Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Nagyon félek mert a barátom viselkedése egyik pillanatról a másikra 180 fokos fordulatot tett.. Annyira de annyira nyálasan viselkedik és közeledik felém, hogy az már rendesen furcsa tőle.. Ő nem szokott ilyen lenni. Persze nincs ellenemre mert tetszik csak értetlenül állok a dologhoz. Üzenetben ritkán szokta írni hogy szeretlek inkább élőben de ott is ritkábban nem olyan hogy minden 2.szava így szeretlek úgy szeretlek. Mostanában meg rengetegszer írja hogy szeret meg imád meg így édes úgy édes. MINDIG szexelni akar,új vágyakat mond el hogy miket szeretne velem csinálni meg hogy én miket csinálhatnék🔞

És nekem rendesen fura :/

Persze jooo meg minden csak érdekes nekem hogy eddig ennyire nem volt ilyen. Meg folyamatosan bújik hozzám. Bármit csinál hív magával pl ha fürdik akkor is. És régebben még ő mondta hogy sokat azért együtt vagyunk és ne menjek be mindig mikor fürdik legalább ott legyen egy kis én ideje. Most meg mindig gyeree gyeree gyeree.. Nem értem tetszik a helyzet. Hogyha nincs semmi a dolog mögött ami miatt ilyen lehet. Lehet azért ilyen mert egyre jobb vagyok nincs sok negatív dolog már bennem és jó úton haladok? Vagy valami tipp esetleg? Vagy mással is volt már ilyen? Mire jött rá miért volt?



2023. aug. 27. 18:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
68%
Te szegény! Holnaptól meg nyaralni kell vele. Összekarmolom magam. N
2023. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

#31

XDD??

2023. aug. 28. 02:15
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Én értem a problémádat. Nekem is feltűnne, ha a párom egyik napról a másikra olyan lenne mint egy bújós kiscica.

Az is lehet hogy most csak ilyen időszaka van,de igazából azért nehéz ezt elképzelni..mert nem szokott ilyen lenni,nem?

Vannak olyan napok amikor "jobban szeretjük" a párunkat,jobban kívánjuk,..és vannak olyan időszakok is amikor kommunikálni is nehéz egymással.

Nemtudom,érdekes szituáció ez.Azt tudom javasolni hogy figyelgesd a viselkedését,már csak azért is hogy nem-e valami pszichés baj van-e amit fél megosztani veled vagy esetleg más valaki van a képben..konkrétan bármi lehet.

2023. aug. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
56%
Félrelépett és kőkeményen megtalálta a lelkiismerete.
2023. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
Én, tudnák mit kezdeni a pároddal. Kicsit sem zavarna, hogy így viselkedik 😍.
2023. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

#35 én is tudok nyugi.😂👍

A helyzet ami miatt jobban viselkedik velem az az hogy most már nincs meg neki a szar munkahelye ami miatt stresszesebb volt ezért ilyen most. Meg több ideje van rám.

#34 hoooogy? Napi 24be szinte együtt vagyunk/voltunk

2023. aug. 31. 14:14
 37/37 anonim ***** válasza:
42%
#36. Meg is nyugodtam😀. Különben, ennyi a titok, hogy nem árt néha beszélgetni a pároddal.
2023. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!