Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka után mindig a szüleihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka után mindig a szüleihez megy a férjem és ott van 2-3 óra hosszákat, így 6 után jár haza mindig. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

6 kor haza jön, vacsizik, fürdik, játszik egy fél órát a gyerekkel és ennyi.

Hétvégén sincs sokkal többet itthon.

Persze mikor felhozom neki hogy ez így nagyon nem jó, mindig azt mondja változik..de végül minden ugyanúgy marad.

A szülei hozzánk közel laknak, tőlünk 3.ház, így mindig látom hogy ott van.

Nem nőhöz jár stb...

Így ugye nekem itthon soha nem segít semmibe.

Nemtudom neki azt mondani hogy menj akk költözz haza a szüleidhez, mert a férjemé a ház, nem az enyém.

Mi lenne a megoldás?



jan. 28. 13:51
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
89%
Elköltözés. A szülőktől olyan messzire kell költözni, h papucsban már ne lehessen átjárni hozzájuk. Ez az aranyszabály sztem remekül leírja a lényeget.
jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
15%
Örülj neki, hogy csak ennyit csinál. Más férj ennél sokkal rosszabb. De komolyan.
jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
74%

Minden nap menni tényleg fura, főleg ha nem szorulnak segítségre a szülei. Egyébként ha 6 után nem sokkal hazáér, hétköznap az egyáltalán nem gáz, én sem érek haza általában hamarabb, 6-fél 7 még egész jó szerintem.

De hogy hétvégén sincs sokkal többet otthon, az kissé tényleg érdekes.

jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem siet haza hozzád?


"a férjemé a ház, nem az enyém." Jó, ha van önálló bevételed, tartalékod és nyugdíjalapod - ez kéne.

jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
98%

Nem a szüleinél vacsizik? Érdekes.

És veled mikor van? Úgy értem, ti kettesben? Beszélgetés, akármi?

jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
85%

"felhozom neki hogy ez így nagyon nem jó"

Ne vádold. Fogalmazz másképp. Pl. "Olyan jó lenne, örülnék, ha többet lennél itthon. Hiányzol nekem is és a gyereknek is."

jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
88%
Megértelek, engem is idegesítene ez a helyzet a helyedben, de ha nem tudsz ellene tenni, akkor legalább használd ki az anyósék közelségét. Told rájuk a gyerekeket napi szinten, és Te is vegyél ki énidőt magadnak. Akkor meglesz a segítséged, és a férjed a gyerekekkel is tölti azt az időt a szüleinél.
jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
65%
Kommunikáció itt is sajnos nulla. Nem fogsz a válaszokkal előre jutni. Csak ha dolgoztok magatokon. 2024-ben nem értem, hogy miért a lottózós megoldást akarjátok az életetekre.
jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
68%
Elgondolkoznék, mi lehet a probléma, miért nem siet haza hozzánk. Felnőtt emberek meg kellene tudják beszélni.
jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
92%

Valami kompromisszum pedig kellene a részéről. Pl. csak kétnaponta menjen a szüleihez, vagy hétvégente ne. Vagy csak hétvégente együtt.


Nekem tetszik, amit a 6-os írt.

jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!