Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves vagyok. Mennyi idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok. Mennyi idős pasi való hozzám?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, hogy 12-15 éves korig.
2008. szept. 16. 13:52
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
60%
Ide csak nagymamák írnak válaszokat? Érdekelne az átlagéletkor, komolyan. Ti tényleg nem voltatok ennyi idősek? Mert persze mind azzal jöttök, hogy ti ennyi idősen így meg úgy... Én 12 évesen már állatira nem babáztam. Amúgy 21 vagyok. Alsóban babáztam, ja, de nem 12 évesen. Maradjatok már ezzel a babázással. Nekem oviban is volt "szerelmem", és ez nem csak mostani dolog, 100 éve is így volt ez, ha egy kislány egy fiúval többet beszélgetett, megfelezték az uzsonnájukat, stb., akkor ők "szerelmesek" voltak régen is, nem csak manapság. Csak akkor még nem pasinak mondták. Ma meg igen. 12 évesen nekem fiú levelezőtársam volt, akit a pasimnak hívtam. Nem hiszem, hogy ezzel baj lenne.
2008. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
56%

Utolsónak nem hiszem,hogy a kérdező arra gondol amire te. Ha jól értem a mai lányokat akkor ők már véresen komoly kapcsolatokra gondolnak 12-13 évesen. Amikor már lefekszenek egy fiúval ennyi idősen. Én 33 vagyok két gyerekem van és 12 évesen nem ez volt a legnagyobb bajom,hogy fiúkkal ismerkedjek. Fiú levelező társam csak 15 évesen volt és nem hívtam a pasimnak. amikor szerelmes letten 15,5 voltam. 6 évig jártunk azt hitték ő lesz a férjem de más lett. Szóval hiába rohan a világ 12 évesen nem kel így gondolkodni a fiúkról.

Lehet 33 évesen nagyon maradi vagyok a témában de vállalom.

2008. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén semmilyen. Még nagyon kicsi vagy a pasikhoz. Inkább a tanuláson járjon az eszed. Pasizni ráérsz pár év mulva is.
2008. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
Ezt azoknak küldöm, akik ilyen babázásos vackot írtak: elég furák vagytok, szerintem fejreejthettek titeket, mikor megszülettetek, hogy 12 évesen babáztok... de szerintem még most is barbiztok, meg a homokozóban főzöcskéltek. Van egy csomó fórumos oldal, ott dicsekedjetek a babázással. Ez kérdéses oldal, itt a kérdés(ek)re kell válaszolni, nem regényt írni, hogy milyen volt a TI időtökben.
2008. okt. 31. 14:23
 35/60 anonim válasza:
71%
nyugodtan le lehet pontozni. Én pont az ellenkezőjét mondom mint a többiek. Nyugodtan 12-15. Én pl sokkal jobban tanultam ha volt valakim. Sokkal jobban odafigyeltem hogy mit csinálok. Szóval szerintem pasizz nyugodtan, bizonyos kereteken belül...
2008. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
36%
Inkább tanul és ne a pasikon járjon az agyad!
2008. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

utolsó válaszadó, aki azt írja h tanuljak:

inkább tanulj te, és neked se a pasikon járjon az agyad!!

2008. nov. 9. 14:46
 38/60 anonim ***** válasza:
69%

Mért sértődsz meg?Hisz te kérdezted...Én 20 éves vagyok a hugom 10 és fél..és jó hát nyilván mindig szerelmes , de konkrétan pasizni...az azért sajnos a mai fiataloknak már mást jelent, azért hadakoznak így ellene, de ami igaz az igaz nekem sem járt fiúkon az eszem 12 évesen, (pedig nincs nagy korkülönbség köztünk), de azért egy 15 éves fiút nem ajánlgatnék neked..azok már bőven lehet h nem csak csókolozni akarnak pl..

Nyugodtan kezd el randizgatni, ha van egy szív szerelmed, de tudd h hol a határ(ami 12 évesen max a csóknál van sztem)

Sok sikert!:)

2008. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
48%

hany eves pasi illik hozzad?

mondjuk kb. 35, aki az apukad es helyreteszi a gondolkodasodat:-)

2008. dec. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim válasza:
57%

nem tom miért kell leszólni a kiskorúakat és kell küldeni játszani.

14 vok és fiú van barátnőm csináltunk is már együtt dolgokat de az nem ide tartozik--nos nyugodtan pasizzál be az anyukádnak igaza van a többi meg sz.rja össze magát!!

na!!

egyébként nekem is 12 évesen volt már barátnőm!!akkor még csak csók volt!!!!!

2009. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!