Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya szakítás utáni bosszú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya szakítás utáni bosszú?

Figyelt kérdés

Nos vannak intim képeim az ex barátnőmről, egy nagyon csúnya otthagyás után ezeket a képeket szétküldeni az interneten az már túl durva bosszú lenne?

Jogi következmények is lehetnek?


2014. jan. 4. 10:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán bosszú. mivel ha r*banc, akkor senki sem fog meglepődni a r*bancos képeken.


Bosszút akarsz? Legyél jobb ember.

Vagy ha az nem megy, akkor károsítsd meg úgy hogy soha senki se jöjjön rá.


Sok módja van ha elgondolkodsz rajta, csak ne lehessen bizonyítani. Másik városban lakik. Ez kifejezetten nagy felületet ad a támadásra.

2014. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz egyébként nem csinálod a fesztivált. Az én exem is nagyon szemét módon viselkedett. Szintén terjesztett rólam hazugságokat, egyesével körbehivogatta a barátaimat, mondott nekik mindent, öngyilkossággal fenyegetőzött, meg mindenféle lelki terrorral próbálkozott.

Az élet bosszút állt a mentalitása miatt rajta, én pedig végignéztem. Hidd el, a bosszú akkor a legédesebb ha jéghidegen nézheted ahogy megfürdik a saját mocskában.

Már már perverz élvezet ez :)

2014. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Tipp: Nem tudod jobban megalázni, mintha az utolsó pillanatban segítesz neki, megsegíted, hogy ne bukjon túl nagyot. Örök életére bélyeg lesz neki a köztetek lévő különbség, és innen már nem nyerhet :)))

Nem mer a szemed elé kerülni :))) De persze el lehet húzni, lehet jóindulatúan keresni, hogy minél többször érezhesse ezt a megsemmísítő érzést. Az okos ember tud a legjobban kínozni ;)

2014. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 intrepid ***** válasza:
100%
Másik város nyilvános internetkávézójából ha elküldöd a képeket, még akkor is van az a veszély, hogy filmre veszik a forgalmat, és megőrzik. Nem érdemes ezzel játszani. Ha ő pufog ellened, az annak a jele, hogy még nem tudta feldolgozni a szakítást. Legyen ez neked elégtétel.
2014. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Nem ő egyszerűen lelépett és boldogan, csak neki ez ilyen öröm , hogy még meg is alázhat. Én visszafogadtam volna , mivel enyhébb sztorit adott le nekem mint ami valójában volt. De amikor mondtam , hogy visszafogadnám akkor tárta elém a durva valóságot , hogy nem egy ember dugta meg , és utána alázott meg. Mondtam , hogy ez nagyon csúnya szakítás volt...
2014. jan. 4. 10:47
 26/37 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti a levél fejlécéből elég egyértelműen kiderül melyik szerverről, mikor ment ki a levél (mi volt az smtp szerver neve) onnantól pedig a szolgáltató logjaiból kérik ki, hogy mi volt az IP. Nagyjából 20 perc mire megvan melyik internet cafe. A cafe naplójából pedig ujabb 10 perc megmondani melyik gép volt. A cafe -ban pedig vezetik ki melyik gépnél ült, hogy lehessen számlázni, egyből meglehet a név, de legalább a személy leírás. Nagyjából 24 óra alatt végig lehet vinni a dolgot, de a szolgáltatói log-hoz engedélyt kell kérni, igy pár nap alatt derül csak ki pontosan. És ez még csak nem is komoly munka. :) (nem kell proxyk mögé kukucskálni :) )
2014. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Már letettem az első ötletről igazából tényleg hirtelen jött , viszont nem tudom , hogy lehet olyanon bosszút állni akinek nincs lelke/lelkiismerete.
2014. jan. 4. 10:53
 28/37 anonim ***** válasza:

Nos az én exem hozzáment valaki máshoz, eltelt nagyjából 5-6 év, lebabázott 3 gyereket és látszólag minden boldog volt. Mindent tudtam, sok a közös ismerősünk.

Aztán a férje elkezdte csalni, a házassága széthullott, a lakás a pasié, elkezdett pereskedni, de addig mennie kellett.

Plusz a jogi huzavona a gyerekek elhelyezésén. Végül nem tudta átverni a lakhatást, a pasi kifizetett neki egy fél lakásnyit, amire másikra egyáltalán nem tellett.


A férjét is sikeresen elüldözte, állandóan szekálta, gonosz volt, a férje ezért csalta, és szabályosan utálta a csajt. Perverz élvezettel kerestünk neki egy pici lakást amihez még hitelt kellett felvennie, és nyomorog. De nem került az utcára. Tavaly előtti nyáron tudta meg, hogy nekem köszönheti, nem került az utcára. Állítólag sirógörcsöt kapott, és hetekig kivolt.

Ne tudd meg milyen lelki kielégülés volt ennyi év után.

Egy mumus lettem az életben anélkül, hogy egy rossz szót is szóltam volna.


Kutyából nem lesz szalonna, aki ilyen törvényszerű,hogy ráfizet. Csak idő kérdése :)

2014. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted, én majd szétküldöm, nem fog tudni kit perelni :)
2014. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Na jó csak vicceltem :D
2014. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!