Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a korláton állt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a korláton állt, megpofoztam?

Figyelt kérdés

A barátnőm 3 sràc haverjával az erkélyen a betonból készített korláton álltak. A 7-dik emeletről. Akkor értem haza, az első rekacióm az volt,hogy megvártam amíg leszállnak és lekevertem a barátnőmnek egy pofont aztán megràngattam a haverjait és kiabáltam mindenkivel. Forrt bennem a düh, elmentek otthonról nekik????????? És ha baja esik a páromnak? Ez nem normális, kihozta belőlem az állatot.


Azóta hatalmas bűntudatom van és tükörbe nem tudok nézni. A barátnőm haragszik, szóba sem akar állni velem, de még együtt vagyunk.


Ti is megijedtetek volna? Nincs mentség arra amit tettem tudom.


2017. júl. 9. 00:44
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
19%

én meg azt mondom, aki egyszer kezet emelt egy nőre, megteszi újra.


mindig lesz az ilyen számára valamilyen ok, amivel meg tudja ideologizálni az erőszakot.


én nem törnék pálcát a csaj felett, és nem nevezném gyerekesnek.


csomó fiatal felnőtt van, akiknek az adrenalinlöketet az jelenti, ha vmilyen extrém sportok vagy élethelyzetet próbálnak ki.


ne felejtsük el, haverokkal együtt volt.


akkor mindenki hülye és infantilis, csak a kérdező felnőtt és normális???


mi csak annyit tusunk a szituról, amennyit a kérdező megosztott, szóval nem tudjuk, hogy mi célból másztak ki.


vannak ilyen emberek, akik bátrabbak, bevállalósabbak, nem kell ítélkezni.


az erőszak viszont elítélendő, nem tudok olyan szitut elképzelni ffi és nő között, ami legitimálná.


persze, lehet mentséget keresni, meg vadul bólogatni, hogy igaza volt.


közben meg ott van vhol a csaj, akit megvert a párja, és aki jogosan dühös.


gondolnátok, ha minden úgy lenne, ahogy a kérdező vázolja, akkor a csaj ennyire kerülné és meg lenne sértődve??


a csaj viselkedése igazolja a legjobban, h. ő ezt erőszaknak élte meg.


és mindig az áldozati pozíció a lényeges, nem a ti okoskodásotok, még csak nem is az enyém, hanem, hogy az áldozat szubjektíve hogyan éli meg a szitut, hogy megütötték, minek tartja.


ez a csaj erőszaknak tartja, és csak ez számít!!!!

2017. júl. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
78%

"csomó fiatal felnőtt van, akiknek az adrenalinlöketet az jelenti, ha vmilyen extrém sportok vagy élethelyzetet próbálnak ki."

Most majdnem mondtam valamit. Ez hol extrém sport szerinted ? Ez szimpla hülyeség. Az extrém sportoló azért használ biztosítást. Itt nem hiszem, hogy a csajon volt kötél, karabiner vagy ernyő, de remélem a kérdező majd leírja. Tipikusan olyan helyzet, hogy csinálhasd amit akarsz felelősség és következmények nélkül. Oké, csináljátok, lehet, hogy nem fog senki bántani érte, de ha kiesel a hetedikről akkor belehalsz akár milyen véres a szád.

30/f

2017. júl. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
10%

azt mondtam, h. extrém sportok ÉS élethelyzetek.


szerintem semmi alapod egy számodra vadidegen nőt megítélni v. elítélni.


mivel többen voltak, számomra ez releváns információ.


ha egyikük hülye is volt, a többi lebeszélte volna, ha igazán gáz a szitu.


de vmennyien részesei voltak, ami azt jelenti, hogy közel sem volt olyan gáz, mint kívülről megítéled.


és igen, a felnőttség kritériuma, hogy felelsz a testedért, és jogod van azt tenni vele, amit akarsz.


mert felnőtt vagy, mert szabad akaratod van, mert a tested a tiéd, mert az életed a tiéd.


és felnőttként nem kell eltűrnöd, hogy egy másik felnőtt kezet emeljen rád.


ebben a sztoriban az egyetlen veszélyes elem a kérdező volt, nem a korlát.

2017. júl. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
17%

"70%-os meglátszik hogy te pont azért vagy ilyen hülye mert nem kaptál elég pofont"


ez igazán leleplező mondat, hogy te mit gondolsz a nők elleni erőszakról.


pont azért vagyok ilyen, mert nem vertek, hanem tiszteltek engem és a döntéseimet is.

2017. júl. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy többen álltak a korláton, csak még veszélyesebb volt. Meginog az egyik, mit csinál a többi ? Ösztönösen utánakap. 70%-es ne erőlködj, itt tényleg nincs igazad. Persze. Lehet, hogy nem kellett volna megütni a csajt, elég lett volna kedélyesen rájuk rikkantani, hogy "drágáim megjöttem". Ha a te párod csinálta volna ezt és erre érsz haza, akkor mit csináltál volna ? Gondolom érett felnőtt módjára elmondtad volna neki, hogy ez veszélyes aztán kaptad volna rá a saját dumád, hogy az ő teste. Ne röhögtess.

30/f

2017. júl. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bizonyára megijedtem volna. Gyerekem is van, tudom mit jelent nagyon félteni valakit, akinek nincs veszélyérzete. De amit csináltál, arra nincs mentség.
2017. júl. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
14%

30 éves fiúka, nem fogsz engem meggyőzni arról, amiről meg akarsz.

felőlem szarhatod itt a szót, megmondtam a magamét.


az isten mentsem meg attól a faszitól, aki azért ver meg, mert meg akarja óvni a testi épségemet.



ne fogok egy hozzád hasonló majommal vitatkozni, aki magyarázni akarja a bizonyítványt.


a csaj felnőtt ember, ha kar, kiáll a tetőre, ő felel magáért, és senkinek nincs joga bántalmazni őt ezért, senkinek!!!

2017. júl. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
59%
Fiúka ? Ugyan-ugyan. Persze álljon ki nyugodtan, essen le és szelektálódjon ki a kisasszony. Azt csinál a testével amit akar, az tök jó, mert, ha leesik a csávót még rángatják be a rendőrségre, utána bíróságra tanúskodni arról nem is beszélve, hogy elvileg szereti, tehát meghal egy hozzá nagyon közel álló személy, ezt is dolgozza fel ahogy tudja. A te gondolatmenetedet követve a srác is csak azt csinált a testével amit akart nem ? Meglendítette a karját, hiszen az ő teste a csaj pofikája meg ott volt, mert hát az meg az övé. Nem értem a problémádat. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy akkor mi lenne a véleményed, ha a kérdező nem ad pofont vagy éppen leesik a leányzó. Vess meg érte, hogy az a magánvéleményem, hogy a kérdező viselkedése érthető és nem vadállat. A további vitával meg érdemes lenne várni, mert még az is lehet, hogy a 3 "haver" valami tudatmódosító hatású szert osztott meg kedves négyükkel, akkor meg már lehet, hogy más lenne a vélemény is. Jó éjt nem tudom hány éve csajszika. :)
2017. júl. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
1%

lécci, ezt ne csináljátok, mert nagyon visszatetsző.

nem kell itt védeni a kérdezőt, és démonizálni, infantilisnek nevezni a másik 4 embert.


ha drog hatása alatt történt volna, az kiderült volna a kérdező szövegéből, említette volna, h. a csaj rosszul lett, vagy fura volt.


de nem!


a csaj józanul reagálta le a történteket.


ha a kérdező gyereke lett volna, max. akkor emelhetett volna rá kezet, de akkor sem, mert az nyilván az ő, mint felnőtt, apa felelőssége is lett volna, ha a kiskorú felügyelet nélkül kimászik.


de itt 4 felnőttkorú ember tette ezt meg.


és ez nagyon fontos info!!!

4 felnőtt ember mászott ki.


nincs több kérdésem, az erőszak elfogadhatatlan, meg hogy rázogatta a haverjait is.


engem próbált volna megrázni, azonnal feljelentettem volna!

2017. júl. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
80%

Akár mennyi idős is légy, őszintén csodálom, hogy életben maradtál. Nem az infantilis emberek vannak demonizálva, hanem "felnőtt" kritizálva, akiknek több felelősséget kellene tanúsítani a saját testi és a környezetük lelki épségét illetően. Természetesen nem a mi dolgunk befejezni valakinek a nevelését, az a szülők dolga. A korlátra meg ne álljatok, mert veszélyes. kb ennyi. Remélhetőleg kapunk még infót.

30/f

2017. júl. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!