Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Nagyon félek mert a barátom viselkedése egyik pillanatról a másikra 180 fokos fordulatot tett.. Annyira de annyira nyálasan viselkedik és közeledik felém, hogy az már rendesen furcsa tőle.. Ő nem szokott ilyen lenni. Persze nincs ellenemre mert tetszik csak értetlenül állok a dologhoz. Üzenetben ritkán szokta írni hogy szeretlek inkább élőben de ott is ritkábban nem olyan hogy minden 2.szava így szeretlek úgy szeretlek. Mostanában meg rengetegszer írja hogy szeret meg imád meg így édes úgy édes. MINDIG szexelni akar,új vágyakat mond el hogy miket szeretne velem csinálni meg hogy én miket csinálhatnék🔞

És nekem rendesen fura :/

Persze jooo meg minden csak érdekes nekem hogy eddig ennyire nem volt ilyen. Meg folyamatosan bújik hozzám. Bármit csinál hív magával pl ha fürdik akkor is. És régebben még ő mondta hogy sokat azért együtt vagyunk és ne menjek be mindig mikor fürdik legalább ott legyen egy kis én ideje. Most meg mindig gyeree gyeree gyeree.. Nem értem tetszik a helyzet. Hogyha nincs semmi a dolog mögött ami miatt ilyen lehet. Lehet azért ilyen mert egyre jobb vagyok nincs sok negatív dolog már bennem és jó úton haladok? Vagy valami tipp esetleg? Vagy mással is volt már ilyen? Mire jött rá miért volt?



2023. aug. 27. 18:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
32%

Úgy érzi, hogy felszabadult melletted.

Fene aki érti, hogy nektek az sem jó, ha kedves, meg

lelkesen bújik.

2023. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
A szeretője kikerült a képből!
2023. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

1es, honnan tudod, hogy nem így próbál kompenzálni valamit?


Hallottam én már érdekes sztorikat.


Kérdező, ha teljesen biztos vagy abban, hogy nem lép félre, akkor élvezd a kitüntetett figyelmet, és ne agyald túl.

2023. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

#1 de tetsziiiik naa!😂

Csak furaaa. Lassan 2eve vagyunk együtt de csak most viszonyul így hozzám. Konkrétan a kapcsolatunk elején volt még ilyen amikor még megvolt a rózsaszín köd!❤️

2023. aug. 27. 19:01
 5/37 A kérdező kommentje:

#3 erre is gondoltam már nagyon sokszor... És nem tudom :/ ahj


Próbálok akkor megnyugodni😅


Talán a telojat nem fogja dugdosni ha vécére megy xd ha igen egyértelmű a dolog

2023. aug. 27. 19:03
 6/37 A kérdező kommentje:
#2 hűha... Most így kicsit sokkot kaptam.. Ez tényleg lehetséges volna..?
2023. aug. 27. 19:04
 7/37 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy is nincsen szerető vagy legalább is közel 0% az esélye.

Amúgy én is ilyen pasi vagyok, hogy kell egy idő hogy fel oldódjak és teljesen nyissak.

2023. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
#7 jooo oké de másfél év kell valakinek, hogy feloldódjon?
2023. aug. 27. 19:52
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

Hm, szerintem az elején nem volt szerelmes, csak a beetetési időszakban voltál, most meg szerelmes, vagy félrekúr. Más magyarázat nincs a viselkedését illetően számomra.

Vannak olyan pasasok/nők, hogy miután kikerült a képből a szerető szeretné az űrt kompenzálni a párjával, akit addig figyelembe se nagyon vett, jól írta a kettes.

De benne van a pakliban, hogy most van szeretője és mivel vele nem tud mindig lenni őt képzeli el a helyedbe, illetve, hogy ne fogj gyanút most játsza el a hős szerelmest.

Ideális esetben most esett beléd, de hát ez nem tuti fix, különösen azt figyelembe véve, hogy írtad hogy a rózsaszín köd jelen volt, kétszer szerelmes nem lehetsz ugyanabba a személybe. Fellángolásból sem van mindig szerelem és két évig nem tart... Inkább arra szavazok, hogy eltűnt vagy előkerült a harmadik személy.

2023. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Most is megerkeztem hozzá, és már húzott magához rendesen meg megcsokolt erősen meg megolelt.. Nem tudom olyan furcsa xd

#9 Komolyan ennyire lehetséges a 3.szemely? :(

2023. aug. 27. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!