Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves vagyok. Mennyi idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok. Mennyi idős pasi való hozzám?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, hogy 12-15 éves korig.
2008. szept. 16. 13:52
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a lány a "pasi" szót azért használta, mert egyszerűen így beszélnek a gyerekek. Nem hiszem, hogy szexre gondolt. Gondolom, megkérdezte anyukájától, hogy milyen korú fiúval tudna barátkozni. Az én lányom is így beszél, és nem szexuális kapcsolatra gondol. Tök jó, hogy az anyjával ilyesmiről tud és mer beszélni.

Szerintem 12-13, a 14 évesek már egy nagyobb korosztály, és többet akarnak, mint a 12 évesek.

2008. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim válasza:
53%
Majd 10 év múlva ted fel a kérdésed, ha addig nem volt semmi. Bőven van időd. Inkább tanulj, hogy a jövőbeli pasik egy intelligens, diplomás lánnyal járjanak, ne pedig egy 17 évesen már kiélt, buta csajjal.
2008. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
61%

Minek neked pasi? Játszópajtásra van szükséged. Hidd el bőven van időd, hogy felnőttesdit játsz! 10 év múlva vissza fogod sírni a elmulasztott gyermekéveket.


Egy most 22 éves ismerősöm 13 évesen vesztette el a szüzességét. Azóta is rendszeresen vannak pasijai. Senki nem hajlandó vele komolyabb viszonyt kezdeni, mikor meghallják, hogy mióta pasizik és, hogy 3-4 havonta másikkal van. Sőt ha valakivel van akkor egy másikkal kavar.

Szóval enyhén szólva is olyan embernek nézik őt a fiúk, akit könnyen meg lehet kapni, de nem érdemes vele hosszabb ideig együtt lenni.

2008. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
36%

hat haljatok,szegeny lany...

igen lemaradtatok,ez a vilag fejlodik,nem fogunk 16 eves korunkig babazni,persze sokan ti is ezt csinaltatok,mar felnottek vagytok,perszehogy csak okoskodtok.... ez van,el kell fogadni,en is 13 vagyok es volt mar baratom,de normalis,jol megvoltunk,sex nelkul persze.monjduk en azert korabban ertem mind mas velem egykoru.pl: az osztalyban is. es nem bantam meg

2008. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
48%
Picikém aki az előző választ írtad. Előbb tanulj meg helyesen írni aztán járjon az eszed a fiúkon!
2008. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
48%
Még valami HÁT-tal nem kezdünk mondatot!
2008. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 14 éves a barátom, szerintem korban illik hozzám. :D Amúgy is a fiúk később érnek :P De 14 évtől felfelé nem mennék nagyon. Én nagyon szeretem a barátomat, úgy érzem, hogy elég érettek vagyunk egymáshoz és egy kapcsolathoz :)
2008. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
24%
Nah szal en 12 eves vagyok es 18 eves a pasim:DDDDDD
2008. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
56%

Ehh..Ez elég vicces.12évesen?Ha nekem 12 évesen ilyenen járt volna az eszem,és esetleg megkérdeztem volna anyut h hány éves pasi illik hozzám hát kinevetett volna..Ha anyud aztmondta h 13-15-ig az elég morbiid:)

Mondjuk ha uncsi egyedülo barbizni,akkor megértem,hogy vágysz egy pasi után,mondjuk ajánlom figyelmedbe,a barátnőket:D

Most nemazért,de nekem 12 évesen eszembe sem jutott ezen gondolkodni..

12évesen én a baátnőimmel kb teát főztem a barbiknak..Nahjóó azért nem..:D

Szóval sztem maradj a tanulásnál,és a barátnőknéél:D

2008. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem még nem kell pasizni ennyi idősen!Anyukád s eugy gondolta szerintem!Ha barátkozni akarsz akor 12 éves fiukkal próbálj meg mert a többi már nem csak együtt tanulni akar meg babázni!Az 1 ik elöttem szólónak csak annyit irok h. elég hülye a felfogása ha ilyenre gondol h. 13 évesen terhes lennél.Attól még mert kicsit felnöttesebb akarsz lenni mert van pasid attól még nem kell vele ágybabújni!
2008. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!