatt a kapcsolatotok? - nem, nem ment tönkre emiatt.

DE egy párkapcsolatban a barátnőddel? - igen, ott is.

mindenképpen azt szeretnétek ha használna óvszert a barátotok? - eleinte igen, aztán ha nagyon gyakori lenne a nemi életünk, szóval árban megérné, beszereznék egy pesszáriumot.

Ha elhagyjátok mennyi idő elteltével? - hónapok, minimum.

Egyáltalán miért akarjátok ezt? - mert megbízható, biztonságos, olcsó, könnyű használni és ez az egyetlen ami véd a nemi betegségektől.

Nem rontja el az élvezeti faktort? - de, élvezetesebb nélküle csinálni, de egy abortusz vagy gyerek kellemetlenebb lenne, mint gumival szexelni.

Nem öli meg az intimitását a dolognak? - nem. Mikor túl vagyunk a pettingen 3 másodperc alatt fent van. A megszakítás jobban megölné. Szex helyett inkább kihúzni, hogy kézzel befejezve a hasamra vagy hátamra csapja? És ha én is épp akkor mennék el akkor sztornó, mert ki kell húzni?

2020. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
👌 Az nagyon f*sza ha te ilyen nőkkel állsz le akiknek rohad az ínye meg stb. 👏👏👏👏
2020. jún. 14. 15:07
 46/70 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy imádom, hogy a kérdező feltette ezt, de azért mindenkinek a k*rva anyját, aki a tényekkel szembesíti, és nem az ő véleményét hypo-olja fel :'D Az olyanra meg nem is reagál, amibe nem lehet belekötni, mert rendesen érvel. Bocsi az OFF-ért
2020. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 A kérdező kommentje:

Igazából ez már nem OFF mert eléggé belecsúsztunk pontosabban belerángattatok ebbe az "összeesküvéselméletbe" már mindegy, és de igen, reagáltam, többször is.


Mindenki magából indul ki, az megvan? Utolsó?

2020. jún. 14. 15:15
 48/70 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolva a kérdésekre és feljött témákra:

1) Köztetek van/volt már olyan, hogy tönkrement emiatt a kapcsolatotok?

Nem volt, felnőttek módjára leültünk megbeszélni, kinek mik az igényei, és mik az érvei az adott módszerek mellett.


2)Pont akkor mikor "egyesültök" és átadjátok magatokat egymásnak ilyen "szennyet" kell használni közben?

Igen. A megszakítás NEM védekezés, az óvszer meg annyira nem kényelmetlen, hogy ne lehessen kibírni. Egészségügyi dolgok miatt nekem ez az út van csak. Az abortusz meg drága, kellemetlen és meddőséget okozhat, de persze ezekkel is a nőnek kell számolnia.


3)Lányok, ti ha kapcsolatban vagytok mindenképpen azt szeretnétek ha használna óvszert a barátotok? Ha elhagyjátok mennyi idő elteltével?

Igen. Fentebb már elmondtam az érveimet. Ez van, ha nem tetszik és hisztizik miatta, akkor inkább hagyjuk egymást. Nekem egy megértő férfira van szükségem, nem egy hisztiző kisfiúra.


4) Nem öli meg az intimitását a dolognak?

Nem. Pár másodperc felrakni egy óvszert. Ugyanúgy tudunk szeretkezni, intimen.

2020. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
92%
Na ne...innen is törölve lett a válaszom?
2020. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
Utolsó, talán nem véletlen. Undorító dolgokat írsz, ez a legkevesebb, hogy törlik a p*csába.
2020. jún. 14. 15:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!