Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi eltolása másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi eltolása másfél órával okés?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, pár hónapja jöttem ki egy kapcsolatból, ahol volt párom folyamatosan eltolta a randijainkat, pedig sokszor mondtam neki, hogy nekem ez nem okés, mert az idő az egyetlen egy dolog, amit ha elvesznek tőled akkor nem tudod visszakapni én meg a randijaink köré terveztem az életem (pl. ha 7-kor volt a randi, akkor csak kávézni mentem el barátnőimmel, de vacsorára már nem mentem). Sokszor randi előtt 1 órával tolta el a dolgokat munka miatt.


Most lenne az első randim egy másik pasival és másfél órával a randi előtt megkért, hogy találkozzunk másfél órával később (dél helyett fél kettő), mert valamit el kell intézzen és elhúzódott.


Miután az előző partnerem ezzel éreztette rendesen, hogy magasról le se... (meg sok más dologgal) ezért eléggé érzékeny vagyok az ilyenre és az lenne a kérdésem, hogy okés-e az ilyen dolog? Mennyire vegyem ezt minusznak?


(háttér: online applikáción találkoztunk és egy hete beszélgetünk napi rendszereséggel)


2023. ápr. 23. 04:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit dolgozik, lehet hogy lesznek néha ilyen esetek. Rendszeresen azért gyanús lenne, de az elején próbáld kitapogatózni mi lehet a valódi ok és utána dönteni.


Illetve ezt beszéld meg vele, mond el a szituációt, ezt amit leírtál itt. Azt is mondd el, hogy megérted hogy a munka fontos, és nincs harag stb, alakuljon ki egy egészséges párbeszéd, ha fontos vagy neki, hajlandó lesz a kompromisszumra.

2023. ápr. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-e! Nem lenne túlzás ezzel indítani az első randin?

Mmint, hogy nekem ez nem okés?

Amúgy mérnök és most jött vissza egy hetes munkaútról (vagy tegnap vagy péntek éjszaka, nem tudom biztosan). Hogy ma reggel pontosan mi volt azt nem tudom.


A volt pasimmal elég korán közöltem, hogy nekem ez nem oké, de úgy se érdekelte. Sajnos bennem van még ez a seb.

2023. ápr. 23. 05:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Te melyik időzónából Gyakorizol?
2023. ápr. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az indok, randinál már elvárnám, hogy kifejtse miért késik. Hogyha többször is előfordul, második avagy harmadik alkalommal kifejteném nem egymást keressük.
2023. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem bunkóság, igazad van, a másik ember idejével nem szórakozunk semmilyen körülmények között. Ne szervezzen ebédet, ha nem fix az ebédszünete, és ha este 7-re van fixálva a randi, akkor tartsa magát ahhoz, mindegy milyen munka. Majd felkel hajnalban és befejezi, ossza be Ő a saját idejét, ne a másét.
2023. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Ez komolytalan. Szerintem csalódni fogsz, ha belemész
2023. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Azt ugyye ti sem gondoljátok komolyan, hogy ha a főnöke elétesz egy adag munkát, hogy ezt SOSben meg kéne csinálni, akkor nem fogja otthagyni csapot papot, mert ő egy hete beszél valakivel. Komolyan a mai rohanó világban legyünk már ennyire rugalmasak és empatikusak a másikkal szemben! Nem egy héttel tolta el, hanem másfél órával. Szerintem túlélted.

Nekem őszintén az lenne óriási redflag ha ezen elkezdenél hisztizni már az első találkozó előtt.

2023. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ma 8:17 - este 7-kor? Még az ebédszünetet megérteném ilyen okból, de este 7-kor? Ráadásul rendszeresen? Hagyjuk már...

Szerintem kicsi az esélye annak, hogy az ilyen jellegű tologatások tényleg munka miatti vis maiort jelentenek, és nemcsak szimplán azt, hogy annyira azért nem érdekli a partner, hogy tiszteletben tartsa az idejét...

2023. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a kérdést figyelmesen, láthatod hogy délra beszélték meg a pasival.
2023. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

#7

Na nekem meg olyan férfi nem kéne, akivel nem lehet megbeszélni semmit, mert mindent hisztinek vesz. Egy felnőtt érett emberrel meg lehet beszélni a problémákat, és együtt megoldást találni, nem homokba dugja a fejét.


Kérdező, szerintem teljesen rendben van, ha már most közlöd vele, hogy ha nála ez rendszeres lesz, akkor inkább bele se kezdjetek a dologba, mert van már ezzel rossz tapasztalatod és nem kérsz még egy pofont az élettől. Ha tényleg érdekled, megérti, ha nem, akkor meg hagyd a francba.

2023. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!