Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köztetek van/volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van/volt már olyan, hogy tönkrement emiatt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Tehát, kapcsolatban vagytok valakivel és csak úgy szexelhettek, hogy a barátnőtök nem hajlandó semmilyen más védekezési módot bevállalni, csak az óvszert.

Ez a helyzet áll fent nálunk is és a problémám nekem ezzel az, hogy az óvszer megöli az egész együttlét intimitását, üres, rossz.


Felhoztam ezt neki, hogy ha egy férfi elmegy prostihoz azzal csinálják gumiban, azt hogy ez teljesen érthető azt aláírom egy prostival én sem csinálnám nélküle, DE egy párkapcsolatban a barátnőddel? Pont akkor mikor "egyesültök" és átadjátok magatokat egymásnak ilyen "szennyet" kell használni közben? Hát megöli az egész intimitását a dolognak, ráadásul - legalábbis ahogy én látom - nincs is bizalom abban a kapcsolatban ahol ehhez folyamodik az ember.


Lányok, ti ha kapcsolatban vagytok mindenképpen azt szeretnétek ha használna óvszert a barátotok? Ha elhagyjátok mennyi idő elteltével? Egyáltalán miért akarjátok ezt? Nem rontja el az élvezeti faktort? Mert a pasinak elrontja, szerintem ezt nyugodtan mondhatom más férfiak nevében is, attól függetlenül azt is tudom, hogy sokan viszont bevállalják több okból, általában a 3 legnyomósabb okok a következők:


1. Nem kívánt terhesség

2. Annyira szereti a lányt, hogy így is megteszi

3. De legalább van szex


Én ezekkel találkoztam eddig ezek a leggyakoribbak de ti HA használtok miért használtok? Nem öli meg az intimitását a dolognak?



#óvszer, szeretkezés, gond, férfi, lány, kapcsolat, intimitás, terhesség
2020. jún. 14. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
94%

#30, ne ábrándozz semmi 2-3 évről!

Ha ennyit is képtelen vagy megbeszélni, akkor jobb, ha nem is lesz gyereked.

Az felnőtt program, attól még messze állsz.

Én sem szeretem a gumit, de egyáltalán nem szexgyilkos, amikor rámadja. És sokkal fontosabb, hogy el tudja engedni magát, mint az, hogy nekem nem akkora élvezet, mint natúr.

Amikor úgy alszik el, hogy még betakarni sincs ereje magát... ki a francot érdekel a gumi?

2020. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretném, hogy a csaj gyógyszerekkel tömje magát (hiába egyszerűbb, kényelmesebb és olcsóbb).


Már persze ha fontos a lány, és nem szeretném kockáztatni, hogy évek évtizedek múlva valami hormonbaja legyen (mert sok ilyet láttam, aki 50-60 évesen elhízott, kopaszodott a fogamzásgátlók miatt).

2020. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy jön ide a zsarolás? Hülyék vagytok-e?"


"Sőt (!) mivel ez a helyzet áll fent ezért én vagyok az aki 10-ből 8-szor (!) visszautasítom a szexet, mivel nem élvezem gumiban, ennyi. A barátnőm meg állandóan kérdezgeti tőlem, hogy valami baj van-e, és hát nem mondom meg neki mi a bajom, elvagyunk így is, de nincs kedvem vele szexelni, inkább menjünk erre arra, csináljuk ezt csináljuk azt és hagyjon engem békén ezekkel a dolgokkal."

2020. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzzuk. A megszakítás NEM védekezés, hanem szerencsejáték, mivel az előváladékban is van anyag és ha te a dolgok hevében nem veszed ki akkor szószerint magas az esélyed, hogy rábasztál.


Az én társam is rühellte a gumit, volt alkalom elmenni se tudott annyira megölte neki, de SOHA nem erőltette a tablettát vagy más fogamzásgátlást mert:


1) a tabletta többek között trombózist okozhat, növeli a deoresszióra való hajlamot, súlynövekedést eredményez, csökkentheti a libidót, migrént okozhat, gyakori hasfájást és gyors hangulatváltozást okozhat, sőt vannak a méhnyakrág kockázata is nagyobb a hosszú ideig fogamzásgátlót szedőknél (lásd Estelle fogamzásgátló betegtájékoztatója). Én elhiszem, hogy neked könnyebb hogy neki kell figyelnie a tabira neked kényelmesebb, de ezeket nem mindenki akarja ám bevállalni :)


2) Lehet nem is szedhetek mer ehhez vérvételek és vizsgálatok kellenek, ha kiderül hogy génileg viszem tovább a hajlamot a vérrögre (ez se ritka eset) akkor olyanról ami hormontartalmú nem is álmodhatok.


3) Nem akarom roncsolni a testem olyan módszerekkel (lásd spirál) amit akkor ajánlanak, ha már vannak gyerekeid és nem akarsz többet. De ha be is rakat spirált annak érezni a kis fémszálát szex közben ahogy bököd gondolom az se tetszene...


Szerintem ezeken gondolkodj el... Baráti körünkben majdnem mindenki gumival védekezik láss csodát senki nem hisztizik. Ja meg tudod van olyan is aki kipróbálja tabival, de nem szereti mikor belé élveznek, úgyhogy vissza állt gumira. Nem értem, hogy ma a huszonéves férfiak miért reagálnak úgy a gumira, mint mikor az 5 éves gyerek farsangi jelmezére akarsz adni kabátot ,,NEEEEEEEE ELRONTOOOOOOOOD"

2020. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
96%

Megszakítással védekezni az egyenlő azzal, hogy nem védekezel. Ezt sosem értettem, hogy felnőtt emberek ennyire nem képesek felfogni, hogy nem hiába találták fel már többszáz éve az óvszert, már akkor is tudták, hogy a megszakítás semmire nem garancia.

Én kb 9 éve szedek gyógyszert, több pár hónapos szünettel. Több fajtát is szedtem, de a libidó csökkenése vagy teljes megszűnése az szinte alap mellékhatás. Ennek a tudatában szedesd a barátnőddel, hogy jó ha havonta lesz kedve a szexhez. Mikor nem szedtem a gyógyszert, akkor szinte napi 2x kívántam a szexet, most meg jó ha havonta, 2 havonta... Ha nem lenne muszáj szednem a betegségem miatt, akkor én is gumiznék és lesz*rnám, hogy kényelmetlen, de legalább kívánnám a szexet és nem ilyen 70 éves öregasszony szintjén lenne a libidóm 26 évesen...

2020. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
9%
Nőként nekem sem jön be a gumi,habár en már rég kapcsolatban vagyok de elsem tudom képzelni hogy abban csináljuk,és hazudik szerintem az aki azt mondja gumiban is olyan jo.Hát nem..pont hogy nem lehet érzi a másik "melegségét" (ott) ,a lüktetést,tényleg egy mű dolog.Más ha a kapcsolat elején ezzel védekeznek de x idő után?!Annyi megoldás van hormon mentes változatban is.De kinek hogy esik jol.Kérdező,próbálj beszélni a baratnőddel hogy milyen más megoldások lehetnek.
2020. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
De most tényleg mindenki gumival védekezik a baráti körödből vagy csak azt HISZED? mert szerintem normális ember nem avat be másokat a magánéletébe, ezek szerint te nem vagy normális.
2020. jún. 14. 14:34
 38/70 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás NEM védekezés. Hanem vakszerencse. Előváladéktól is lehet terhes. Akkor mi lesz?

Mennyivel kellemesebb, hogy azon görcsöljön szegény minden hónapban, hogy vajon megjön-e? Mennyivel meghittebb kihúzni, mielőtt elmész, megszakítva ezzel az egészet, ahelyett, hogy aggodalom nélkül ellazulva közösen kiélvezhetnétek orgazmusig?

Szerintem pont hogy elveszne így az intimitás, hiszen magadra kéne figyelned, hogy mikor mész el, nem pedig rá.

Próbáljatok többféle óvszert, vékonyat, hátha jobban érzed. És annyi más módon kiélvezhetitek az intimitást, az érintéseket.

Én nem vállalnám be a hormonális fogamzásgátlót a mellékhatások miatt (neked se lenne jó, ha 0 libidója lenne). A megszakítást pedig semmiképpen, mert szerencsén múlik csak, és az idegesség megölné a kedvem. Ha nem vagytok még kész a baba érkezésére, felejtsd el.

Hormonmentes Janka termékenységtudat módszeréről érdemes olvasni, de azzal is óvatosan, nagyon meg kell tanulnia a teste jeleit. Esetleg megszakítással kombinálva az.


És normális kapcsolat ott kezdődik, hogy megbeszélitek a problémákat, nem durcizol magadban. Szegény lánynak rámehet erre az önbizalma, mert nem érti, miért nem akarsz vele szexelni. Pont ezzel lehetetleníted el a kapcsolat működését, a rossz kommunikációval. Ezzel bántod meg, hogy hiába kezdeményez, elutasítod. Szóval nyisd ki a szád, beszéljétek meg, és ne erőltess semmit. Ha igazán szereted, ne akarj neki rosszat, csak olyanban egyezzetek meg, amit jó szívvel bevállalna akkor is, ha nen te kérnéd. Az ő teste, ő élete.


Kedves 23-as, nagyon sajnálom, ami veled történt, remélem, jobban leszel!

2020. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
94%
Ami ilyen miatt megy tönkre az nem volt kapcsolat ... csak dugó pajtáskodás
2020. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:
Utolsó, a te fajtád az a tipikus megmondóember kategória, máshol oszd az észt. Igen, a te szemedben lehet, hogy az nem kapcsolat, de azt ki nem sz*rja le?
2020. jún. 14. 14:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!