Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről?! (normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?! (normális kérdés)

Figyelt kérdés

szóval 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm.. nem rajtam múlott igazából, mivel jártam bulizni, inni, nyaralni és nagyon sok lányt próbáltam már felszedni, de eddig mindenki elutasított, még olyanok is, akikkel a büdös életbe nem járnék, de azért megdugnám... szóval lényeg, hogy sok tanácsot adtak már, de sose segített semmi.. pénz kellene a nőknek? na ezt kétlem... luxushotelekbe nyaralok a családommal... több pénzt költök néha, mint mások átlag fizetése.. és mindig csak barátnak kellek...

Kijelenthetem, hogy a pénz boldogít... DE! nem pótolja az olyan dolgokat, amit pénzel nem lehet megvenni.. ha magam köré nézek és megszámolom, hány olyan dolog van, ami boldogít és nem pénzbe kerül... sajnos azt kell, hogy mondjam semmi..

A mai lányok nem a pénzre mennek... arra is, de nem arra.. ma már egy lány 3másodperc alatt el tudja dönteni, hogy egy sráccal lefog e feküdni vagy éppen, hogy járna e vele.. az a lényeg, hogy jól nézz ki... én kiskorom óta túlsúlyos vagyok és hiába mondhatom, hogy rengetegen ismernek és stb, de nagyon régóta nem vagyok boldog... ápolt vagyok.. szerintem vicces is.. és megtennék bármit egy lányért... de mégse jön össze... mások olyan dolgok miatt panaszkodnak, amiken én csak röhögni tudok, bezzeg én 20 éve alatt nem tudtam senkit se találni, aki legalább megpróbálná velem :)

Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 4. 17:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem bántani akarlak, de talán nem csak a külsőségekkel van baj...nem ismerünk téged, de azért kicsit magadba kénen nézned!

Tényleg nem bántásból...

2011. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

tényleg ba****tok meg... 20 éve kedves vagyok mindenkivel... sose bántok meg senkit, de igen ba**eg én vagyok a fa**paraszt mert apám sok pénzt keres.. ez Magyarország!

én mindig kedves vagyok.. mindig segítek mindenkinek és tényleg nem lehet rám egy rossz szó se.. de először én nézzek magamba, hogy mi a fa**ért nem én kellek a csajoknak, aki bármit megadna nekik... de persze a nyomorékoknak, akik porig alázzák a nőket meg megcsalja minden barátnőjét na az tényleg jobb... gratulálok nektek... leszarom a helyesírást, ne is fáradjatok azzal, hogy kioktattok ilyesmiről

én nézzek magamba?! ugyan már..

2011. aug. 5. 08:06
 23/25 anonim ***** válasza:
42%

Miről beszélsz?

"luxushotelekbe nyaralok a családommal... több pénzt költök néha, mint mások átlag fizetése.."

És akkor nem vagy nagyképű mi? És igen, nézzél magadba, mert elég nagy pancser lehetsz, ha pénzed is van és még kedves is vagy és ezek ellenére nem kellesz a csajoknak...

Valószínűleg benned van a hiba és nem a nőkben.

2011. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

21.55ös vagyok.

tudod mit, ne nézz magadba, legyél továbbra is ilyen "kedves" és "tiszteld" a lányokat. Hát én lány vagyok...de lehet, hogy rajtam kívül más lányokat megtisztelsz azzal, hogy nem írsz ilyen gyönyörűségeket nekik, nem tudom...

na mindegy, segíteni akartam de nem értem miért írtad ki a kérdést, mert nem értesz egyet senkivel és segítséget sem fogadsz el, szóval...

2011. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"mert apám sok pénzt keres" na, ez a baj... az értelmes, szép és jó életre vágyók nem ezt nézik... hanem mindig azt, hogy TE mire vagy képes... lehet hogy azért utasítanak el mert TE nem tudsz magadtól keresni, mindig a szüleid pénzén élsz... és az a rengeteg pénz is elfogy egyszer ha nem keresel magadtól... na meg a belső tulajdonságaid... azokat még nem ismerjük annyira de hát szerintem tényleg egy kicsit nagyképű vagy...

és meg egy valami, amit nagyon véss a fejedbe:

"Kijelenthetem, hogy a pénz boldogít... DE! nem pótolja az olyan dolgokat, amit pénzel nem lehet megvenni.. ha magam köré nézek és megszámolom, hány olyan dolog van, ami boldogít és nem pénzbe kerül... sajnos azt kell, hogy mondjam semmi.."

Nem szeretnek téged a szüleid???? Nicsenek barátaid?? De szeretnek. De vannak barátaid. Akkor meg miért mondod hogy azt hogy SEMMI nincs körülötted ami bordogít és nem pénzbe kerül??? Ezek sokkal többet érnek mint a pénz... akármit is teszel, ezt jegyezd meg.

Úgyhogy hajrá, próbálj meg magadon változtatni!!! Én szurkolok!!!

2011. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!