Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyen egy értelmiségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen egy értelmiségi lánynak olyan fiúval kapcsolatot létesíteni, aki már börtönben volt?

Figyelt kérdés
Adott egy kétdiplomás 27 éves lány. A párja összesen 5 osztályt végzett, az iskolát nem tudta befejezni, mert dolgoznia kellett. Viszont már többször volt börtönben, most megint börtönbe kell mennie, de csak egy évre.
2013. jún. 30. 08:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Nah, ez is bizonyítja hogy a lexikális tudás nem egyenlő az intelligenciával : D

Nem hiába vannak itt kiakadva az emberek, próbálj meg objektíven gondolkodni: Mi jövő vár rád? Súlyos testi sértés! SÚLYOS! TESTI! SERTÉS! RÖFF!

5-6 éven belül bemondják a híradóban, hogy megöltek.

2013. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a mondat tetszett a legjobban,"...most megint börtönbe kell mennie, de csak egy évre" Hát akkor mennyi évekre volt lecsukva?! Ha most CSAK egy évre megy.
2013. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy leírtad a bűnöket, lelkiismeret furdalás nélkül írom, hogy felejtsd el. Mit lehet egy ilyen emberben szeretni? Visszaeső bűnöző. Én nem fogok értelmiségről vitatkozni, de keress egy hozzád illőbbet.
2013. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont hogy ciki a sittes múlt. Vannak kivételek persze, pl ha valaki botlik egyszer..


Ez nem szégyen, ez már túlmutat azon. Ostobaság. Annyi esze azért diploma nélküli normális nőknek is van hogy börtönbe folyamatosan visszajáró férfit nem választ párjául. Amúgy meg már mindent leírtak előttem. Az értelmiségi szó kicsit túl erős jelző magadra. Értelmiségi az értelmes és ez a cselekedetein is meglátszik. Amúgy nem kell ahhoz értelmiségi nőnek lenni hogy legyen annyi esze hogy ilyen emberrel ne tervezzen kapcsolatot.

2013. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy az előélete ismeretében FIÚnak nevezed a leendő gyilkosodat. Te nem értelmiségi vagy, hanem egy ambiciózus proli. Erre a választásod a legjobb bizonyíték. De úgy vélem, hogy csak a bolondját járatod velünk ezen a szép vasárnap reggelen.
2013. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
90%
Szia kérdező, szerintem te már meg vagy bélyegezve, más nem fog veled szóba állni, szóval nyugodtan fogadd el. Jó hír, most olvastam, hogy az alacsonyabb intelligenciájú emberek nagyobb arányban szaporodnak, szóval jó esélyed van hamarosan anyai örömök elé nézni. Remélhetőleg jó tested van, igy mikor meg kell adnia a börtönben felgyülemlett adósságait, hamar összejön k.urválkodással.
2013. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 The Other ***** válasza:
92%

Az "Üzlet, pénzügyek" témakörben gyakran látom ezt a "kétdiplomás" megfogalmazást (általában azzal kapcsolatban definiálják így magukat, hogy mégse találnak munkát). Meg szoktam kérdezni, hogy mi a 2 diplomája, és sokan vannak, hogy magyar-töri, földrajz-biosz, sőt magyar-pedagógia. Még "jobb", amikor pl. szociológia Bsc, Msc a híres kettő diploma... Egy jogász-közgazdász, mérnök-fizikus na az kétdiplomás!


Visszatérve a témához. Egy 5 osztályt végzett ember SOSE fog az alkalmi napszámnál komolyabb munkát kapni, pláne nem akkor, ha VISSZAESŐ bűnöző. Jó eséllyel a minimálbér is álomfizetésnek fog neki számítani, ezért még szép, hogy megint a könnyebb utat fogja választani és megint kirabol valakit.

És a rablás, súlyos testi sértés nem éppen az a kategória, mint amikor valaki nagyon meg van szorulva és emiatt "elcsen" 1-2 dolgot a közértből.


Amúgy azt sem értem, hogy te most tényleg örvendezel, hogy most "csak 1 évre" kell börtönbe mennie? Kb. mintha annak örülnél, hogy majd nem ököllel vág pofán 5x, hanem "csak" 2x tenyérrel...

2013. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehetsz értelmiségi ha ilyen pasikhoz vonzódsz. Nem lenne egyszerűbb ha keresnél egy értelmiségi férfit?
2013. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az se lehet nagyon értelmiségi, aki a kérdezőt a válaszaival együtt komolyan veszi és megbotránkozik, mielőtt felfigyelne az unatkozó kisfiú ordító kamuszagára. :)
2013. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Saját magad testi épségét veszélyezteted, én már rég dobtam volna, az első rablásánál, vagy ha akkor még nem is,a súlyos testi sértéses ügyénél.Megfenyegetett hogy ennyire véded, vagy mi van?
2015. máj. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!