Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem le a féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a féltékenységemet?

Figyelt kérdés

Bízom benne, de a főnöke nyomul rá. És egyszerűen elszorul a torkom és a szívem ha egy légtérben vannak. Mit tegyek? Már megbeszéltük. Amíg mellettem van vagy beszélünk teljesen megnyugszom. De ha nincs ott, elkezd kattogni az agyam és nem tudok leállni... Segítsetek kérlek!

20/f


2011. ápr. 11. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Na velem ugyanez a helyzet csak én vok a lány. Igaz úgy tudom h a csaj még nem nyomul de ki nem állhatom ha az is bent van.

A főnök lánya. A csaj pasija is ott dolgozik dehát ki tudja. A pasimba bízok mert imádom de ki tudja ez a nőci milyen. Jobb félni mint megijedni.

Nyíltan nyomul a bnődre?

"sorstárs".

22/L

2011. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég nyíltan csinálta, amíg a barátnőm nem mondta neki, hogy álljon le. Azóta elvileg semmiféle utalást nem tett. Bár a srác eléggé fogyasztja a barátnőket, és nem tudom mennyire lehet komolyan venni. De már beszéltem a sráccal, rámírt amikor megtudta, hogy gondokat okozott nálunk, és normálisnak tűnt. De nem tudom. Mégis olyan rossz érzés hogy ott sündörög körülötte.
2011. ápr. 11. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:
ha a parod megmondta neki h semmi sem lehet koztuk mivel kapcsolatban van nincs okod feltekenysegre, es foleg ha mar reg ota egyutt vagytok megbiztok egymasban es szeretitek egymast akkor vegkepp nyugodj meg es ne legy feltekeny.
2011. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!