Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívom valahová a lányt - ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívom valahová a lányt - ha vonatozni, vagy tömegközlekedni kell, az miért kizáró ok? Ciki, a többi utas miatt, kényelmetlen, derogál, inkább kocsival, egyéb? Pl. Egy Badacsonyi kirándulásra, Egri várnézésre, ilyesmi cca. 200 km-es távra gondolok.

Figyelt kérdés

Pest megyei faluban lakom, helyben mondhatni nincs semmi, unalmas, először még elmegyünk cukrászdába, vagy sétálni, a helyi tóhoz... aztán eszembe jut, hogy még nem is voltam Szegeden, menjünk már el megnézni, és jön a kifogás, hogy az messze van, meg sokáig tart, meg amúgy is vonatozni kellene, szóval inkább maradjunk itthon filmezni... Mivan?! Lányok, mégis mi a gond egy ilyen kirándulással?

31/F


2022. júl. 29. 12:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kényelmesebb a kocsi.

De Én amúgy megértelek.

N 30

2022. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem divatbòl szidom hanem tapasztalat, Bp Keleti Miskolc onnan Nyíregyhàza vonalon. Pl az IC ami Bpröl jön nincs olyan nap, hogy ne késsen hol többet hol kevesebbet.

Randin nem épp romantikus ott dekkolni a pàlyaudvaron.

2022. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Istenem, én se divatból szidom. 16 éves korom óta ingázok a főváros és vidék közt, még csak nem is a legrosszabb vonalon. (Nyugati-Cegléd)

Lehet neki is rossz tapasztalta van. Kérdezd meg. Csak úgy, divatból.

2022. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#18 vagyok. Nem divatból nekem a kevés tapasztalat nagy része rossz:D


Pécsről Pestre eljutni eddig már sokszor kínszenvedés volt. Volt egy év, amikor 3x tettem meg ezt a távot (nem egy nagy szám nyilván), 3-ból 3x baromira megszívtam. A többi esetről másik években nem is beszélve.

2022. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Első randira én sem mennék ilyen távolra - olyan helyre szeretnék menni, ahonnan könnyen és gyorsan haza tudok jutni egyedül is, ha baromira nem jó a hangulat, vagy azt érzem, hogy a pasas nem viselkedik illő módon, parázom tőle stb.... lehet, hogy paranoid vagyok, de legalább óvatos, és nagy valószínűséggel nem én leszek az a nő, akiről ír a 24.hu, hogy az erdőben találták meg a holttestét. Később, olyan kapcsolatban, amiben már biztos vagyok, én simán tömegközlekedem, alapvetően is azzal járok. De első randira csak helyben (mondjuk nálam ez annyiban tágabb, hogy Bp-n azért sok helyet lefed).

Meg azért jó, ha nem együtt zötyögünk órákig, ha hamar kiderül, hogy baromira nem passzolunk össze, akkor nem vagyok "ráutalva" még órákig, az elég kellemetlen szituáció. Az a legjobb, ha odamegyek tömegközlekedéssel, aztán haza.

(az más kérdés, hogy első randin nálam az otthon netflix és chill sem opció, mert nem akar első találkozáskor dugni)

2022. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!