Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak vagy inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak vagy inkább az átlagembernek miért nem tetszenek a goth/rocker lányok? Ugyanolyan szépek, nagymellűek lehetünk mi is.

Figyelt kérdés

Az a véleményem hogy Magyarország nagyon elmaradott ezen a téren. Mki arra van beállítva, hogy ami az átlagtól eltér, az már rossz. Ha mindenki szürke kisegér lenne, ahogy a sötét átlag, akkor lenne szép és jó a világ a magyarok szerint.

Én pl goth lány vagyok, nőiesen öltözködöm, de feketén... fekete a szemöldököm, szemem, derékig ér a hajam, vörös a szám. Ruhákba szinte csak feketét hordok, mert szeretem ezt a színt és még jobban karcsúsít. Amúgy se vagyok kövér, se vastag, 175 magas vagyok és 60 kg. Mindig látom az emberek arcát, ahogy rámnéznek és bámulnak irtó idegesítően. Általába a bakancson vannak fennakadva, ha erősebb a sminkem, akkor azon, ha extrémebb gyűrű/karkötő/nyaklánc/nyakörv van rajtam akkor azon.


Bezzeg a köldökik érő dekoltázstól, műszájtól, műmelltől meg a cicababáktól senki nincs fennakadva! Max az idősek! Általába a c-típusú állampolgárok bámulnak meg jobban, valami olyan gondolatokkal hogy skinhead vagyok, csak mert bakancsom van...


És leszögezném, nincs feltűnési se semmilyen viszketegségem. Ezt a zenét szeretem és a fekete színt, kombinálva én leszek az eredmény. Temetőben meg nem pózolok....


Valaki adhatna magyarázatot miért kell így megbámulni, elítélni a rockereket?????????


2011. dec. 20. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
46%
1. ha kirívóan öltözködsz, akkor miért zavar ha megbámulnak az utcán?? mert a legtöbb ember aki így öltözködik, éppenhogy élvezi ezt, félig-meddig ezért csinálja! hogy ezzel fejezze ki mindenki felé hogy ő mennyire különleges meg mekkora egyéniség. ha téged idegesít, hogy rosszallóan néznek rád idegenek, akkor nem érzed jól magad a bőrödben. tehát ez sajnos nem igazi meggyőződés, csak egy szerep amit most játszol. és biztos lehetsz benne, hogy ki fogod nőni. :-)
2011. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
8%
Jah mi is jót röhögünk az ilyen ízléstelen ufókon az utcán,mint te:D...üdv:egy "cicaplázababa",ahogy te hívod xD
2011. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
100%

A második 15:13 vagyok.:D

Sosem fogom megérteni,hogy mért kell túlproblémázni ezt az öltözködés dolgot.:)

Van akinek ez tetszik,van akinek az..

Az én legobb barátnőm egy "cicababa" kinézetű lány én meg goth vagyok.Ennyi.:D Attól,hogy a nem szereti a bakancsom még nem röhög és mondja,hogy ufó és én sem piszkálom,hogy naa plázacica...:D

2011. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
0%
Hát sztem elég vicces,ha egy goth piszkálni akar egy plázacicát:D:D:D
2011. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:

Miért?Ahogyan neki valószínűleg nem tetszik az én öltözködésem,úgy nekem sem az övé.:)

Ezzel az előbbi írásommal csak azt akartam kifejezni,hogy mit érdekel engem,hogy néz ki a másik.Attól lehet egy nagyon jófej ember és nálam az,hogy valaki úgymond plázacica az nem zárja ki,hogy barátkozzak vele.

2011. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim válasza:
bevallom én is szeretem a rockot imádom hallgatni voltam rengeteg tankcsapda koncerten de nem hordok ilyen ruhákat én például nem itélnélek el téged mert én is ebbe a csoportba tartozok, és miért bámulnak az emberek?Mert hülyék mindenki egyenrangú senki se jobb a másiknál talán a gothokat nem érti meg magyarország? ez igaz , de nem kellene elitélni
2011. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
nem olvastam el se a regényt se a válaszokat de: engem nem zavar, hogy goth vagy rocker (rock-metált bírom énis):D de azért ezt az öltözéket ne vigye túlzásba, és akkor jóba leszünk! :D
2011. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
51%
Kedves válaszolók Magyarország neve, még mindig nagy M-el kezdődik. Továbbá nem is akarjuk megérteni a goth-okat, mert ezeknek az irányzatoknak, pont a lázadás a lényege, megbotránkoztatás általi figyelemfelhívás. Az, hogy sok ember annyira hülye, hogy szimpla divatból követ egy irányzatot az már más kérdés.
2011. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
0%
Aki így néz ki,mint a goh-ok,akik a többségnek nem eszenek,azok hova röhögnek ki egy csnos lányt?Abszurd.
2011. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon relatív,hogy kinek mi a szép.

Én sosem piszkáltam/nevettem ki senkit pusztán az öltözködése miatt.:)Mivel mint írtam,engem ez nem érdekel.

2011. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!