Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Nagyon félek mert a barátom viselkedése egyik pillanatról a másikra 180 fokos fordulatot tett.. Annyira de annyira nyálasan viselkedik és közeledik felém, hogy az már rendesen furcsa tőle.. Ő nem szokott ilyen lenni. Persze nincs ellenemre mert tetszik csak értetlenül állok a dologhoz. Üzenetben ritkán szokta írni hogy szeretlek inkább élőben de ott is ritkábban nem olyan hogy minden 2.szava így szeretlek úgy szeretlek. Mostanában meg rengetegszer írja hogy szeret meg imád meg így édes úgy édes. MINDIG szexelni akar,új vágyakat mond el hogy miket szeretne velem csinálni meg hogy én miket csinálhatnék🔞

És nekem rendesen fura :/

Persze jooo meg minden csak érdekes nekem hogy eddig ennyire nem volt ilyen. Meg folyamatosan bújik hozzám. Bármit csinál hív magával pl ha fürdik akkor is. És régebben még ő mondta hogy sokat azért együtt vagyunk és ne menjek be mindig mikor fürdik legalább ott legyen egy kis én ideje. Most meg mindig gyeree gyeree gyeree.. Nem értem tetszik a helyzet. Hogyha nincs semmi a dolog mögött ami miatt ilyen lehet. Lehet azért ilyen mert egyre jobb vagyok nincs sok negatív dolog már bennem és jó úton haladok? Vagy valami tipp esetleg? Vagy mással is volt már ilyen? Mire jött rá miért volt?



2023. aug. 27. 18:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%

"Amúgy én is ilyen pasi vagyok, hogy kell egy idő hogy fel oldódjak és teljesen nyissak."


Szexhez is kelljen az idő.

2023. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenének agyaljátok túl, ha egy férfi szeret? N
2023. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a baj, hogy szereti, hanem hogy teljesen más személyiség lett.
2023. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, egyik állítást sem tudjuk bizonyítani, mivel nem ismerjük a srácot ill. magát a helyzetet.
2023. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szerető van a képben. Vagy lelépett, és te maradtál, vagy most jött, és lelkifurdalása van, esetleg megfenyegette, hogy kitálal, és be van tojva.
2023. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az. Vannak olyanok, akik elhidegülnek és olyanok is, akik az ellenkezőjét művelik.

Bár nekem tök mindegy lenne, hogy képben van vagy volt már rég nem lennék vele! Hiszen nem másfél év után kell kimutatni egy párkapcsolatban, hogy "szerelmes" az ember, hanem az elejétől fogva, vagy maximum három hónap után (viszont az is már hosszú idő!).

Engem nagyon zavarna, hogy hűtlen volt és most mivel nincs szerető én is jó leszek míg akad újabb. Téged nem bizgat még egy kicsit se?

Ha az elején "szerelmesként" = fellángolás volt és az elmúlt abból szerelem nem alakulhat ki semmiképpen! Sem szerelemből szerelem! Itt valami nagyon nem stimmel.


Még ha te tegyük fel birtokló típus voltál, korlátoztad és ilyesmik és amiatt apadtak el az érzései amelyeket táplált irántad a kezdetektől egy időtartamig és jobb irányba fordultál sem magyarázat arra, hogy most hirtelen újból a régi énjét adja elő. Mármint, hogy a válasz rá az, hogy szerelmes lett, mert mint írtam nem lehet! Maximum bebeszéli magának és kihasználja, hogy arra van szükséged tudatalatt.

Ez esetleg hamis szerelem, semmi más részéről.

2023. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

#12 akkor csak most kezdett el szeretni?😂

Érted tetszik hogy így odavan úgymond.. De akkor eddig miért nem volt ilyen? Miért csak most?

2023. aug. 27. 20:19
 18/37 anonim ***** válasza:
73%

"Utolsó, egyik állítást sem tudjuk bizonyítani, mivel nem ismerjük a srácot ill. magát a helyzetet."


Ezt beírhatod minden kérdés alá, és megszűnhet az oldal.

2023. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
63%
12es, oké, de ha ennyire biztos vagy, bizonyítsd is kérlek, hogy a srác viselkedése mögött nem lapul semmiféle gáz dolog.
2023. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Ahh emberek nem tudom.. Mostanában mindenben be akar vonni. Hogy szinte mindent együtt csináljunk.. Vaaagy lehet hogy valami nem volt rendben az életében (nem gondolok itt egyből csaj témára) és amiatt ilyen átlagos volt mindig és most észreveszi hogy jó úton halad és ezért örül is és felszabadultabb is és jobban húzódik hozzám.. Nem mondom azt hogy eddig egy bunkó érzéketlen elutasito pasi volt. ERRŐL SZÓ SINCS! Csak jobban húz felém és jobban kimutatja az érzéseit mint eddig🤷🏼‍♀️
2023. aug. 27. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!