Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka után mindig a szüleihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka után mindig a szüleihez megy a férjem és ott van 2-3 óra hosszákat, így 6 után jár haza mindig. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

6 kor haza jön, vacsizik, fürdik, játszik egy fél órát a gyerekkel és ennyi.

Hétvégén sincs sokkal többet itthon.

Persze mikor felhozom neki hogy ez így nagyon nem jó, mindig azt mondja változik..de végül minden ugyanúgy marad.

A szülei hozzánk közel laknak, tőlünk 3.ház, így mindig látom hogy ott van.

Nem nőhöz jár stb...

Így ugye nekem itthon soha nem segít semmibe.

Nemtudom neki azt mondani hogy menj akk költözz haza a szüleidhez, mert a férjemé a ház, nem az enyém.

Mi lenne a megoldás?



jan. 28. 13:51
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi a fizetése a kérdezőnek, egyedül ő tudja kiszámolni, meg tudna-e élni egyedül albérlet plusz rezsi kifizetése után. De ez csak a történet anyagi része. Hogy jobbat talál-e, az meg szerencse kérdése. Nem biztos.
jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
72%
# 38. Miért részeg kezébe nyomná a kisgyereket, a kérdező azt írta, hogy a férje a hazatérése után egy félórát játszik a gyerekkel. Akkor annyira nem lehet részeg.
jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
59%
Ennek van előzménye , bizonyos hogy a felek 50-50% ban de van amiben egyenként 100% ban hibáztak. Akkor szokott ez megtörténni ha első komoly kapcsolatba beugranak megházasodnak és azt sem tudják kik maguk meg a másik. Nem éltek önállóan de magukat egymást hitegették milyen klassz lesz . Túl koran történt a hazasság most itt a döbbenet és a nyomás . Akkor is gond van amikor biologiai okok meg elvárások miatt a családot erőltetik,pedig nem érettek rá . Esetleg a nő mindent vállal a család túléléséért , a férj a szülei által elnyomott kiforratlan egyén . Előtte nem volt semmi rossz meg gyanús ? A ház készen álkt vagy ti épitettétek és csak a meló ment mindig ?
jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim válasza:
80%
Kérdezò, kaptál már használható tanácsot a válaszok között?
jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
86%
Hát bocs, de én emiatt elválnék… pedig én az a tűzön-vizen át megmentős típus vagyok, többször voltunk már nagyon nagy gödörben az elmúlt 24 évben, de ha azt látnám, hogy a férjemnek egy minimális igénye sincs rám és a gyerekekre, azt nem tűrném.
jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
81%
Az én férjem otthon se játszhatna részegen a gyerekkel. Nyilván nem egy pohár sört iszik.
jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy azért mert feltettem azt a kérdést hogy próbálták e megbeszélni,mi volt a férj válasza miért vagyok lepontozva? komolyan kérdezem mert több rá látás lenne hogy mi is a valódi ok
jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
15%

"Kérdezò, kaptál már használható tanácsot a válaszok között?"


Még egyelőre csak gyűjti a hozzászólásokat, aztán majd szemezget, hogy mivel lehet tovább hergelni a népet és életben tartani a meséjét.

jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
77%
Én is le lettem, úgy látom. Pedig itt nem lesz megoldás. Alapjaiban nem tudnak kommunikálni. Ezért nincs ezekre reakció. Hisz már próbálta megbeszélni. Ezért valós segítség kellene. Vagy válás. Nincs egyéb opció.
jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
47-es, benne van a kérdésben, hogy próbált vele beszélni.
jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!