Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről?! (normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?! (normális kérdés)

Figyelt kérdés

szóval 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm.. nem rajtam múlott igazából, mivel jártam bulizni, inni, nyaralni és nagyon sok lányt próbáltam már felszedni, de eddig mindenki elutasított, még olyanok is, akikkel a büdös életbe nem járnék, de azért megdugnám... szóval lényeg, hogy sok tanácsot adtak már, de sose segített semmi.. pénz kellene a nőknek? na ezt kétlem... luxushotelekbe nyaralok a családommal... több pénzt költök néha, mint mások átlag fizetése.. és mindig csak barátnak kellek...

Kijelenthetem, hogy a pénz boldogít... DE! nem pótolja az olyan dolgokat, amit pénzel nem lehet megvenni.. ha magam köré nézek és megszámolom, hány olyan dolog van, ami boldogít és nem pénzbe kerül... sajnos azt kell, hogy mondjam semmi..

A mai lányok nem a pénzre mennek... arra is, de nem arra.. ma már egy lány 3másodperc alatt el tudja dönteni, hogy egy sráccal lefog e feküdni vagy éppen, hogy járna e vele.. az a lényeg, hogy jól nézz ki... én kiskorom óta túlsúlyos vagyok és hiába mondhatom, hogy rengetegen ismernek és stb, de nagyon régóta nem vagyok boldog... ápolt vagyok.. szerintem vicces is.. és megtennék bármit egy lányért... de mégse jön össze... mások olyan dolgok miatt panaszkodnak, amiken én csak röhögni tudok, bezzeg én 20 éve alatt nem tudtam senkit se találni, aki legalább megpróbálná velem :)

Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 4. 17:17
1 2 3
 11/25 Big Boss ***** válasza:
50%
jó most fel kúrtál elverlek, most mért kell ilyet mondani, h csak röhögni tudsz magadon, ugyan úgy is van egy olyan csaj aki kellesz csak nem találtad még meg keresd jobban lehet az akire nem is számítaná.
2011. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

mindenki és mindenki és mindenki és mindenki ezt mondja... hallottam én már mindent :D de akkor miért van az, hogy a környezetemben szinte mindenkinek fullos nője van és mégis mindegyik bármikor megcsalná a barátnőjét.. meg mindenkinek volt már eddig 20 nője akit megdugott, de még1er mondom, hogy nekem eddig még nem is adott senki egy esélyt sem:D mindegyiknél megbuktam ott, hogy na akkor én szeretném komolyabban gondolni..


lehet vár rám valaki valahol... de akkor az élet jól kib***ott velem, mivel amíg mindenki éli a fiatal életét és minden nap mással van, addig én csak kívülről szemlélhetem, hogy milyen is lehet, ha van aki szeret és meglehet osztani mindent egy olyan emberrel, aki szeret téged

2011. aug. 4. 17:44
 13/25 anonim ***** válasza:

Megint egy ilyen kérdés na akkor leírom ugyan azt mint eddig. Itt van pár tanács hogy NORMÁLIS lányt szerezz magad mellé:

1 ne igyál, ne cigizz mert az SZ@R és a pénzed is ráb@szod

2 miután abbahagytad az ivást menny el edzeni és akkor talán nézel majd ki valahogy

3 ha végképp nem megy le az a kis túlsúly akkor elmész a Scitecbe vagy a Biotechbe és veszel valami zsírégetőt az eladók majd segítenek, egyik haverom vett ilyet ő nagyon elhízott kategóriában volt (kb 167cm és 110kg) 1 hónap alatt lefogyott 12 kg

és meg is vagy fitten egészségesen, csajozásra készen.

Ja és a csajok az ÖNÁLLÓ, HATÁROZOTT, CÉLTUDATOS pasikat szeretik akik meg tudnak élni a saját munkájukból is és nem apuci pénzén élnek.

2011. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
És nem mondhatod azt hogy "próbáltam lefogyni" mert akkor már nem lennél túlsúlyos...
2011. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

ezt nem értheti olyan, aki nem túlsúlyos... próbáltam lefogyni... tényleg próbáltam.. 1 hónap alatt én is volt, hogy leadtam 10 kilót, de vissza is híztam utána 20at.. most jelenleg nyáron fogytam már összesen 10 kilót anélkül, hogy bármit is tettem volna...

de tegyük fel lefogyok.. biztos nem lennék képes azoknak a szemébe nézni, akik lenéztek emiatt... de nem is erre irányul amúgy a kérdés igazából, mert én tudom, hogy le kell fogynom, de a kérdés nem erről szól!

mindenki írja, hogy pénzre mennek a lányok, pedig ez sem igaz! és az előbbi hozzászólónak üzenem, hogy nem tehet az ember, arról, hogy hova születik és másrészről pedig megdolgoznak apámék az utolsó garasért is

2011. aug. 4. 18:06
 16/25 Big Boss ***** válasza:
ja am sztem vegyél v melyik a két termék közül a biotech olcsóbb kicsit, de a másik a legjobb asszem kb 20ezer egy doboz, de nagyon jó, de mellette járj edzeni is zárd ki a szénhidráltot az étrendedből és voala ja és heti 3 nap edzés jó kis kardioval az élen haver jár 2 hete nem eszik kenyeret meg ilyenek és jár edzeni rendszeresen és 5 kilót fogyott 2 hét alatt, csak kitartóan kell csinálni
2011. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

emberek... ne oktassatok ki! ezek a sportboltokban kapható zsírégetők csak nagyon ritkán használnak és nem fogom feleslegesen a pénzemet ezekre költeni.. ezt a kérdést, majd megbeszélem mással, ha nem lenne baj :)

a kérdésemre próbáljatok válaszolni, hogy mennyiben befolyásol manapság a pénz

2011. aug. 4. 18:11
 18/25 anonim ***** válasza:
24%

"Mit gondoltok erről?!"


Azt, hogy egy nagyképű faszparaszt vagy.

2011. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Pénzért ma már zsírleszívást és plasztikai műtétet is kaphatnál.
2011. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiatal vagy még és biztos lesz valaki aki így is elfogad. Anno amikor én is megismertem a páromat 152 cm magasságomhoz társult 65 kg azóta viszont 53kg lettem.Párom a kezdetektől fogva így elfogadott, és amikor fogyókúrázni kezdtem, akkor is azt mondta, hogy ne érte csináljam, hanem magamért, mert ő 65kg-an is szeret. Szóval szerintem a túlsúly nem kellene hogy hátrány legyen. 24L
2011. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!