Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységemet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy hete jöttünk össze, de már egy hónapja flörtöltünk. Szeretem, és ő is engem, de bennem van mindig egy kis félsz, hogy mi van, ha más lánnyal kavar, stb. ... nem egy városban lakunk (koleszos) tehát, ha otthon van, bármit csinál, én nem fogom tudni. Próbálok benne megbízni, de félek, hogy elveszítem. Sajnos a következő 2 hétben egyáltalán nem tudunk találkozni, és tartok tőle, hogy összejön mással, vagy vmi hasonló, hogyan bízzak meg benne ? hogy győzzem le a féltékenységem ? mert még a lány barátaiban is a "vetélytársat" látom ... :/
2010. okt. 18. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg szeret,nem fog olyan dolgokat művelni,amit te hiszel róla.ha mégis akkor meg ne bánjad.legalább kiismerted.
2010. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság...

Mi több mint 1 éve vagyunk együtt távkapcsiba és mi se tudunk mindig talizni, de bízz meg benne.... muszáj


Féltékenységet pedig úgy tudod legyőzni h megbízol benne és türelem.


1hete vagytok együtt ne szállj rá mert megijed. Nem fog elmenni más csajjal, legyél kedves ennivaló édes ennyi

2010. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
A lényeg, hogy ne adj hangot a féltékenykedésednek. ha elkezdesz balhézni vele, meg számon kérni, akkor bukó a bizalom. És akkor már csak ezért is meg fog csalni. A legtöbb megcsalás nem azért van, mert nem szeretjük a csajainkat, hanem mert az agyunkra mennek a hülyeségükkel...
2010. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat :)

igen, amit nem írtam bele, hogy egy szóval nem említettem neki, hogy féltékeny lennék, soha nem szoktam tudatni a párommal, ha féltékeny vagyok rá.

2010. okt. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!