Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lett volna barátnőm nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lett volna barátnőm nekem is 15 évesen mint a többségnek akkor nem lennék önbizalomhiányos, gátlásos a lányoknál?

Figyelt kérdés

Abban a korban még túl korainak éreztem, de így utólag azt gondolom ha összejött volna akkor sokkal jobb helyzetben lennék. Félek a lányoktól, nem hiszem hogy valaha ki fogok tudni alakítani kapcsolatot.

Kezdek már ettől megbolondulni, mert szeretnék kapcsolatot....

23F


2020. nov. 19. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 Utána jön az, hogy megtanulsz csajozni. Menj el barátokkal egy borfesztiválra (covid után), és válj le róluk 1-1 órára és kezdj el csajozós szövegeket nyomni. Amikor beégsz velük továbbállsz és megpróbálod másik csajokkal. Majális és balatoni buli is jó lehet.
2020. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11.


Nem rossz, a kérdezőnek (vagy bárkinek akinek normális testalkata van) ajánlható a dolog. Nekem az előnytelen külsőm miatt kicsit komikus hatást keltő lenne a dolog.


De méltányolom a dolgot, mert alapból igazat szóltál.

2020. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne életed szerelmével gyakorolj. Én sem életem szerelmével tanultam meg csókolózni. Buliban voltam és elkezdtem az egyik csajjal kavarni. Még a nevét sem tudtam. Annyira emlékszem, hogy barna haja volt.😄
2020. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Játssz!


https://www.youtube.com/watch?v=p2GSc45b5bs

https://www.youtube.com/watch?v=FW-8ZV2XRpE


(A nők szeretnek játszani, szórakozni, bármennyire is tagadják!)

2020. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy ennek mi a jelentősége. Olyan ez, mintha kb. azt mondanám, hogyha 15 évesen elkezdtem volna dolgozni, akkor mára már nagy karriert futottam volna be, vagy ha 5 évesen megtanultam volna úszni, akkor ma úszóbajnok lehetnék. A múltat nem lehet megváltoztatni és nem kell sajnálkozni rajta.


Oka volt annak, hogy anno korainak érezted. Van aki később érő típus és idősebb korában kezd el dolgokat.

Viszont teljesen hülyeség ilyen kifogásokat gyártani, hogy “15 évesen kellett volna”. Senki sem tart vissza attól, hogy akár most el kezd, erre mondják, hogy “jobb később, mint soha”. Attól, hogy tiniként kihagytad, egyáltalán nem ok/kifogás arra, hogy bele se kezdj.

2020. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!