Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak vagy inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak vagy inkább az átlagembernek miért nem tetszenek a goth/rocker lányok? Ugyanolyan szépek, nagymellűek lehetünk mi is.

Figyelt kérdés

Az a véleményem hogy Magyarország nagyon elmaradott ezen a téren. Mki arra van beállítva, hogy ami az átlagtól eltér, az már rossz. Ha mindenki szürke kisegér lenne, ahogy a sötét átlag, akkor lenne szép és jó a világ a magyarok szerint.

Én pl goth lány vagyok, nőiesen öltözködöm, de feketén... fekete a szemöldököm, szemem, derékig ér a hajam, vörös a szám. Ruhákba szinte csak feketét hordok, mert szeretem ezt a színt és még jobban karcsúsít. Amúgy se vagyok kövér, se vastag, 175 magas vagyok és 60 kg. Mindig látom az emberek arcát, ahogy rámnéznek és bámulnak irtó idegesítően. Általába a bakancson vannak fennakadva, ha erősebb a sminkem, akkor azon, ha extrémebb gyűrű/karkötő/nyaklánc/nyakörv van rajtam akkor azon.


Bezzeg a köldökik érő dekoltázstól, műszájtól, műmelltől meg a cicababáktól senki nincs fennakadva! Max az idősek! Általába a c-típusú állampolgárok bámulnak meg jobban, valami olyan gondolatokkal hogy skinhead vagyok, csak mert bakancsom van...


És leszögezném, nincs feltűnési se semmilyen viszketegségem. Ezt a zenét szeretem és a fekete színt, kombinálva én leszek az eredmény. Temetőben meg nem pózolok....


Valaki adhatna magyarázatot miért kell így megbámulni, elítélni a rockereket?????????


2011. dec. 20. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
14%

"és NEM, NEM FOGOM KINŐNI!"


De, ki fogod nőni.

2011. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 A kérdező kommentje:
Nem fogom :) Ez a zene tetszik, ilyen bulikba járok.. ez az életem :D most ezen minek változtassak? Párom is ilyen 26 évesen... szereti ahogy kinézek, pláne a fekete fűzőim, a harisnyákat... mért akarná hogy megváltozzak :D nőből vagyok és így vagyok szép! engem csak az érdekel hogy ez másnak miért fáj?:S:D
2011. dec. 20. 14:31
 13/80 anonim ***** válasza:
58%
Neked fáj,mert te kérdezgeted itt,h miért nem jössz be a pasiknak:D
2011. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy 20 éves rocker srác vagyok, hasonló tapasztalataim vannak nekem is, de én úgy vagyok vele, hogy lesz*rom... Aki ismer az tudja milyen vagyok, a zenei stílusom, öltözködésem miatt aki lenéz annak csak gratulálni tudok... Engem általában a hosszú, feketére festett hajam miatt szólnak le... Ha a nagy többség nem akar elfogadni én tuti nem szenvedek azzal, hogy elfogadjanak, egyszerűen én így érzem jól magam. Régebben hasonlóképpen felhúztam magam ezen a kérdésen, hogy miért kell elítélni a rockereket... És mielőtt mindenki "magányos farkasnak" gondolna hát hál' égnek van pár haverom, barátom, és egy barátnőm aki szeret... Ezek számítanak, a többivel nem foglalkozom :D
2011. dec. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön. A legelső nagy szerelmem pont ilyen volt kinézetre, bár a kategorizálást utálta.


F/20

2011. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
19%
Nekem bejonnek,de ha idosebb emberek tarsasagaban megjelennek vele kinosan ereznem magamat pont ez miatt.21/F
2011. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
23%
Majd kinövöd, de még pár éved van szerintem. Nekem is volt félméteres hajam és szakállam 20 éves srác koromban, nem is vettek fel sehova. Most már "normálisan" nézek ki, és lám, jó munkahelyem van.
2011. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 LadyLee ***** válasza:
89%

Nem tudom mi a bajod. Te választottál egy stílust, egy kinézetet, amivel tudtad, hogy mi jár. Akkor meg mit rinyálsz?


A zenére meg ne fogd, mert én is metált hallgatok néha dark/goth zenét is, de emellett rózsaszín tűsarkúban billegek. Sosem értettem, hogy miért kellene úgy kinézni, mint amilyen zenét hallgatunk. Ezzel az erővel öltözhetnénk például ahhoz is, hogy milyen kajákat szeretünk...


No, de lényeg a lényeg - te választottál valamit, tudtad, hogy ez sok mindenkinek nem jön be. Vállald a dolgot. Vagy ha olyan fontos mások véleménye és elfogadása, akkor változtass.


Ha mélyen dekoltált felsőt veszek fel, nem szoktam panaszkodni, hogy "brühühü, mindenki a mellemet nézi". Nyilván tudom, hogy mit vállalok, ha azt veszem fel. Te is tudhattad.

2011. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
38%

Jöhetnek a dislike-ok, de:


Az általad leírt műnők, hiába nem annyira okosak (hogy szépen fogalmazzak), de vannak olyan tulajdonságai ami a góth/rocker stb. csajoknak nincs.

Először is nőiességük. Én igaz hip-hop-os beállítottságú srác vagyok, de mindenféle stílusú lányra szemet szoktam vetni, kivéve a góthokra és az emósokra, mert szerintem semmi nőiesség nincs bennük.

Másodszor a sok fekete cucc és a zene mellett egy kis "lélek" is társul ehhez a stílushoz, a temetőben pózolás, állatkínzás stb. mind olyan ami nagyon távol áll tőlem, és minden átlagembertől.


Egyszóval, inkább legyen egy ostoba plázacica csajom, mint egy mentálisan elég hibás goth csajom.


Bocs a nyers megfogalmazásokért.

2011. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 LadyLee ***** válasza:
70%

Egyébként az általad követett stílus pont, hogy részben a polgárpukkasztásról, a sokkolásról (bizonyos szegmensei), de főleg a hatásvadászatról szól.


Ehhez képest nem értem mi a bajod azzal, ha egyesek megnéznek.


Aki kurv@nak megy, ne csodálkozzon, ha megb@sszák, aki pedig feltűnően öltözködik, ne csodálkozzon, ha megnézik.

2011. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!