Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kéne mondani a tutit, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kéne mondani a tutit, de egyikünk sem teszi. Pedig mindketten tudjuk mi lesz a vége. Szerintetek még van értelme?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, kb. 1 éve élünk együtt, kb. 1,5 hónapja NINCS SZEX köztünk, sem orál, sem normál, de még csak egy érintés sem. Két napja el vagyok keseredve és ma már mondtam neki, hogy muszáj lesz kimondani együtt amit kell. Azt mondta, hogy túl korán összeköltöztünk és meguntuk már egymást, azt mondja őszintén, hogy nincs senkije, és hogy nem tenne velem olyat, amit ő is megbánna, nem lenne rá képes. Meghalt a szexuális életünk és egyikünk sem lép az érdekében. Úgy gondoljuk, hogy más részről rendben vagyunk, bújunk, szeretgetjük egymást, elbeszélgetünk, sőt még a szexről is tudunk beszélgetni, csak éppen csinálni nem. De lehet ez is már csak önnyugtatás. Nem bírnám elengedni, túlságosan egymáshoz szoktunk, nem tudnék élni nélküle. Nem értem miért nem lép egyikünk sem az újítás felé, holott már többször is megbeszéltük. Hozzá teszem, az itthoni környezet (bátyám is velünk él és fúrja páromat folyton), a munkahelyi stressz és a sok munka, az adóssághegyek is megvannak. Úgy érzem nem bírom tovább és feladom, de a másik felem azt mondja, hogy ez nem maradhat ennyiben.
2009. okt. 20. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
halott ügynek tűnik.
2009. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg menthetetlen volna, akkor nem is írtál volna ide. "Nem értem miért nem lép egyikünk sem az újítás felé" - te például miért nem lépsz? Lépj!! Ha azután sem megy, akkor ennyi, de legalább próbáljátok meg megmenteni a kapcsolatotokat. Elsősorban te. (hogy miért? csak :) )
2009. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még nincs minden veszve. Szeretitek egymást (legalábbis amennyire kivettem), ragaszkodtok egymáshoz, sőt még beszélgetni is tudtok normálisan.

Azt nem értem mondjuk, hogy ha megbeszéltétek a problémáitokat, miért nem lép egyikőtök sem. Ez valahogy olyan, hogy "ha már előbb- utóbb vége lesz, akkor miért tegyünk a kapcsolat érdekében?". Sőt, az sem teljesen tiszta, hogy miért nem vagytok úgy együtt? Nem kívánjátok egymást?

Mindenesetre szerintem ez még megér egy próbát. Elég közhelyesen hangzik, de néha kell egy kis frissítés. Sajnos konkrét ötletet nem tudok adni, de lépj valamit, ne hagyd veszni!

2009. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uuu olyan léptem nagyon jót! kidobtam márciusban, szenvedtem miatta sokat, új életet kezdtem, ő meg most még mindig utánam nyavalyog...MEGÉRDEMELTE
2011. febr. 11. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!