Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka után mindig a szüleihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka után mindig a szüleihez megy a férjem és ott van 2-3 óra hosszákat, így 6 után jár haza mindig. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

6 kor haza jön, vacsizik, fürdik, játszik egy fél órát a gyerekkel és ennyi.

Hétvégén sincs sokkal többet itthon.

Persze mikor felhozom neki hogy ez így nagyon nem jó, mindig azt mondja változik..de végül minden ugyanúgy marad.

A szülei hozzánk közel laknak, tőlünk 3.ház, így mindig látom hogy ott van.

Nem nőhöz jár stb...

Így ugye nekem itthon soha nem segít semmibe.

Nemtudom neki azt mondani hogy menj akk költözz haza a szüleidhez, mert a férjemé a ház, nem az enyém.

Mi lenne a megoldás?



jan. 28. 13:51
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
95%

Tehát ha jól értem, van egy alkoholista férjed, aki a szüleinél iszik és úgy megy haza, hogy már be van nyomva.

Itt nagyon nagy gond van a szülőkkel, meg a férjed hozzáállásával is, hiába ígérget, nem fog megváltozni.

Aki a Kérdezőt kezdte vádolni, hogy biztos miatta iszik a férje, az nézzen kicsit magába, mert ott is vannak gondok fejben. Nem látunk bele az életükbe, a Kérdező segítségért jött ide, oké, hogy nem ez a legideálisabb platform, de nem beleállni kell, meg vádolni szerintem.

jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
43%
Milyen érdekes, hogy jöttek a tanácsok, hogy beszélje meg vele, mint felnőtt házas ember, arra nem reagált semmit. Ahogy arra sem, hogy esetleg tényleg nem a fecsegés a sok a férjnek, mikor hazaér. Aztán hirtelen, mikor senki sem kérdezte, előkerül, hogy ja, amúgy alkoholista :D
jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy "Nemtudom neki azt mondani hogy menj akk költözz haza a szüleidhez, mert a férjemé a ház, nem az enyém."


De legszívesebben ezt mondanád? "Csak" ezért nem vetnél véget a kapcsolatnak, mert nem lenne hová menned? Ha megtehetnéd, akkor akár elválnál? Annyira súlyosnak látod a helyzetet?

jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
83%
Könyörgök: hát nem hogy gerendaként, hanem hegyként ki kéne, hogy szúrja a szemedet, hogy itt csak a válás az egyetlen lehetséges út! Amiben vagytok, az nem házasság! Szépen kiveszel egy albérletet, persze nyomorogsz, mert jó, ha 100 ezred marad élni, de legalább független vagy, és hozhat a jövő neked egy normális párkapcsolatot. Vagy tarthatsz szeretőt, ha anyagilag sehogy se tudsz elköltözni, a férjedet nem zavarná, itt erkölcsről már amúgy se lehet beszélni.
jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
26%
Jó korán vége a munkaidejének.
jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
72%
25: lehet korán kezd
jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
22-es.Mármint nem beszélhet a férjéhez,ha az méltóztatik hazaérni?Vagy milyen fecsegés a sok?Neki meleg étellel,tiszta házzal,kussban kell várni a kedves férjét, meg kor ittasan hazatalál a szüleitől,és hozzá sem szólhat,csak hazt a kedves ura engedélyezi?Ez baromira nem normális dolog.Pláne ha az embernek csak este a férje a felnőtt társaság egész nép,mert amúgy a gyerekekkel van napközben.Még jó,hogy szeretne beszélgetni.Kérdező,én átvinném a gyerekeket is a mamáékhoz,ahogyar javasolták.Ezen kívül megpróbálnék mégegyszer beszélni a férjemm,el,elmondani,hogy nem egyedül vállaltam gyereket,neki is van velük feladata,igenis siessen haza,és segítsen.Ha nem működik, akkor bizony elválnék.A napi 3 óra hossza a szülőknél,megfejelve azzal,hogy ott italozok, miközben otthon vár a családom,az a legkevésbé sem normális.
jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje tart ez az állapot?

Én figyelmeztetném,hogy ha nem változik,elveszíthet minket.

És meg is tenném. Sajnos talapsztalatból mondom. Ugyan ez volt nálunk is. Ráadásul volt férjemet még uszogatták is,hogy én irigylem tőle a szabadságot,és boldogságot. Ez mind az alkohol volt. Elváltam,és nem bántam meg. Sajnos ő meghalt.

jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, talán veled is baj lehet, ha nem vágyik haza hozzád.
jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
13%

Nem akarom a férjet védeni annyit tudunk hogy a szülőknél szokott inni és csak azután megy haza ami nem mostanában kezdődött de megkérdezted tőle hogy miért?

Ha igen arra mi volt a válasz?

jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!