Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya szakítás utáni bosszú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya szakítás utáni bosszú?

Figyelt kérdés

Nos vannak intim képeim az ex barátnőmről, egy nagyon csúnya otthagyás után ezeket a képeket szétküldeni az interneten az már túl durva bosszú lenne?

Jogi következmények is lehetnek?


2014. jan. 4. 10:24
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Megalázott , ő csalt meg és még ő terjesztett rólam hazugságokat a barátnőinek , a fél város(szerencsére ahol ő lakik) rajtam röhög , azért mert ott tudták , hogy egy r*banc és ahogy ő mondta "milyen szánalmas , hogy egy éven keresztül megbíztam benne, nem volt furcsa, hogy ritkán találkoztunk?"....
2014. jan. 4. 10:32
 12/37 anonim ***** válasza:
41%

Bűncselekmeny ha felnőtt akkor is.

Rágalmazásért, becsületsértésért , személyiségi jogainak megsértéséért akár börtönbüntetés is ítélhetnek (nem feltétlenül letölthetőre) és pénzbüntetésre pluszban...

És meg is nyerné a pert...


Te pedig kicsinyes gyerekes és szánalmas voltál.

Viseld már emelt fővel, azt sokkal nehezebb ugye?

2014. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Letöltendő....
2014. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Hááát tuti nem lottózna honnan jöttek a képek, szóval a házkutatás elég gyorsan meglesz. Lefoglalják az adathordozókat, számítógépeket, és mindent ami rá van kötve. (h. ilyenkor miért viszik el a nyomtatót meg ne kérdezd, fogalmam sincsen) Aztán bizonyítási eljárás.


Igazán akkor leszel bajban ha lefogalják az adathordozókat, mert ha egy illegális szoftvered is van rajtuk, helyből szerzői jog megsértésért feljelentenek, az pedig bűncselekmény mindenképpen. (mondjuk 1-2 milliós pénzbüntivel,vagy felfüggesztettel azt megúszod)

2014. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
83%
hogy lehet bárki is ennyire gyerekes, h ilyen megfordul a fejében...?!
2014. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
És én feljelenthetem rágalmazásért , ha hazugságokat terjesztett rólam az ismerősi köreiben?
2014. jan. 4. 10:35
 17/37 anonim ***** válasza:
Persze, feljelentheted. Csak arra figyelj, hogy bizonyitani lehessen a feljelentés tárgyát. A hamis vád is bűntethető.
2014. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem, hacsak konkrét anyagi károd nem származott belőle és nem tudod egyértelműen bizonyítani, hogy ő rágalmazott.
2014. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Mondom küldjed, egyszer mindenki lehet kicsinyes.
2014. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Ő volt az első rendes barátnőm , és egyszerűen iszonyúan érzem magam most , nem tudok semmit tenni ő viszont már fenyegethet zaklatással 2 SMS + 1 facebook üzenet után. Ez nagyon fair.
2014. jan. 4. 10:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!