Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez neked szakító indok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez neked szakító indok lenne?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (33F), akivel 1-2 hónapja ismerkedem. Én nagyon beleszerettem ennyi idő alatt, folyton ő jár a fejemben, pont olyan férfi, mint amilyet elképzeltem magamnak külsőre-belsőre. Viszont! nincs még hivatalosan kimondva, hogy együtt vagyunk, ő meg gyanúsan kezdett el viselkedni a telefonja körül, úgyhogy amikor átjött itt aludni belenéztem. Tudom, tudom, így jár aki kutakodik, mégis kimondhatatlanul magam alatt vagyok. Az üzeneteiből kellett rájönnöm, hogy az exével találkozgat, igaz nem szexelnek (ez biztos, meg is beszélték, hogy még egy csók sem volt köztük), viszont összebújva, kézen fogva alszanak. Milyen kapcsolatban vannak ők egymással??? Nem értem tényleg, nincs köztük testiség, mégis találkozgatnak (amiről nekem persze nem szólt a férfi), majd összegabalyodva aludnak. Ez nekem szinte jobban fáj mintha lefeküdtek volna, mert nem is amiatt találkoznak hogy kielégítsék egymást, hanem csak hogy szeretetben együtt legyenek. Komolyan úgy érzem, mintha pofán rúgtak volna, élni sincs kedvem, nagyon beleéltem magam a kapcsolatba, de így hogyan is bízhatnék meg benne? Az exével csak 3 hónapot voltak együtt, már több mint 4 hónapja szakítottak, mégis együtt lógnak, úgy, hogy elvileg a pasi nem is volt belé szerelmes. Ezt megkérdőjelezem elég erőteljesen. Ráadásul egy gyönyörű nőről van szó, aki nálam mindenben jobb; fiatalabb, szebb arcú, jobb testű, és amikor szóbajött közöttünk az ex-téma, a “barátom” az egekig magasztalta, hogy mennyire jó a személyisége a csajnak, és mennyire jó ember, konkrétan semmi rosszat nem mondott róla soha, ami nekem először szimpatikus is volt. Így már utólag összeállt a kép, hogy mi miatt volt/van úgy oda érte.. Egyébként a beszélgetéseiknek baráti a hangneme, nem flörtölnek egymással, csak a csaj kiemelte, hogy úgy érzi, hogy annak ellenére, hogy az exéről van szó, különleges a kötelék közöttük, mire a “barátom” nagyban egyetértett, és hozzátette, hogy mindig a legjobbat fogja akarni a csajnak, és örül hogy ilyen jóban tudtak maradni szakítás után. Komolyan megsemmisülve érzem magam, ezek után van még értelme folytatni vele? Te folytatnád? Milyen kapcsolatban van ő az exével?

Kérlek segítsetek.😞😞



ápr. 10. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Az írásodból nem derül ki, hogy a barátod vajon mit érezhet irántad.


Én a helyedben nem szakítanék azonnal.

Először is elmondanám, hogy belenéztem a telefonjába és láttam amit láttam.

Ebben nyilván te is hibás vagy, amiért kiakadhat. Neked is van miért kiakadnod úgyhogy jöhet egy nagy beszélgetés és akkor sok minden kiderül.

Annak semmi értelme, hogy azonnal szakítasz, se szó, se beszéd.

Felnőtt emberek vagytok. Beszéljetek.

ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Én először is nem néztem volna bele a másik telefonjábs!

Mivel te megtetted, nem tudok hasznos tanácsokat adni, edd meg amit főztél.

ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy szerelmes, 1-2 hónapja jársz vele. Ő meg az exét szereti, vagy betegesen kötődik hozzá és kölcsönös az érzés. Szakíts.
ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Ki sem volt mondva, hogy együtt vagytok, de te már teljesen beleélted magad hogy ő húzza majd a gyűrűt az ujjadra, kutakodsz a telefonjában, féltékenykedsz ezerrel. Én innentől nem tudom, mit higyjek el mindenféle exszel való kézfogós együttalvásról.
ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem férne bele.
ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Felnőtt emberek vagytok. Beszéljetek."

Ahhoz először is felnőtt viselkedés kéne, az pedig valaki részéről itt egyértelműen nincs meg. Mintha valami szerelmes kamaszlány naplóját olvasnám.

ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1. nem kellett volna belenézned.

2. tartja az exével a kapcsolatot

3. nem őszinte

4. ez még a kapcsolat eleje és nem vagy te még odáig érte.


Ha ez 2-3 év múlva derül ki még rosszabb lett volna. Szóval nem jó, hogy kiderült, de nem is baj.


Alapból! Részemről ha valaki az exével összejár, nem lépett még túl rajta azzal össze sem jövök.


Ez már egy csontra rágott téma, hogy az exel barátok maradnak az gond e....

- hát igen gond, az nem egy haver , hanem az exe akivel együtt voltak.


Szóval részemről: teljesen mindegy, hogyan derül ki, hogy valakivel haverkodik vagy összejár az exével azt otthagyom a fenébe.

ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Még kérdés benned a szakítás?

Szeretik, kötődnek egymáshoz a mai napig.

ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Ki sincs mondva, hogy járunk, de azért együtt alszunk. :D Nagyon szép kis sztori.
ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban hogy volt egy rossz megérzésed, másképp nem néztél volna bele a telefonjába.

Nekem állitólag magasak az elvárásaim, ilyen azonnal kuka.

Na persze én is jártam már így ahogy te, belenéztem az üzeneteibe az exemnek amikor fürdött ( nem lépett ki a myvipből), és onnan tudtam meg hogy már mindenki tudja hogy mennyire utál csak én nem jövök rá. És akkor ott biztatgatta a csaj akivel megcsalt hogy mondja már meg nekem hogy vége, ne legyen már ilyen gyáva.

Te tudod.

Megértem hogy csalódtál és fáj, de az az igazság hogy ebből már nem lesz jó kapcsolat soha. Hogyan bíznál meg benne ezek után? Sehogy!

ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!