Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyen egy értelmiségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen egy értelmiségi lánynak olyan fiúval kapcsolatot létesíteni, aki már börtönben volt?

Figyelt kérdés
Adott egy kétdiplomás 27 éves lány. A párja összesen 5 osztályt végzett, az iskolát nem tudta befejezni, mert dolgoznia kellett. Viszont már többször volt börtönben, most megint börtönbe kell mennie, de csak egy évre.
2013. jún. 30. 08:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
ebből is látszik mennyire nincs tisztában saját adottságaival.
2013. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
neharagudj, de az már eleve nem lehet értelmiségi, aki szóbaáll egy börtönviselt, 5 osztályt végzett buta cigánnyal. remélem tudtam segíteni.
2013. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
86%
Most megsértettétek az érzékeny lelkét, biztos örült hogy végre talált egy pasit aki azt mondta neki h szeretlek..
2013. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
51%
vagy lehet dagadt
2013. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Nem tüntem el. Egyébként rablásért, jármű önkényes elvételért, lopásért, súlyos testi sértésért ült börtönben. és magyar egyébként.
2013. jún. 30. 09:58
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen nem szégyen, de ha már felmerült benned ez a kérdés, tán érzed, h még sem lenne jó vele. Az meg, h itt jössz a diplomáddal s ahogy adod magad, rólad állít ki szegénységi bizonyítványt. Nézz magadba tán valamiért bevonzottad. Az meg, h a társadalom mit gondol tisztában kéne lenned, de ezek szerint a saját érték rended sem túl jó, mások véleményére vagy kíváncsi, de helyetted nem dönthet senki, bárhogy is döntesz neked kell döntéseddel élned. Az meg, h ki hogy áll/viszonyul egy adott dologhoz/témához az függ az egyéntől is, mindenki máshogy látja ez is felfogás/hozzáállás kérdése.
2013. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Ajh, te lány... mit akarsz egy ilyen emberrel? Kezdem azt gondolni, hogy kamukérdés, csak unatkozol és fel akartad b*szni az emberek agyát.
2013. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
64%

Nem kamu ez.

Sok nőnek a rossz kell.

örök mondás "kell a jó? nem! Kell a rossz? Kell!" aztán jön a sírás

2013. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
hallod ez az ember csak a körülmények áldozata :DDD
2013. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az 5 osztály az ciki! ennyi iskolával soha nem lesz képes normális állást találni. de én leginkább azon csodálkozom, hogy miről is tudtok beszélgetni egyáltalán, hog van-e közös érdeklődés? vagy lehet, hogy valami gagyi diplomád és nem is vagy okos...

a sittes múlt szerintem nem ciki, bár a gazdasági bűncselekmény inkább tolerálható egy nő számára mint ez a sok erőszakos.

2013. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!