Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok a következő szituációban?

Figyelt kérdés

Párom egyik baráti társaságába szinte csak nők tartoznak. Soha nem volt köztük semmi (egyikkel sem), nem is gondolom ezt olyan közeli barátságnak. Egy szórakozóhelyre járnak évek óta és így lettek "barátok".

Párom bemutatott a társaságnak, először nagyon kényelmetlenül éreztem magam. És igazából még a mai napig nem értem hogy párom miért egy csapat csajjal jár szórakozni. De nekem is több a fiu barátom, mint nő. Szóval ezt megpróbálom figyelmen kívül hagyni.

A lényeg, hogy nagyon kedvesen fogadtak. Mindegyik barátkozós volt velem, kivéve az egyik. Az első pillanattól kezdve kinem állhat. (Nem tettem ellene semmit, nem is ismerem) Buli után elkezdett furkálni páromnak, hogy nem vagyok neki szimpatikus. És többet párom ne is vigyen el abba a társaságba. Persze legközelebb is mentünk (én erről akkor még semmit nem tudtam). Köszöntem neki, vissza se köszönt. Akkor már éreztem, hogy baj van. Majd elég sokat ivott a csaj és nekem támadt, hogy mit keresek én itt. Meg párom jobban teszi, ha hazavisz mielött megtép. (Kellemetlen és nagyon ciki szituáció volt)

Az eset után megmondtam páromnak, hogy ilyen nőt ne nevezzen "barátjának" mert szerintem nem az. És soha többet nem akarok találkozni ezzel a csajjal.

A szituáció a következő:

A csaj bulit rendez. Mondta párom, hogy elmegy nélkülem.

Mivel egyértelmű, hogy én nem megyek. De azt se szeretném hogy ő menjen. Mondtam neki, hogy inkább szervezzünk közös programot máshol.

De félek tőle, hogy elfog menni.

És akkor nem tudom mit csinálnék.

Már előre ezen idegeskedek és félek hogy nem "engem fog választani".

Mit gondoltok?


2012. jan. 10. 00:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Max még 1 esélyt megér!

Ha ezeket így elmondod neki,és még mindig el akar menni,

lapát!

2012. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!