Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívom valahová a lányt - ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívom valahová a lányt - ha vonatozni, vagy tömegközlekedni kell, az miért kizáró ok? Ciki, a többi utas miatt, kényelmetlen, derogál, inkább kocsival, egyéb? Pl. Egy Badacsonyi kirándulásra, Egri várnézésre, ilyesmi cca. 200 km-es távra gondolok.

Figyelt kérdés

Pest megyei faluban lakom, helyben mondhatni nincs semmi, unalmas, először még elmegyünk cukrászdába, vagy sétálni, a helyi tóhoz... aztán eszembe jut, hogy még nem is voltam Szegeden, menjünk már el megnézni, és jön a kifogás, hogy az messze van, meg sokáig tart, meg amúgy is vonatozni kellene, szóval inkább maradjunk itthon filmezni... Mivan?! Lányok, mégis mi a gond egy ilyen kirándulással?

31/F


2022. júl. 29. 12:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mentek Pesten valahova? Közel van, valószínűleg gyakran, legalábbis gyakrabban jár vonat/busz, sok látnivaló van, igazából minden igénynek megfelel elvileg.

Én biztos nem mennék ilyen messzire egy randi kedvéért. Még kocsival se, nem hogy tömegközlekedéssel, pedig tömegközlekedéssel járok dolgozni, szóval nem idegen a dolog.

2022. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

"Nézd meg, amit szeretnél, egyedül" - Ez ugye vicc akart lenni? :D Ha kicsit nem mindennapos helyen vagy, azzal pont az a lényeg, hogy valakivel vagy... különben elveszne a hangulat varázsa.


"Több nap" - Hm, gondoltam, hogy ehhez kell legalább 10 randi (csendes, aranyos lányokra hajtok, nem diszkócica instamodellekre), úgy érzem, ide kell némi idő, hogy kialakuljon a bizalom... De egy próbát megér, egy lombházat, vagy ilyesmit szívesen megnéznék.

2022. júl. 29. 13:45
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok sebből vérzik ez, én sem tartanék Veled egy randira.


Ekkora táv nem ideális hossz egy randihoz. Ha jól érzitek Magatokat, persze repül az idő, de ha nem, szegény partnered lehet, hogy már az odaúton szeretne leszállni a vonatról - vagy akár Te. Ahogy már írták, ha rosszul alakul a randi, egy ismeretlen város pályaudvarán várhatnám az első vonatot, rossz esetben órákon át, hogy mielőbb hazajussak egyedül. Egy helyi kávézóból könnyű hazamenni, de ez, hogy 12+ órás randiban gondolkodsz, túlzás.


A hosszú vonatút önmagában is sok, ha egy nap alatt szeretnéd oda-vissza. Én ilyen útra inkább ottalvással mennék - de nyilván párkapcsolatban, nem randiként. De ráadásul nem is Budapestről indulnátok, hanem egy kis Pest megyei faluból, ez még hosszabbá és kényelmetlenebbé teszi az utazást. Az utazás a nap nagy részét kitöltené, nem feltétlenül jó körülmények közt.


Ráadásul a vonaton beüthet a krach, baleset, nem működő klíma, nem tiszta mosdók. De a legnagyobb gond, hogy ha ezek egyike sem következik be, akkor sem lehetnék abban biztos, hogy egy meghitt beszélgetést tudunk folytatni az út alatt, mert ki tudja, milyen lesz körülöttünk az utazóközönség - semmi magánszféra nincs, ha vadidegenek hallhatják, miről beszélünk. Így én nem tudnék megismerni valakit, vagy megnyílni.


Ez randinak szerintem teljesen alkalmatlan, de párkapcsolatban talán jól is elsülhet.

2022. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi már egy párt alkottunk a férjemmel, amikor 2 hónap együtt járás után elmentünk Bécsbe vonattal pár napra. Hát az utazás borzalmas volt, hosszú. Teljesen leszívta a kedvem a több órás út, hazafelé dettó. Ha úgy mentünk volna, hogy jövünk-megyünk egy nap, hát nem tudom mit csináltam volna.
2022. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmetlen
2022. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, én rühellem a MÁV-ot, főleg ebben a tetű melegben. Vagy van légkondi, vagy nincs, vagy van hely, vagy nincs, vagy lerobban, vagy nem, stb. Hat évig ingáztam, tudom, miről beszélek - hobbiból nem csinálnám. Tehát 200 km vagy autóval, vagy ha az nem opció, akkor több napos nyaralásra NEM csúcsidőben párkapcsolatban. Akkor is inkább bepróbálkoznék közösségi autózással, ha egy mód van rá.

Kisebb távok oké, ahol ha bármi van, legalább taxira fel tudok pattanni, ha beüt a krach.

Ha olyan minőségű és sebességű lenne a vonatozás, mint mondjuk Japánban, akkor talán nem zárkóznék el előle.

2022. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%

Maceràs, kényelmetlen. Bizonytalanok a körülmények, sokszor kosz van, büdös, késik, nincs ülöhely.

Ez nem szòrakozàs plàne nem kellemes szòrakozàs. Gondold àt ezt egy kicsit, nem jò ötlet.


Jah, munkahelyre 4 évet ingàztam, suliba még 6ot tehàt tapasztalatbòl írom azt amit.

2022. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom a tömegközlekedéssel, főleg ilyen üzemanyag árak mellett, noha én is autózom rendszeresen.


De nyáron a MÁV, a volán egy kalap sz*r. Utóbbi talán még jobb (ami szerintem röhej, hogy vonattal egy kínlódás sokszor).


Ezt egy friss de már kapcsolatban simán. Első néhány randin még nem szívesen vállalnám be. De nem amiatt, hogy tömegközlekedés, hanem hogy az milyen.

2022. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindig divat volt szidni a MÁV-ot, de munkámból kifolyólag sokat vonatozom, és nem tapasztaltam semmiféle kellemetlenséget (talán 25 perc késés volt a legtöbb), a vonat új, néha emeletes, tiszta, légkondis, kevesen vannak, és olcsó a jegy... nekem sokkal jobban bejön, mint bármi más.


De értem a lényeget, megpróbálok közelebbi programot nézni.

2022. júl. 29. 19:27
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19, gondolom azért, mert közel vagy Pesthez. Próbáld ki egyszer más városból, másik városba, ne Pesti járatot. Nevetséges. De, még a Pestre menők is gyakran lágkondi nélkül, mennek,ahogy a Balatonra menők is, innen pl Pesti átszállással, pedig megyei jogú nagyvárosban lakom. A kisebb, közelebbi településekre meg alap, hogy öreg, hangos szarok mennek.

Nem divat a MÁV-ot szídni, hanem jogos a rengeteg negatív tapasztalat miatt. Húgomék múltkor 5 óra alatt jutottak fel Pestre Pécsről. Lellén pár hete 20 percet állt az egyik, mert nem indult a mozdony. Egy kezem kevés lenne megszámolni, hányszor vonat pótlóztam, pedig ritkán vonatozom.

Ha már muszáj valamit, akkor távolsági busz. Légkondicionált, általában gyorsabb, jellemzően találni olyan járatot, ami nem átszállásos és sokszor még olcsóbb is. Nevetséges.

2022. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!