Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves vagyok. Mennyi idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok. Mennyi idős pasi való hozzám?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, hogy 12-15 éves korig.
2008. szept. 16. 13:52
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Másoknak üzenem hogy nem kellene szegényt ilyen durván leszólni, főleg nem az anyukáját szidni! Igaz hogy komolyabb kapcsolat még nem igazán kellene ennyi idős korban, de szerintem egy korodbeli fiú, aki 12-13 éves, pl az egyik osztálytársad az nem olyan nagy korkülönbség. Nekem is volt "barátom" ennyi idősen, szerintem normális ha egy 12 éves lány már ismerkedik a fiúkkal, persze csak bizonyos mértékig. Például sétáltok néha, együtt tanultok, megölelitek egymást, puszi meg iylesmi. Továbbmenni 2-3 év múlva is bőven ráérsz :) Remélem, segítettem neked :)
2009. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
20%
Sztem maradj még 1 kicsit Ken-nél:D
2009. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg ugrókötél? vagy barátnők tényleg amiket itt irnak nem hülyeségek !!!!!!!!!!!! Nem kell neked fiú ugyanmár.....minek kéne öszintén ? Azt még megértem hogy tetszenek a tini sztárok "no thankx+ és stb....na igy hogy álmodozol igy oké nincs semmi baj de pl.koncentrálj arra hogy milyen leszel év végén tanulásban milyen könyvet olvasol ki nyári szünetben vagy hasznos dolgok gyöngyfűzés vagy menj táborba kisállatokkal foglalkozz :) Hát nagyjából ennyit tudtam összeszedni ami sztem tényleg jó dolgok és hogy meg fogadod vagy sem azt te döntöd el
2009. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

na most nem azért utolsó, de nem gondolhatod komolyan... valahogy nem hiszem el, hogy te ennyi idősen ezt csináltad :D najjjó...most elképzelem ahogy fűzögeted a gyöngyöket XD

nah nem szemétkedek pusszancs neked (L)

2009. máj. 25. 20:06
 45/60 anonim ***** válasza:
24%
pff :DDD 12 évesen pasit, azt se tudod mit kell kezdeni vele :D majd úgyis kialakul ;)
2009. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim válasza:
48%

13-14

L/12

2009. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim válasza:
39%
Szerintem meg nyugodtan pasizhatsz !!!! És anyukádnak igaza van !!!!!
2009. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim válasza:
0%
Ráérsz:)majd 4 év múlva vagy 3 :)
2009. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 BubbleBumm ***** válasza:
0%

12 évesen csak a tanuláson és a barátszerzésen járjon a fejed,ráérsz még,3-4 év múlva már gondolkodhatsz pasin,de addig csak szerezz barátokat.

Anyukád meg butaságot mondott.

Nem hiszem hogy az a célod az életben,hogy másoknak legyél kiszolgáltatott,hanem hogy örökkön-örökké a párod mellett töltsd el az életed hátralevő részeit.

15 évesen egyáltalán nem gondolok a pasizára,pedig a velem egykoruaknak már van barátjuk. Egyszerűen nincs rá szükségem...

2009. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim válasza:
a fiuk téll később érnek mint a lányok.pl. veled kb. egy 14 éves FIU gondolkodik egy szinten..szval. 12-13-24
2010. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!