Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves vagyok. Mennyi idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok. Mennyi idős pasi való hozzám?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, hogy 12-15 éves korig.
2008. szept. 16. 13:52
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy attól is függ hogy milyen érett vagy fejben, anyukádnak van igaza, de én ezt 11-16-ra javítanám.

Ilyenkor is nagyon hiányozhat egy ember aki csak téged szeret, és már nem vagy kislány, és igen korábban érünk ezért korábban is pasizunk.

2008. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
26%
40-45 éves kedves bácsik megtanítanak, hogy hogyan pasizz és mit csinálj, hogy a kedvükben járj.
2008. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim válasza:
71%
te még szerintem azon gondolkodjál hogy milyen pizsamát vegyél fel este!
2008. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
61%

Anyukádnak nincs igaza kb 75-és a halálközt. Azok már elég szenilisek ahogy,hogy gondolkodásban ott legyenek ahol te. S nem tehetnek benned nagy kárt.



Komolyan mi a fenének akarsz TE pasizni? Tanulj és érjél még. Vagy 13 évesen szülni akarsz? Mert akkor hajrá? Vagy fél anyukád, hogy mire megöregszik nem lesz nagymama most kar babázni de ő nem akar már szülni ezért ezt rád hagyja?

2008. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
68%
Egy 12 éves lánynak még ne ezen járjon az esze. Örülj,hogy nem kavarnak be az életed be. Álmodozz tanulj, okosodj és majd amikor itt lesz az ideje eljön a herceg. Kb 17-28 évesen ráérsz ebbe kezdeni. Addig a suli és otthon a család legyen az első, meg a hobbik. Ja és inkább jár el a barátnőiddel mint fiúkkal.
2008. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
49%

Azon gondolkodom, hogy akik a sok elutasító választ írták, nem voltak 12 évesek? Nekem már az óvodában is volt "barátom", és ha bárkit megkérdezek, nekik is volt.

Igen, 12 évesen is lehet egy lány szerelmes, de persze ez másfajta szerelem, mint a felnőtteké. Inkább egy veled egykorú fiúval barátkozz, de a szexre még valóban éretlen vagy.

Örülhetsz, hogy anyukáddal erről a témáról is lehet beszélni, és nem egy pofonnal reagált a kérdésre.

2008. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
45%
Te inkább tanuljál és ne a pasikon járjon az eszed 12 évesen!
2008. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 bendzso ***** válasza:
88%

jaj, a régi szép idők :) emlékszem, nekem is volt szerelmem 12 évesen, három évvel volt idősebb nálam és tudomást sem vett rólam. megsúgom ,már oviban is volt szerelmem, aki megmutatta a kukiját :) jaj 12 évesen még az ember nyugodtan lehet szerelmes, semmi következménye nincs, még a maga kis rózsaszín világában éli meg, h jaj, rámnézett! ez olyan jó :)fúúú és ha még brad pitt nézett volna rám, na akkor végképp elolvadtam volna :)

de bőven ráérsz még a komoly pasizásra! örülj neki, h csak álmodozol, nem szól rád senki, h miylen ruhát veszel fel, nem kell aggódni, h megcsalt e vagy sem, egyedül maradsz e a gyerekkel vagy sem, nincsenek anyagi gondok, csak a szerelem önmagában. és ne kor szeirnt válogas, hanem haverkodj azzal, aki szimpi. a négy öt, vagy esetleg három négy évvel idősebb fiúk úgysem állnak még szóba veled, mert ők a nagy fiúk (ne adj isten már cigiznek is, mert annyira nyga fiúk), a még idősebbek, meg...hmmm. azoktól túl sok jóra ne számíts.

2008. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
48%
Veled egykorú. Gondolom nem arról van szó, hogy "felnőtt" kapcsolatot akarsz, mert a szex tényleg nem kell még neked. De nem tudom, miért felejtik el a válaszadók, hogy ők is voltak ennyi idősek. 12 évesen nekem mondjuk csak filmsztárok voltak a szerelmeim, de a legjobb barátnőm az unokatesómmal "járt" Ez a nagy járás annyiban merült ki, hogy egy busszal mentek haza suli után és fogták egymás kezét, néha elmentek fagyizni és egyszer együtt tanultak. Ezzel nincs semmi gond. De tényleg ne akarj magadnak idősebb pasit. A 15 már szerintem idős hozzád, én, ha jól emlékszem, 15 évesen már éltem nemi életet, vagyis 15 évesen vesztettem el, komoly kapcsolatban. Szóval szerintem 12-13 éves fiú lenne hozzád való. De ne görcsölj rá, ha találkozol egy szimpatikus fiúval, akivel jól megértitek egymást, azzal nincs semmi gond, de szerintem fölösleges keresgélni, attól csak menekülnek a fiúk, ha egy lány mindenáron pasit akar magának.
2008. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim válasza:
55%

már bocsánat de nemlegyetek már vele szemetek...

figyelj ha szerelmes vagy de ugy igazán akkor megtudod, érezni fogod

2008. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!