Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg a jelenlegi páromnak, hogy azért nem "kezdeményeztem" beszélgetést korábban, mert kifejezetten lenyűgözve éreztem magam tőle a régebbi időkben is?

Figyelt kérdés

2005. illetve 2006.-ban láttuk egymást "futólag". Utólagos elmondása szerint el volt álmélkodva tőlem, annyi energiát és tettrekészséget látott bennem.


A gond csak ott van, hogy a kényszerűen kihagyott időben nekem családi gondjaim is akadtak váratlanul, amíg a sors keze tálcán kínált egy másik barátnőt a számára. Ez az "ex" mindenáron szét akart szakítani bennünket mostanában.


Egy közös ismerősünk pedig nem volt hajlandó bemutatni minket egymásnak (egy másik férfi, aki közös jövőt tudott volna elképzelni velem, de nekem nem volt az ideálom, ezért szakítottam vele.)



#szövevényes feladvány
2023. jún. 30. 05:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a zagyvaság?

Mi lett volna a kérdés?

2023. jún. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nyilván 2005. és 2022. (a tavalyi évünk nagy egymásra találásának hevében,) hatalmas nagy időkülönbség tapasztalható.


Nekem hosszú évtizedek valószínűleg téves berögzüléseit kell feltételezhetően egy másik programmal "átírnom".


Egyáltalán nem tudtam elhinni, hogy létezik egy Férfi, akire VALÓBAN FOGOK TUDNI AZ ÉLETBEN(!) támaszkodni. És viszont...


Édesanyám azt tanította, hogy ilyen nem létezik, a tündérmesékben ne higgyek egyáltalán. De Ő már nem él. Belehalt a magányába.

2023. jún. 30. 06:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akármi is a "kérdés" lényege, mond meg neki.
2023. jún. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Már többször kértem türelmet tőle. Legyen belátással.


Megérti. Most tartunk ott, hogy a győzködésem kezd célba érni és igyekszik lehetőleg végleg elküldeni a régi barátnőjét.

2023. jún. 30. 06:59
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor érzem kissé nehéznek a szívemet, mikor ott tartunk, hogy próbálom elengedni a hozzá való ragaszkodásomat, ha úgy alakulna a helyzet.


Eddig még a lehető legtöbb sikerrel mostanában jártam. Nyolc hónap alatt még soha életemben nem értem el azt, hogy ennyire harmonikusan együtt tudjak működni valakivel az ellenkező nemből.

2023. jún. 30. 07:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most jó szándékból és őszintén kedvesen ajánlom. Próbálj meg kevesebbet írni, többet fogalmazni. A fejedben rakd össze előbb, hogy mit szeretnél éppen átadni. Ez így olyan, mintha úgy gondolkoznál, hogy közben írsz, miközben valamit el kéne magyarázz. Nem értjük. Nincs kollektív összefüggés a pontok között.

Vizsgáld meg a kérdésed és a leírást. Épphogy csak találkoznak.


Mondj el mindent neki. Azért a párod. Mert 1 pár vagytok, 1 csapat, 1 együttműködési rendszer. Mint a tüdőd, vagy a szíved 2 oldala.

2023. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, ne használj olyan szavakat amiket nem is értesz, csak hogy okosabbnak tűnj. Értelmezhetetlen a "kérdésed".
2023. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Amit értek a story-ból:


Nyolc hónapja vagytok együtt.

Megjelent a párod exe és most párkapcsolati problémátok van.


Te össze akartál jönni vele korábban, de egy másik pasi, aki veled akart volna összejönni (bár szerintem ez tiszta irreleváns).


És az a kérdés, hogy bevalld-e, hogy már 2005-2006-ban is tetszett csak teljesen töketlen voltál és nem kezdeményeztél 6-7 évig, nem is kerested? És pontosan mit vársz ettől a vallomástól?

2023. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

*Lemaradt az egyik mondat vége:


Te össze akartál jönni vele korábban, de egy másik pasi, aki veled akart volna összejönni keresztbe tett

2023. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem szoktam használni a "töketlen" szót. Semmilyen irányban.


Ha ilyen türelmetlen lennék az események menetével szemben, akkor most nem lennénk együtt.


Az egész "kapcsolatosdi" az érzelmek és az anyagiak összeegyeztethetőségéről, vagy érdek ellentétéről szól.


A másik férfi, már csak egy nagyon régi ismerős és elég ritkán beszélünk, illetve látjuk egymást.

2023. jún. 30. 08:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!