Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a korláton állt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a korláton állt, megpofoztam?

Figyelt kérdés

A barátnőm 3 sràc haverjával az erkélyen a betonból készített korláton álltak. A 7-dik emeletről. Akkor értem haza, az első rekacióm az volt,hogy megvártam amíg leszállnak és lekevertem a barátnőmnek egy pofont aztán megràngattam a haverjait és kiabáltam mindenkivel. Forrt bennem a düh, elmentek otthonról nekik????????? És ha baja esik a páromnak? Ez nem normális, kihozta belőlem az állatot.


Azóta hatalmas bűntudatom van és tükörbe nem tudok nézni. A barátnőm haragszik, szóba sem akar állni velem, de még együtt vagyunk.


Ti is megijedtetek volna? Nincs mentség arra amit tettem tudom.


2017. júl. 9. 00:44
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
62%

A lányra egyértelműen ráfért egy atyai pofon, ez nem kérdés.


Te viszont a párja vagy, és nem az apja, nincs közöttetek alá-fölé rendeltségi viszony, és soha nem szerencsés, ha valamelyik fél felveszi a kapcsolatban a mindent tudó szülő szerepét, még akkor sem, ha az első pillanatban jogosnak tűnik (főleg mert egy idő után már nagyon nem csak a jogos.esetekben lesz ő az apuka/anyuka).


Szerintem ez a kapcsolat mindkét részről véget ért. Te kezet emelték rá, és mindezt a férfi nő viszonyból kilépve, ő pedig az éretlen viselkedésével már inkább egy óvni való gyerek a szemedben, nem a társad.

2017. júl. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%

Abban a formában ahogy 23 írta már teljesen helyes.

30/f

2017. júl. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
0%
Látom a funkcionális analfabéták még mindig csak 1 sor alapján pontotni tudnak, érvelni viszont nem tanultak meg.
2017. júl. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Nem kell, hogy kezet emeljen rád a férfi anélkül is keményen bánthatnak szavakkal érzelmi zsarolással. Amikor bántalmazásra gondolunk mindenkinek a fizikai bántalmazás jut eszébe pedig nem csak testi bántás létezik sőt! Egy megcsalás vagy akár bármilyen más árulás bántja és összetöri a lelkünket, ami ugyanúgy tud fájni mint a testi sérülés. Sőt néha nehezebben is gyógyul. Mégis, a nők nagy része, hajlamos arra, hogy figyelmen kívül hagyja ezeket a jeleket mert nem akarja vagy nem tudja elhinni hogy az ő párja ilyesmire képes lehet. Akkor bezzeg nincs ekkora felháborodás. De nem kívánok belemenni a részletekbe, mert ez nem ide kapcsolódik.Szerintetek én nem beszéltem a baràtnőmmel a történtekről? Nem akartam vele megbeszélni higgadtan a dolgokat? Most

Nagyon óvatos és körültekintő vagyok ha vissza akar fogadni .Minden körülményt meg kell vizsgálnunk. Ezek a tettek a bizalomra és a tiszteletre vannak káros hatással ezért nagyon keményen kell dolgoznia mindekettőnknek ha újra akarjuk építeni a kapcsolatunkat. A pofozkodás nem ismétlődhet meg, képtelen lennék újból megütni. Nem is gondolkodtam csak cselekedtem, de legközelebb rá bízom a dolgok menetét,ha megakar halni, az életével jàtszani csak annyit kérek szóljon előre és szakítsunk, nem tudom hogyan tudtam volna feldolgozni a halálát. Senki sem érdemel ilyen bánásmódot, azt gondoltam szinte lehetetlen újraépíteni egy egészséges kapcsolatot ezek után. Legjobb, ha továbblépünk és egy olyan emberrel keressük a boldogságot, akit szeretünk, aki viszont szeret minket és elsősorban tisztel és nem akar a panel házban a 7-diken hősködni a korláton.Én megismertem azt a fajta szerelmet, amelyet a legigazabb, és a legmélyebb jelzőkkel illik bemutatni. Amelyben egy úton járunk, de ez nem jelenti azt hogy folyton kéz a kézben sétáltunk évtizedeken át. Nem. Ezen az úton hol szorosan egymás kezét fogva haladtunk a  jövő felé, hol egymástól méterekre sétálgattunk. És ha nincs is, mert nem volt mindig pezsdítő boldogság ezen az úton, akkor is érezhető a szerelem jóságos érintése.Olykor sok gond és teher tépázta a kapcsolatunkat. Körbenézek az ismerősök és barátok között, és azt látom, hogy sorra mondják ki a válásokat, és haraggal válnak el a nem is olyan régen még egymást dicsőítő párok. De ennek ellenére is hiszem, hogy van olyan szerelem, amely ha kissé szentimentálisan is hangzik, de örökre szól. Amely szilárdan áll minden viharral szemben. Szerintem egészen eddig az én kapcsolatom ilyen volt.

De az ilyen egekben köttetett szerelembe is csöppenhet az élet minden keserű, gonosz, ádáz, alattomos elemei közül. De a két ember ilyenkor is egy utat jár, csak amíg az egyik homokvárat épít, addig a másik kavicsokat dobál. De nem kerülnek ki egymás látómezejéből, karnyújtásnyira távolodnak csak el, hogy ha baj van, azon nyomban segíthessenek egymásnak. Rengeteg időt töltöttünk egymás életébe. Mégis egy évtizednyi idő semmi és mégis sok egy ember életében. Nem tudom, hogy a szerelemi gubancos szálak hogyan képesek némely sérelmeket begyógyítani. A közös út tudom, hogy megbocsátást, fájdalmat, szenvedélyt, boldogságot, vigaszt, erőt, célokat, álmokat tartogat. Hatalmasat hibáztam, nem vagyok büszke arra amit tettem. Egyrészről nagyon bánom ami történt, másről viszont kellett az a pofon különben sosem lesz vége. A haverjaival nem először csinált ilyen dolgokat felnőttként. Lassan egy éve,hogy hajmeresztő hü*geket kezdett el csinálni. A haverjai beszálltak a kocsiba ő pedig a furgon oldalsó lehúzott ablakàba kapaszkodott, làba alatt gördeszka és úgy vezettek a fiúk. És ha megcsúszik? Ha másokat is veszélybe sodortak volna? Ha karambolóznak? A bulikból pedig úgy jött haza párszor,hogy összeesett az ajtóban, vagy a saját làbàban botlott el. Már nem számolom,hogy hányszor kellett a zuhany alá állítanom, hányszor álltam a wcnél amíg kijön belőle minden és utána berakom az ágyba. A sràcokkal együtt dolgozik, kollégák. Azt gondolom minden megváltozik végre és komolyan helyre hozhatjuk ami elromlott. A békülést együtt kezdeményeztük, most viszont eltávolodott tőlem, talán fél, haragszik, rendben.. legalább valamit érez irántam. Még ha dühöt is. Utàna majd beszélünk, de most időre van szükségünk.

Nem kértem,hogy védjetek,nem helyes amit csináltam, de nem fogok kertelni ha visszaforgathatnám az időt akkor is ugyan ezzel a dühvel, félelemmel lekevertem volna egy pofont neki. A srácokat pedig tiszta szívemből gyűlőltem, azt sem értettem mit keresnek a lakásunkon, a pia megint elvolt szórva a lakásban, konyhában, nappaliban, földön. A cuccaik szanaszét ők meg kint röhögnek és azon nevetnek,hogy kint állnak az erkély korlátján.

Nem, nem ütöm meg többet! De senki ne mondja nekem,hogy ha a párja ilyet csinál akkor majd ez lesz a reakció. "Drágam, picikém ilyet nem csinálunk, gyere le kérlek, jó? Na, fogadj szót kérlek! " Aztán megsimogatod a karját és megvàrod amíg megcsúszik és kizuhan. Hagyjuk már, még jó,hogy nem dícsérem meg. Nem ismertek, ne mondjátok meg,hogy mit tennék legközelebb! Most pedig lehet azzal jönni,hogy a legnagyobb b****asz vagyok már két okból is. Csak hogy nem érdekel, mert nem ismertek. Nekem ez a nő a mindenem, soha nem akartam kezet emelni rá, nem akartam bántani. Egyszerűen ő jelenti számomra a mindenséget, soha nem szeretnék lemondani róla. Tudom,hogy hiba volt a pofon. Nem volt jogom hozzá,nem várom,hogy megértsétek.

2017. júl. 9. 05:28
 25/43 anonim ***** válasza:
75%

Én csak azt nem értem, hogy minek vagy együtt egy ilyen felelőtlen kislánnyal.

Jobb lenne nektek külön. Ennyi a véleményem.

2017. júl. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
78%

"Hatalmasat hibáztam."


És ő, aki piásan kiállt az erkélykorlátra a 7. emeleten???

2017. júl. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Nálam a gördeszkás eset kivágta volna a biztosítékot annyira, hogy szakítottam volna.
2017. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok ti együtt,ha ő ilyen bulizós,nem tud nyugton maradni ? Te meg mindent elnézel neki.
2017. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Engem ezen felul meg ezeknek az idiota sracoknak a kozelsege zavarna. Ne haragudj, de legyel egy kicsit kevesbe naiv, mert gyonyoruen irsz a kapcsolatotokrol, de vajon ez forditva is igy van?

Lehet, hogy a baratnod valamit kompenzal ezekkel a hulyesegekkel.

2017. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
39%

Látom, megjöttek a megélhetési feminácik, akik osztják az észt infantilizálásról meg extrém sportokról, de még a szöveg megformázása is kihívás elé állítja őket.

Istenem, ilyen szűklátókörű embereket... Persze, most mást se hallani tőlük, mint hogy a csajnak joga van azt tenni a testével, amit akar, és így tovább... ha viszont ne adj isten leesne a hetedikről, jönnének az összeesküvés-elméletek, hogy "biztosan a pasija terrorizálta, és öngyilkos lett". "A patriarchátus áldozata". Meg a többi ostobaság.



A kérdezőnek annyit tudok mondani, az erőszak nem szokta megoldani a problémákat, egy pofon rossz válasz egy kérdésre. A csajod egyébként is elég infantilisnek tűnik, nem hiszem, hogy egy pofontól elgondolkodna, hogy az életével játszik, hanem legfeljebb megsértődik a dolgon. Ha együtt is maradtok, készülhetsz arra, hogy a következő tíz évben minden alkalommal, ha vitáztok, fel fogja emlegetni a dolgot. Mindenesetre igyekezz és legközelebb fogd vissza magad, a fizikai erőszak csak elmérgesíti a helyzetet.

2017. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!