Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pappd87 kérdése:

Ha szeretem a feleségem, miért vonzódom erősen egy másik nőhöz?

Figyelt kérdés

Feleségemmel már több,mint 10 éve vagyunk együtt,7 éve házasodtunk össze. Sok hullámvölgy volt az életünkben,de mindig kitartottunk.A 2023-as év viszont mélypont volt az életünkben,nagyon megsokasodtak a veszekedések,amik egyre durvább szóváltásokba csaptak át.

Januárban kezdett kialakulni bennem egy érzés az egyik kolleganőm iránt.Vonzalomként tudnám legjobban leírni.De ez nem testi vonzalom elsősorban(nyilván azért az is van benne,különben nem lenne probléma).Nagyon szeretek vele beszélgetni,nagyon hasonlítunk.Reménykedtem abban,hogy elmúlik 1 hónap múlva ez az érzés,de még most is sokat jár a fejemben,nem tudom parancsra csakúgy kitörölni.

Munka miatt napi szinten találkozunk.

Mindemellett szeretem a feleségem és 2 kicsi gyermekünket,nem akarom őket elhagyni.Feleségemnek elmondtam,aki teljesen összetört.Most igyekszünk otthon a házasságunkat rendbehozni.De sajnos ez az érzés még mindig nem múlik,nem lett könnyebb a harmadik fél iránt.

Szerintetek mi lehet ez a fellángolás,érzelem? Ez el tud, el fog múlni idővel?Nagyon szenvedek emiatt.

Akinek volt már ilyen,kérem írja le a tapasztalatait!



febr. 28. 12:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
92%
Ha erre a nőre el is múlik a faszviszketésed, akkor majd jön a következő. Uncsi már az asszony, azt már számtalanszor megdugtad. Kell az újdonság. Szóval, nem kell itt a hősszerelmest előadni, nincs semmi szükség ál jajveszékelésre.Sokan láttak már ilyet, akik ezt nem veszik be, amit most itt próbálsz előadni. Egyébként pocsék színész vagy, egy tonna záptojás a jutalmad. Kíváncsi vagyok a feleséged mikor jön erre rá? És lesz-e benne annyi kurázsi, hogy megmutassa az ajtót?
febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
52%
Talán mert valami mégis hiányzik nálatok. Beszéljetek egymással erről.
febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

“ Szerintetek mi lehet ez a fellángolás,érzelem? Ez el tud, el fog múlni idővel?Nagyon szenvedek emiatt”


Fellángolás, és persze vonzó benne az újdonság varázsa, a kezdődő szerelem izgalma. Amiben már régen volt részed, hisz a feleségeddel már rég együtt vagytok, vele ezek az érzések már átalakultak annak rendje módja szerint. Ez viszont most megint felcsigáz, még mindig tetszel másnak is, wow, ez olyan izgi,a tiltott volta miatt talán még inkább. És ugye vele kapcsolatban nem változott semmi, ugyanúgy találkoztok, mennek a tiltott pillantások stb. Te meg ugyanúgy lovallod bele magad, mert hát olyan izgi a gondolat mi lenne ha… Ennyi az egész, és ennél nem több.

Na ezért nem múlik, és még nem is fog jó pár hónapig. Hiába javul otthon a helyzet, ha a figyelmed nem tudod teljesen oda összpontosítani, mert fejben még nem mondtál le az új kapcsolat lehetőségéről, és szinte szándékosan kattogtatod magad a másik nőn.

Szedd össze magad, mert most csúnya játékot játszol, és mire ráeszmélsz, már nem neked lesz választási lehetőséged.

febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
23%
Ó cimbi, ez szinte minden házasságban megtörténik, nálunk is. A feleségemnek szinte könyörögni kell a szexért már évek óta. Sosem volt odaadó, sosem érdekelte hogy nekem mi jó vagy mi rossz. Ezek után fura ha más nőket nézegetek? Egy férfi ha kifelé tekinget, ott mindig valami hiány van.
febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
Aztán, miért mondtad el a feleségednek? Ezzel, sokat segítettél a helyzeteden.
febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
83%

34, kényszerítettek, hogy elvedd?

Kérdező, tipikus a történeted, teszteled, hogy fog reagálni a környezeted? Ismerned kellett volna magadat mielőtt két gyereket életre keltettetek.

febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
76%

Normális jelenség. Szerintem nem kell feltétlenül azt jelentse, hogy baj van a mostani kapcsolatban. Egyszerűen az újdonság izgalma, a hódítás öröme, ami felvillanyozza az embert. Lehet nagyon szoros és őszinte kapcsolatod a feleségeddel, van, amit a legnagyobb odaadással sem fog tudni már megadni (ahogy te sem neki), csak mert már ismer és ismered. Helyette sokkal több mélyebb dologban kapcsolódtok egymáshoz. És gratulálok is ehhez, mert az, hogy elmondtad neki, az azt jelenti, hogy van egy nagyon stabil alapja a házasságotoknak.

A másik nővel szemben azt tudod "bevetni", hogy elkezded a negativ tulajdonságait nézni, milyen ocsmány szokásai vannak, mi idegesítő benne. Ezekre fókuszálsz. Abban is van valami, ha kerülöd, de egyszer valakitől olyat olvastam, hogy ilyen esetben nem kerüli az illetőt, hanem direkt interakcióba lép vele, hogy minél hamarabb kiderüljön róla a valódi és nem idealizált kép. Így könnyebb ledumálni magad róla.

febr. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

Sokan leírták már nagyon jól a helyzetet.


Alapvetően teljesen normális jelenség. Még a legjobb házasságokban / párkapcsolatokban is előfordulhatnak fellángolások, kikacsintások, sőt, megbotlások is (megcsalás). Aki azt mondja, hogy egy jó házzaságban / párkapcsolatban ilyen elő sem fordulhat, az 1. hazudik (még magának is), 2. olyan szinten elnyomja még magában is az érzéseket a külvilág felől, ami már amúgy nem egészséges, 3. soha, sehova nem járnak el külön-külön, nem is dolgoznak, nem is kerülnek kapcsolatba emeberekkel.


Nálatok viszont volt egy hullámvölgy, egy rossz időszak, amikor az ember mégjobban ki van hegyezve a külső ingerekre, másoktól érkező pozitív kisugárzásokra, közeledésekre. Tehát ilyenkor meg méginkább "normális" jelenség, ha valaki más felé vannak érzelmeid és máshogy is fogadod te magad is az érzelmeket mástól. Ilyenkor ez sajnos egy nagyon nehéz helyzet. Mert egy másfajta elfogadást, megértést, újdonságot kapsz a kolleginától.


Az egész dolog elsősorban rajtad múlik. Ez egy fellángolás az alapján, amit leírtál és ha ügyes vagy, meg is ragad ennyiben, vagy ellaposodik egy normális kollegiális kapcsolattá. Dolgozz ezen! A családért dolgozni kell, így elsősorban próbálj visszatalálni a feleségedhez és a kollegina iránti érzelmeidet próbáld őfelé irányítani, még ha ez most nagyon nehéz is. De egyelőre adj egy kis időt magadnak is, ne akarj egyik irányba se menekülni hirtelen, mert két tűz között vagy, ilyenkor nehéz még reálisan és jól látni a dolgokat.


Én azt mondom, legyél őszinte továbbra is a feleségeddel, kérj tőle segítséget, ha erre ő is nyitott. Mondd el neki őszintén, hogy most hogyan tudna neked a leginkább segíteni. Ha azzal, hogy most kicsit hagyjon úgymond békén téged, akkor azt is mondd el neki. Ha viszont ő azt kéri, hogy ne beszéljetek erről, vagy ha csak egyszerűen látod rajta, hogy ez neki így kínos, akkor viszont magaddal kell lejátszanod ezt a játszmát.


Azt kérdezed többször, hogy mennyi ideig tarthat egy ilyen állapot, egy ilyen fellángolás? Sajnos szomorú hírem lesz: sokáig is eltarthat. Hónapokig, sőt, akár évekig is. Ismétlem, elsősorban rajtad múlik, persze az is fontos tényező, hogy a kolléganőd mennyire nyomul, hogy mik az ő szándékai.

febr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
Hatalmas bátorság és erő kellett ahhoz, hogy ez elmond! Maximális respekt. Persze sajnálom a feleséged és sajnállak téged is. Hiszem, ha mindketten akarjátok, sokat beszéltek róla és tesztek érte, akár szakemberrel együtt, megoldódhat a dolog. Azt is fontosnak tartom azonban, ha úgy néz ki, nem megy, nem szabad együtt maradni. Ilyenkor mindig azt mondják, a gyerek miatt, de éppen miattuk nem szabad. Egy életre tönkreteszitek őket. Én végicsináltam és a 27 éves fiam a mai napig szenvedi a szülei f*szságát!
febr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális hangvételű hozzászólásokat,azokból tud kis erőt meríteni az ember.Persze,most ezerrel dolgozunk a helyrehozatalon otthon (tudom,előbb kellett volna,felfogom...és azt is,hogy ez mindkettőnk hibája).


Azoknak pedig akik ilyen f..zviszektésekről írtak stb.,valószínűleg nem fogják fel,hogy ez nem erről szól.Ilyen vitákba bele sem fogok menni.

febr. 29. 09:00
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!