Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves vagyok. Mennyi idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok. Mennyi idős pasi való hozzám?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, hogy 12-15 éves korig.
2008. szept. 16. 13:52
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
69%
Te inkább még tanulj, ne ilyen hülyeségeken járjon a fejed. Anyukádnak meg elment az esze, az tuti!
2008. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim válasza:
64%

Szia!

12 éves lánynak még olyan pasi való,akivel játszanak,és együtt tanulnak,magyarán 12 évesen még barátkozni kell nem pasizni.Anyukádnak meg mond meg,hogy a 12 éves lányát nem pasizásra kellene bíztatnia,hanem arra,hogy normális életet éljen.12 évesen még javában kislány vagy.NEked is jobb lenne ha tisztelnének a fiúk később,és szeretnének,nem pedig csak ki akarnának használni,nem?Ha ilyen korán kezded mindenki csak ki fog használni.

2008. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim válasza:
71%
semmilyen pasi nem való hozzád
2008. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
69%
12 évesen szerintem még nem akarj pasit,arra ráérsz még.Addig tanulj,barátkozz és ezzel még várjál nyugodtan.
2008. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem Anyukád is inkább barátkozásfélére gondolt, amit végülis nevezhettek "járásnak," ha akartok :) - de nyilván nem azt jelenti ez a kapcsolat, mint mondjuk ha 22 éves lennél. Persze később, ha kitartotok egymás mellett, bármi lehet belőle! :)

Abban is igaza van Anyukádnak, hogy kb. Veled egykorú fiú illik Hozzád. Szerintem a legjobb, ha kb. Veled egykorú, vagy csak kicsivel idősebb Nálad. De az sem tragédia, ha egyenlőre nem sikerül megfelelőt találnod - tudod, csak azért, hogy "legyen", nem kell a pasi! :)

2008. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
33%
26
2008. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
38%

a tiniszerelem más, szerintem is 12-15 eves fiúk azok, akikkel szinten vagy, ismerkedhetsz. az idosebbek mar maskepp gondolkoznak, mast akarnak.

de ha nem érdekelnek a pasik, az se gond, sőt :)

tényleg picit korai még

2008. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkább 12-14
2008. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Szerintem várj még vele. Persze tudom, ma korábban érnek a lányok. De vigyázz, mert ilyenkor lehet begyűjteni hatalmas csalódásokat, és baj is lehet. Ha idősebbel kezdenél, gondolj bele, máris pedofíliának hívnák a dolgot.

Ha szerelmes vagy, az jó, ha eljárogatsz egy kedves fiúval normálisan ide-oda, pl. séta, fagyizás, korizás, az jó! De ne hűbelebalász módjára. Vigyázz Magadra!

2008. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sok jó választ írtak ide. Valyon miért csak 50%-ig hasznos mind? De igaza van az embereknek. Ha az én anyámtől kérdeztem volna ilyesmit egy pofonnal válaszolt volna. Nem szabad semmit elsiettni. 16 éves voltam mikor elkezdtem a srácokkal ismerkedni, és 19 mikor úgy igazán pasizni kezdtem. Szerintem nem maradtam le semmiről. Tanulnod kellene, hiszen még nagyon fiatalka vagy.
2008. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!