Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka után mindig a szüleihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka után mindig a szüleihez megy a férjem és ott van 2-3 óra hosszákat, így 6 után jár haza mindig. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

6 kor haza jön, vacsizik, fürdik, játszik egy fél órát a gyerekkel és ennyi.

Hétvégén sincs sokkal többet itthon.

Persze mikor felhozom neki hogy ez így nagyon nem jó, mindig azt mondja változik..de végül minden ugyanúgy marad.

A szülei hozzánk közel laknak, tőlünk 3.ház, így mindig látom hogy ott van.

Nem nőhöz jár stb...

Így ugye nekem itthon soha nem segít semmibe.

Nemtudom neki azt mondani hogy menj akk költözz haza a szüleidhez, mert a férjemé a ház, nem az enyém.

Mi lenne a megoldás?



jan. 28. 13:51
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
52%
Nemi élet rendben van otthon?
jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
16%

A mondataidból ítélve, nem csak a férjeddel van a gond, hanem VELED IS.


Először nézz magadba, tegyél fel magadnak kérdéseket, hogy ugyan miért megy a szüleihez?


Nem hagyod szóhoz jutni? Hazamegy a férjed munkából és mondod neki a számára nem fontos infókat?


Ha hazamegy a férjed hagyd hogy ő beszéljen, ne beszélj neki semmis dolgokról. Ha nem beszél akkor is hagyd pihenni kicsit.


Plusz kicsit dedó van benned úgy látom.

jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem ha túl sok alkoholt fogyaszt.

Szoktam neki mondani hogy ne igyon már.

A szüleinél ezt lehet.

Legtöbbször úgy jön haza hogy látni rajta hogy ivott

Nem. Csak 2-3 sör..

jan. 28. 14:57
 14/58 anonim ***** válasza:
88%
Ha elmondtad neki többször, hogy ez számodra tarthatatlan és nagyon rosszul esik, ennek ellenére semmi változás, akkor nem tudom mit lehetne. Esetleg beszélj a szüleivel őszintén, hátha ők hatnak rá.
jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
12-es, mire érted azt hogy dedó?
jan. 28. 14:57
 16/58 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg jó a kedveskedés is, hogy hiányzol nekünk, ezt is el kell mondani, de én hozzátenném azt is, hogy a segítsége is hiányzik. Ebben és ebben kellene segíteni, mert egy család vagyunk. Közös a háztartás, közös a gyerek.

Másrészt időnként te is menj el ide-oda délután, olyankor legyen rábízva a gyerek meg a háztartás.

jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy alkoholprobléma is van. Tehát mindennap megy a szüleihez és ott mindennap iszik valamennyit?
jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok, de csak most olvastam a 13-as kommented.

Nekem volt az alkohollal problémám, és én a nyakamat rátenném, hogy ez már színtisztán az alkoholról szól.

Sajnos az fontosabb ilyenkor már, mint más dolgok. És itt még a párod el is tudja fedni az ivást azzal, hogy ő olyankor nem "iszik"(ami egy rossz dolog), hanem a "szüleivel van"(ami ugye jó dolog, nem bűntudatkeltő). Amikor még tagadni akarod magad elől is, hogy problémád van az alkohollal, csak azok társaságában akarsz csak lenni, akik szintén azt gondolják, hogy neked nincs vele problémád, vagy nekik is van, ezért elnézőek, vagy csak valamiért simán elnézőek. Ha jó képet vágnál te is hozzá, vennéd neki a söröket, meglásd, otthon lenne.:(

Az a baj, tenni ilyenkor még nem sokat lehet, csak ha már ő is belátja, hogy gond van.

jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
12%

"Nemtudom neki azt mondani hogy menj akk költözz haza a szüleidhez, mert a férjemé a ház, nem az enyém."


Ebből a mondatból ítélve nem igazán szereted a férjedet, ha én észrevettem valószínű hogy ő is.


Lehetséges hogy emiatt iszik. Állandóan cseszteted, vagy beszólsz neki semmis dolgokért, vagy ilyesmik. Ezt te tudhatod.

jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim válasza:
85%

Mit csinál minden egyes nap 2-3 órát a szüleinél? Erre kíváncsi lennék. Csak beszélgetnek ivás közben vagy dolgoznak valamit?

Amúgy egy darabig nem tudnál te és a gyerek is átmenni ilyenkor? Pár hét után megunnák a szülők és hazatessékelnek mindhármótokat.

jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!