Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak vagy inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak vagy inkább az átlagembernek miért nem tetszenek a goth/rocker lányok? Ugyanolyan szépek, nagymellűek lehetünk mi is.

Figyelt kérdés

Az a véleményem hogy Magyarország nagyon elmaradott ezen a téren. Mki arra van beállítva, hogy ami az átlagtól eltér, az már rossz. Ha mindenki szürke kisegér lenne, ahogy a sötét átlag, akkor lenne szép és jó a világ a magyarok szerint.

Én pl goth lány vagyok, nőiesen öltözködöm, de feketén... fekete a szemöldököm, szemem, derékig ér a hajam, vörös a szám. Ruhákba szinte csak feketét hordok, mert szeretem ezt a színt és még jobban karcsúsít. Amúgy se vagyok kövér, se vastag, 175 magas vagyok és 60 kg. Mindig látom az emberek arcát, ahogy rámnéznek és bámulnak irtó idegesítően. Általába a bakancson vannak fennakadva, ha erősebb a sminkem, akkor azon, ha extrémebb gyűrű/karkötő/nyaklánc/nyakörv van rajtam akkor azon.


Bezzeg a köldökik érő dekoltázstól, műszájtól, műmelltől meg a cicababáktól senki nincs fennakadva! Max az idősek! Általába a c-típusú állampolgárok bámulnak meg jobban, valami olyan gondolatokkal hogy skinhead vagyok, csak mert bakancsom van...


És leszögezném, nincs feltűnési se semmilyen viszketegségem. Ezt a zenét szeretem és a fekete színt, kombinálva én leszek az eredmény. Temetőben meg nem pózolok....


Valaki adhatna magyarázatot miért kell így megbámulni, elítélni a rockereket?????????


2011. dec. 20. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 k.lau13 ***** válasza:
71%

na jóh, már bocs, de a második válaszon kiakadtam. Fogadja el? Vagy jobb megfogalmazásban inkább fogadjuk, mert biztos, hogy írt ide egy pár rocker/goth lány is, mint ahogy én is... Most miért? figyelj, azt mondom neked, hogy neked innentől kezdve csövesként kell ülni a híd alatt, és majd még mindenki bámul, de fogadd el, jó!?


igazságtalan ez az egész. csak 10 évvel ezelőttig kéne visszamenni, és máris azokat bámulnák meg, akik úgy néznek ki, mint most egy átlagos ember.


Bakancs? hát azzal meg ugyan mi baja van mindenkinek?? de komolyan. inkább, minthogy 10 éves kislányok rohangásszanak öt centis magassarkúba, nem? meg egyébként is. Szomorú, hogy megkélrdezem egy osztálytársamat(13 vagyok, kicsit fiatal, tudom, de én egyelőre nem festem magam, meg semmmi, csak zene/"életérzés"(vagy hogy mondjam)/öltözködés szintjén vagyok rocker lány), hogy kik mondjuk a Beatles, és nem tudja... Szánalom, emberek, szánalom...


Az meg tényleg elkeserítő, hogy mostanra a rocker/goth stílus azt jelenti, hogy más vagy, mint a többiek, és ezt el is fogadod. Ennek nem ezzt kellene jelentenie.


A zene pedig azért ZENE, mert az emberek nem azért hallgatják, hogy egy disco-ban ugráljanak rá, hanem mert szeretik, benne vannak az érzéseik, meg minden. Kíváncsi lennék, hogy a disco zenében vagy fluor tomika szövegeiben hol vannak meg ezek az érzések, meg egyáltalán az, amiért normális, értelmes ember(sajnos egyre kevesebb van) zenét hallgat.


De mondjuk itt nem zenéről volt szó, hanem stílusról, csak annyit mondanék még, hogy, idézem a kérdezőt: "Általába a bakancson vannak fennakadva, ha erősebb a sminkem, akkor azon, ha extrémebb gyűrű/karkötő/nyaklánc/nyakörv van rajtam akkor azon. " ahan, persze, igen, így van, de az nem probléma, ha ennyi idősen, mint én mkost, egy-két(sőt egyre több) lány mászkál tűsarkú cipőkbe, és már bocs, de egyeseket az országút szélére is ki lehetne állítani, vagy ahogy mondjuk lady gaga kinéz? az nem?? hát persze, hogy nem, mert a régi, tök jó stílusok, el vannak felejtve, helyette egy lánynak plázap*csának kell lennie, különben, engem például már nem is neveznek lánynak... "Hát te nem vagy lány!" szó szerint... A kérdésem már csak az volna, hogy ők micsodák lány helyett? Barbi babák vagy inkább csak csövesek, akiknek nyilvánvalóan nem telt több ruhára, csak annyira, hogy olyan rövid szoknyákat és pólókat fel bírjon venni?


Szánalom, emberek, szánalom, hogy a rock/goth stílusúakat mnem képesek elfogadni, ők meg "normálisak".


komolyan nagyon elszomorító.


13/L

2012. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál ott a pont ;)
2012. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, kislányok...


AKi feltűnően öltözik, az igenis fogadja el, hogy megbámulják. A csöves is elfogadja, de ő nem magától választotta ezt.


Nem ismeri, hogy mi a Beatles ?

Miért? Te, aki rocker közegben mozog, tudod, hogy ki Mikael Åkerfeldt ? Anneke van Giersbergen ? Kátai Tamás ?

Nem ? Na, ugye.

Ő dolga, hogy mit ismer, mit szeret, hogyan öltözködik, neked meg nincs jogod ítélkezni felette.

Nem kell felháborodni azon, nem vagy te különb, mert ezeket a zenéket hallgatod. Egy "diszkóspi/csa" is lehet okos, egy rocker is hóthülye.

Majd amikor benő a fejed lágya, felfogod, addig meg ne írogass ilyeneket, mert később fog főni a fejed miatta.

Nem értem, miért van ez a nagy utálkozás...

2012. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:

Azért annyit megjegyeznék halkan, hogy ha azt embert megbámulják az utcán, az nem egyenlő azzal hogy nem fogadják el, a kettőt ne vegyük egy kalap alá, mert nem ugynazan. Meg lehet bámulni, ha feltűnő, de ez nem azt jelenti hogy nem fogadja el.

Ugyanígy fordítva is,attól mert valaki nem bámulja meg a rockereket, még nem biztos hogy el is fogadja azokat.

2012. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:

Mikael Akerfeldt *.* Anneke van Griesbergen ***.***



Arjen Anthony Lucassen? :D

2012. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
63%

Én úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy azokat ítélik el az "átlagemberek" (ha te magad is így ítélkezel, fordítva mit vársz?), akik rászolgáltak.

Utálom a kategorizálást, de ha választanom kellene, magamat is a goth szubkultúra követőjének vallanám. Viszont magamról tudom, hogy ha bizonyos határokat betartva, ízlésesen képviseled a stílust, nem fogsz negatív visszajelzéseket kapni, és megbámulásoknál is csillogó szempárokba fogsz ütközni lenézőek helyett. Nem kell ahhoz feltétlenül hat kiló vakolat és vörös rúzs, hogy "goth" legyél, elég egy kis szolid smink, mutatós (nem magamutogató) fekete ruhákkal. Ha pedig egy ember veled szembe jövet megbotránkozva néz rád, mosolyogj a szemébe, és máris más lesz a véleménye! Mert a gothikus stílus nem arról szól, hogy "utálom a világot, és benne mindenkit", sőt nem is kell megjátszani benne a fagyos szívű jégkirálynőt. Fura, de sokan ezt hiszik (nem rád célzok)! Engem is sokszor próbálnak a barátaim játékosan szekálni ("goth boszorkány", stb.), de akik ismernek, azok nem ez alapján ítélnek.

Ha pedig már a fiúknál tartunk, eddig nekem rengeteg udvarlóm volt (a többség) olyan, aki nem hallgatott rockot, nem is járt feketében, mégis a stílusom inkább imponált nekik, mintsem taszította őket.

Ahogy említették, ha nem tetszik, ahogy rád néznek, te változz, mert a világ nem fog miattad! Ha pedig nem érdekel mások véleménye (kérdésedből nem így tűnik), akkor viselkedj is úgy, de maradj a normális kategórián belül!

2012. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 k.lau13 ***** válasza:
100%

Mandy139 köszi :D én voltam az utolsó, ugye? :DD


a Beatles-t amúgy csak azért mondtam, mert gyakorlatilag a könnyűzenét nekik köszönhetjük, szóval csak ezért...


amúgy most olvasgattam még itt a válaszokat, és már most nem azért, de egy rocker vagy goth vagy bárki beleköt csak úgy ok nélkül a "divatmajmokba"(vagy már nemtom hogy nevezzem itt őket), a nagy semmiért? nem. mivel mások, elfogadják, hogy nem mindenki olyan mint ők, szóval a lenézést, már bocs, de nem mi "kezdtük", vagy mit mondjak.... persze erről lehetne vitatkozni, de miért kezdtük volna?


egyébként én is kérdeztem már ezt a lenézős dolgot egy csomószor, az egyik leglogikusabb válasznak talán az tűnt, hogy az emberek félnek jobban megismerni, aki ennyire más, és a lenézés és piszkálás jobb megoldásnak tűnik... és még volt egy pár érdekes válasz...

2012. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:

Talán nem minden embert a külső alapján kellene megítélni.

L/13

2012. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 benedek98 ***** válasza:
bár nem öltözködöm sem gothnak sem rokkerként szeretem ezeket a stílusokat
2013. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 CelticBRO válasza:
91%

Nem tudom srácok mi bajotok a rocker/goth/ vagy esetleg emo lányokkal... szerintem ők a legszebbek. Itt egy példa, hogy szerintem miért szebbek/értékesebbek a többi nőnél: Nézzük az egészet a biológiai szempontok alapján vannak a hímek, akiknek az a céljuk,hogy a lehető legtöbb helyre szórják el magvukat(a legtöbb nőstényt termékenyítsék meg),ezáltal a magamutogatás, és fennhéjázás az "erősebb" nemnek jutott osztályrészül.... aztán vannak a nőstények, akiknek a feladatuk a tökéletes utód nemzése, továbbá a megfelelő hím kiválasztása.

Szóval ezek az általatok degradált/kevésbé tisztelt hölgyek csinálják jól, ugyanis a feketével nem minden esetben kitűnni akarnak(mint tudjuk a rózsaszín és a lila feltűnőbb a feketénél), hanem elfedni magukat....akár egy álarcosbál.

Akárhogy is...az én voksom a darkos lányok mellett van...ők a legszebbek.

2015. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!