Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a nagymenő pasik kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nagymenő pasik kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy egy átlagos, kiegyensulyozott, rendes munkával rendelkező fiuhoz miért nem tudnak ugy ragaszkodni mint egy bunkohoz aki ráadásul le is szarja sok esetben őket.. mert a fiuk meg pont a rendes lányokat keresik, a lányokban ez miért nincs meg h normális fiut akarjanak maguk mellé?
2012. okt. 4. 08:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nekem rendes normális munkával rendelkező férjem van.

Soha nem kerestem az általad leírt bunkókat.

Szerintem ott a lányok is olyanok, és nem rendes lányok.

Ne aggódj, a többség majd rendes férjet akar. (csak tudom előtte kéne a tapasztalat)

A titok csak annyi, hogy legyél határozottabb, ne omolj össze a visszautasítástól se, vedd könnyedébben az ismerkedést, tehát ne legyél görcsös.

2012. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A pasi az pasi. Lehet "normális", "nagymenő" vagy "kretén" .... mindegy melyik kategóriát nézzük, mindehol van olyan aki átveri a nőket és kész, ezvan. És persze ez a nőknél is ugyanígy működik!
2012. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Egy rendes fiú a töbségnek barát, mert...nem emlegeti annyit a szexet, nem mutatja ki hogyha rádvan izgulva...pedig bármennyire is pofozunk vagy sértődgetünk érte ezeket imádjuk

Mondjuk nekem most egy csendes rendes srác kell, meg is van de mivel rá is igaz amit fent leírtam nem tudok vele mit kezdeni, semmi egyértelmű jel...

2012. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

10-es

Le írtam hogy idézem:

"Nem azt mondom,hogy mind,de a legtöbbjük igen."

Nem általánosítok,csak véleményt formáltam.Nem azt írtam,hogy nincsenek köztük olyan aki tényleg normális!Csak már ritka mint az a bizonyos fehér holló :)

2012. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ne rinyálj már!!!még azt mondják h a nők hisztiznek....csinálj valamit annak érdekébe h szeressenek a lányok....
2012. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Tévedsz, a nagymenők addig kellenek amíg megcsinálják nekik a gyereket, aztán majd a magadfajtákkal neveltetik fel. Ez tudományos tény. Próbálkozz a kisgyerekeseknél.
2012. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért a nagymenő pasik kellenek a lányoknak? Pofonegyszerű! Pontosan azért, amiért a pasiknak meg a nagymellű cicababák kellenek, nem a szemüveges, kardigános könyvmolyok.
2012. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem ritka, csak keresni kell. Nagyon hamar rálehet jönni, hogy ki az, akivel nem érdemes, és ki az, akivel már igen. Meg kell találni azt a helyet, ahol vannak ilyenek. Létezik olyan, hogy már alapból jó a jelleme, de a legtöbb esetben hosszú út során ér el arra a pontra, hogy megbecsüli azt a nőt, férfit, akivel összejön. Nem tagadom, hogy a férfi szívesen megfektetne nem egy nőt, aki mást állít, az pedig rá fog jönni erre, vagy hazudik. Az más kérdés, hogyha van akaratereje, akkor ellen tud állni ennek a kísértésnek, vagy pedig van benne annyi becsület, hogy már az elején közli, és nem átveréssel éri el. Sajnos a társadalom rossz irányba kezd haladni, de még mindig vannak olyanok, akiknek igenis számít a becsület.

Szummaszummarum, nem minden nő keresi ugyan azt, van aki ilyet keres, van aki olyat. Mindenkinek azt kell megtalálni, akit keres, és az is az ő jellemét keresi. Ha nincs kölcsönös szimpátia, akkor értelme sincs. Hisztivel nem lehet elérni semmit, lehet egymásra sárt dobálni, de semmi értelme. Durván 5 millió magyar nő van, biztos van köztük 1 olyan, akit te keresel kérdező. Találd meg azt az egyet, és ezért mindent adj bele. Ne keseredj el semmitől.

2012. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem aztán baromira nem :D. Az enyém olyan bizonyos átlagos, kiegyensúlyozott, rendes munkával rendelkező típus (és nem gazdag, még mielőtt vki ezzel jönne) :). Szóval ne általánosítsz, csak rossz helyen keresgélsz, ennyi.
2012. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Azért az nagyon érdekes, hogy a nőknek szabad az ösztöneikre hallgatni, a férfiaknak meg nem.

Értem ezalatt azt, hogy nagyon sokuk pasizik meg kefél ezerrel, a többi, nem alfa-ham srác meg verje csak magának. Aztán, amikor házasodni akar, akkor már ő is jó lesz.A lánynak volt már egy tucat partnere, neki meg max. 1-2. Aztán pár év múlva jön egy lehetőség (egy csábító), a férfi él vele és amikor kiderül, ő lesz az állat, aki csak a farka után megy.

Az eszébe sem jut egyetlen nőnek sem, hogy amíg ő élte az életét ezerrel, addig a srác magányos volt egész fiatalkorában. És eközben még ők panaszkodnak itt a GYK-n, hogy mennyivel jobb férfinak lenni, mert annyi nővel fekhet le, amennyivel akar és nem szól érte senki.

Na ezeket a nőszemélyeket raknám bele egy ilyen srác bőrébe és megnézném, hogy tetszene nekik.

2012. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!