Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a nagymenő pasik kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nagymenő pasik kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy egy átlagos, kiegyensulyozott, rendes munkával rendelkező fiuhoz miért nem tudnak ugy ragaszkodni mint egy bunkohoz aki ráadásul le is szarja sok esetben őket.. mert a fiuk meg pont a rendes lányokat keresik, a lányokban ez miért nincs meg h normális fiut akarjanak maguk mellé?
2012. okt. 4. 08:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
9.-es te nem vélemény formálsz te álltalánosítasz.Hiába írtad oda hogy "nem mind" de ott van az is hog y a "többségük" igen.Egyébként ezen fölös vitázni mindig lesz olyan pasi aki átveri a nőket és lényegtelen hogy egyébként nagymenő-e vagy sem.Ez olyan hogy én magamat normális férfinak gondolom és a nőknél csak addig jutok hogy jól kisírják magukat nekem meg jajj de jó hogy valaki megérti őket aztán egyik napról a másik napra már egy csávóval össze is jön és majd miközben járnak ha vmi gond van azt elsírja am meg lesem szar.Tudom hogy nem minden nő ilyen mert itt is vannak hülye p*csák akár a férfiaknál tehát ezen mondom kár vitázni :)
2012. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

2: Bocsi, de majdnem leestem a székről a röhögéstől az elírásod miatt. :DDDDD

Nekem sosem jöttek be a nagymenő pasik. Ami számomra fontos: jó humor, intelligencia, empátia, tudjon viselkedni, bárhol megtudjak vele probléma nélkül jelenni, legyen nyílt és ne egyoldalú. Külsőre ismerje és alkalmazza az alapvető higiéniai szokásokat és legyenek szép fogai! Sokkal nagyobbak az elvárásaim a belsőt illetően, ezért nem is találok magamnak pasit. Mégsem nyafogok itt. 21/l.

2012. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen, utólag már én is észrevettem. Pont egymás mellett van a két billentyű és nem tudom már korrigálni.

Azt akartam még egyébként hozzátenni: több lánnyal beszéltem már, akik ki vannak akadva attól, hogy sok fiú, de még felnőtt férfiak is szinte már kényszeresen produkálják magukat előttük. És persze ez érződik is erőteljesen. Én megválaszoltam neki, hogy mi a helyzet, erre leesett az álla, mert neki ez eszébe sem jutott.Jó, hogy te ilyen vagy, de sok más lány nem és nincs ráírva senkire. Amikor azt látja egy srác, hogy az a típus kell, aki állandóan veri a mellét, mint egy majom és megállás nélkül leugatja, stb... a másikat, akkor megpróbál ő is alkalmazkodni.

Ha egy fiúnak tetszik egy lány, akkor ő járni, csókolózni és szexelni akar vele, nem pedig a bajuszos barátnő szerepét játszani.

2012. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!