Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya szakítás utáni bosszú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya szakítás utáni bosszú?

Figyelt kérdés

Nos vannak intim képeim az ex barátnőmről, egy nagyon csúnya otthagyás után ezeket a képeket szétküldeni az interneten az már túl durva bosszú lenne?

Jogi következmények is lehetnek?


2014. jan. 4. 10:24
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Van egy ötletem. Mi van akkor ha nem én rakom ki , hanem a napiszar.com az internet pöcegödre? :DDD
2014. jan. 4. 11:37
 32/37 anonim ***** válasza:
Szánalmas sz.aralak vagy. Szerintem szerezd vissza a hazug, megcsalós exbarátnődet, mert tökéletesen illik hozzád!
2014. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Oda s neked kelenel elküldened...

Nőjj fel..., de tényleg..ez annyira gyerekes...


A csaj szemét, de te kezdtél vele, tanulj ebből...


/engem is csaltak már meg, nagyon-nagyon csúnyán...és igaza volt annak, aki azt mondta, hogy a boldogság a legnagyobb bosszú...8 évvel azelőtt történt hogy férjhezmentem, 1 hónappal az esküvő előtt találkoztam vele, és részegen ostorozta magát, hgy miylen volt...tudod mit? Nem éreztem semmit, az ég adta világon semmit, ez neki rosszabb volt, pedig nem akartam bosszút állni, nem ért annyit, jobban fájt annál, hogy a bosszún gondolkozzak, én szakítottam, de akkor még szerettem annyira, hogy úgy se akarjak neki rosszat, hogy 6 lány az akivel tudom, hogy megcsalt, ebből 3-at közelebbről is ismerek.../

2014. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Joola ***** válasza:
100%
Értem én, hogy most iszonyat szarul érzed magad, de akkor sem teheted ezt meg. Ez a lány egyszer ajándékként adta neked azokat a képeket, még ha ki is cseszett veled, te valaha szeretted és megbecsülted, ez nem múlhat el egy pillanat alatt. Neked attól nem lenne jobb, hogy neki rossz, és én is azt tapasztalom, hogy mindenki visszakapja az élettől amit belerak. Ha nem akarsz több ilyen kapcsolatot, ne légy kicsinyes, hanem légy férfi és emelt fővel kerekedj felül. Nincs szexibb egy kemény, erős pasinál:) Dühöngj, piálj, ami kell, de aztán állj fel és tanulj ebből a kapcsolatból! A következőbe is teljes szívvel vesd be magad, mert ha nem így teszel, vissza sem azt fogod kapni. A lányt inkább sajnáld, hogy nem képes a szeretetre, hogy őt sem fogják sosem szeretni és ha ilyen marad, csupa felületes szánalmas kapcsolata lesz, míg neked esélyed van egy boldog életre.
2014. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Börtönbe is kerülhetsz miatta! De ha véletlen ellopják a laptopodat (amiről keletkezik rendőrségi jegyzőkönyv)és a tolvaj tölti fel a képeket a netre, azért te nem vagy felelős!
2014. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Igen, ez már túlzás lenne. Végül is azokat az intim képeket azért készíthetted el róla, mert bízott benned annyira, hogy nem fogsz vele visszaélni. Te mit szólnál hozzá, ha veled csinálnák ugyanezt? És igen, lehetnek jogi következményei, de azt hittem, hogy ez egyértelmű.
2014. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
nagyon csúnya dolog
2017. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!