Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységemet?

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel együtt élünk nőrokonom lakásában. Pár nap múlva beköltözik a nőrokonom egyik barátnője a másik szobába, aki igencsak szemrevaló teremtés. Én is szép nő vagyok, de iwiw-en megnéztem és feltűnő jelenség a csaj. Igaz, hogy van barátja, aki néha itt alszik majd, de én mégis féltékeny vagyok már előre. Nincs sok önbizalmam, sose volt és eddig is nagyon féltékeny voltam páromra, pedig a világ egyik leghűségesebb pasija. Nem vagyok egy hisztis nő, hanem inkább sirdogálok magamban, ha bánt valami. Sose nyomoztam párom után. Mégis előre félek, hogy mi lesz. Attól félek, hogy el kellesz mennünk a lakásból mert nem fogom tudni legyőzni a féltékenységemet. Szerintetek mire számíthatok, hogy fogom bírni? Sajnos albérletbe nem tudunk menni mert nincs annyi pénzünk. Mi van ha mégis megtetszik neki a csaj és viszont? Párom rendkívül helyes férfi és fiatalabb nálam. Jogos a félelmem?
2011. ápr. 18. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el a párodnak, hogy féltékeny leszel / vagy . Ha rendes pasi akkor direkt oda figyel majd arra, hogy ne keljen egyetlen egyszer se ezt érezned.
2011. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani, gondolj arra, hogy ha el tudja egy bármilyen nő is szedni tőled, akkor nem is szeret igazán. Akkor pedig jobban is jársz ha vége lesz. De valószínűleg nem így lesz, mert szeret, és nem fogja érdekelni más nő akkor sem ha szép.
2011. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 napietus ***** válasza:
szerintem csak önuralommal tudod legyőzni. ez a dolog Benned van (tudom, hogy ez nem kevésbé ijesztő, mintha kívül lenne).
2011. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább most, mint 5 év múlva, gyerekkel, meg mindennel... de azért van VELED mert téged szeret, ha neki akárki más kéne akkor nem veled lenne, én is iszonyatosan féltékeny vagyok... én ezzel próbálom magam tartani!!!!
2011. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"el KELLESZ mennünk a lakásból"??? XD Magyarázza már el valaki az ehhez hasonló sügéreknek, hogy ilyen nyelvtani forma csak abban az esetben létezik, ha "Te kellesz nekem"!! :D A "kell" szónak NEM a "kellesz" a jövőidejű ragozása, hanem (most figyelj) - NINCS NEKI! :D

Helyesen úgy mondjuk: "a jövőben el kell költöznünk miatta", vagy "el kell majd költöznünk miatta" - olyan ebben az esetben NINCS, hogy "kellesz"! XD

Nyelvtan óra, alsó tagozat...

(Bocs az OFF-ért, de emellett muszáj kiállnom!)

2012. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!