Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka után mindig a szüleihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka után mindig a szüleihez megy a férjem és ott van 2-3 óra hosszákat, így 6 után jár haza mindig. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

6 kor haza jön, vacsizik, fürdik, játszik egy fél órát a gyerekkel és ennyi.

Hétvégén sincs sokkal többet itthon.

Persze mikor felhozom neki hogy ez így nagyon nem jó, mindig azt mondja változik..de végül minden ugyanúgy marad.

A szülei hozzánk közel laknak, tőlünk 3.ház, így mindig látom hogy ott van.

Nem nőhöz jár stb...

Így ugye nekem itthon soha nem segít semmibe.

Nemtudom neki azt mondani hogy menj akk költözz haza a szüleidhez, mert a férjemé a ház, nem az enyém.

Mi lenne a megoldás?



jan. 28. 13:51
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
71%
Menjetek el családterapeutához, reméljük ők segítenek majd megoldani a házasságotokat. Szerintem a férjed is érzi ezt, és benne lenne hogy elmenne.
jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
86%
Hű, de nagyot tévedsz, 51-es! Ennek a férfinek esze ágában nincs bárhova menni, neki semmi baja az életével, pont úgy él, ahogy akar, asszonkáját meg letojja. Párterápiába azok mennek, akik veszekednek, de még szeretik egymást. Itt veszekedés sincs, egyszerűen nincs házasság, csak háztartásvezetés és lakáshasználat van.
jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
25%
Van házasság, csak takaréklángon, hiszen azért hazajár a férfi. Csak ez az asszonykának kevés, amiben igaza van, nekem is kevés lenne. De a férfinek valóban elég. Szóval a párterapeuta szerintem sem megoldás. A férfi ott is csak megígérné, hogy majd változik. Aztán megy mindegy úgy tovább, ahogy neki jó.
jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

Csak a 20. válaszig olvastam... Én ezt nem tűrném el egy házasságban, pedig nagyon messze vagyok a hárpia típustól, és nem szokásunk a férjemmel korlátozni egymást a szabadidőnk eltöltésében, vagy hogy ki mikor megy a szülőkhöz, vagy akár barátokkal találkozni, de azért nekünk nem kérdéses a fontossági sorrend. Ti vagytok a családja már, nem a szülei!


De ha jól értem a fő baj az alkohol: iszik, és amikor ezt el kezdted szóvá tenni, nyilván teljesen jogosan, akkor elkezdett a szüleihez inni járni? És a szülei szerint ez így OK? Mióta van ez így? HÁny éves a gyerek? Itt az egész házasággal súlyos gondok vannak, és szerintem itt nagyon nem te vagy a hunyó.


Mondanám, hogy állítsd választás elé: vagy abbahagyja ezt és hétköznap max. heti 1x megy a szüleihez ÉS az ivást is abbahagyja, vagy elválsz. De ha a ház az övé, te meg évek óta otthon gyereket nevelsz, akkor jó kis helyzetbe lavíroztad magad, nem sok ugrálási tered van.

jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy tavalyi kérdés.
jan. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

"Legtöbbször úgy jön haza hogy látni rajta hogy ivott


Nem. Csak 2-3 sör.."


Ja, akkor ez a probléma. A férjed egy alkesz.

Vagy elvonó vagy válás.

jan. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan azért nem ezzel kezdte a kérdező, mert nagyon nehéz ezzel szembesülni. Tulajdonképpen szégyenérzet, pedig nem neki kéne szégyellnie.

Sokszor van úgy itt a gyakori családrovatában, hogy más irányból kerülgetve indul a történet, míg lassan kirajzolódik, hogy egész más a lényegi alapprobléma.

jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
50%
57-es: de ez egy ANONIM felület és rohadt nehéz úgy tanácsot adni, hogy csak féligazság van leírva az elején (54-es vagyok). És eléggé más a tanács ha "csak" átjárkál mindennap a szüleihez (ezt sem tolerálnám, teljesen nonszensz ez az én szememben egy gyerekes családapánál), vagy ha alkoholista és innen indul a probléma. Arra azért kíváncis lennék, hogy a szülők ezt miért tűrik, azok sem százasok. Vagy ennyire utálják a menyüket, ohgy remélik is hogy válás lesz a vége. Vagy nem tudom, mert a kérdező eltűnt jó szokás szerint.
jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!